info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 48 results

Ofertë!
-10%

Froika Sunscreen Hydrating Fluid SPF50+

Fluid hidratues dhe mbrojtës për fytyrën dhe trupin 250 ml
4,800.00 L 4,320.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika Suncare Milk Dermopediatrics SPF50+

Qumësht që mbron lëkurën e bebeve dhe fëmijëve tuaj nga rrezatimi UV 100 ml
3,510.00 L 3,159.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika Sunscreen Dry Mist SPF50+

Spraj transparent, me teksturë shumë të lehtë dhe SPF 50+ 250 ml
4,800.00 L 4,320.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika Ω – Plus Cream

Përkujdesje hidratuese dhe zbutëse, specifike për lëkurën me tendencë atopike. 200 ml
2,340.00 L 2,106.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika U-40 Emulsion

Përkujdesje hidratuese për trupin me 40% ure. 150 ml
2,340.00 L 2,106.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika U-3 Cream

Përkujdesje hidratuese për trupin me 3% ure në pwrmbajtje 150 ml
2,210.00 L 1,989.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika U-10 Cream

Përkujdesje hidratuese për trupin me 10% ure nw pwrmbajtje 150 ml
2,210.00 L 1,989.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika Suncare Cream SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse kundër rrezatimit diellor, specifike për lëkurë të thatë. 50 ml
2,730.00 L 2,457.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika Hyaluronic Silk Touch Sunscreen SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit me efekt antirrudhë. 50 ml
3,510.00 L 3,159.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika Sensitive Cream SPF 15

Përkujdesje hidratuese specifike për lëkurë të ndjeshme, me mbrojtje të ulët ndaj rrezatimit diellor. 40 ml
1,950.00 L 1,755.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika Sensitive Cream Rich

Përkujdesje hidratuese specifike për lëkurë të ndjeshme, normale dhe të thatë. 40 ml
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika Sensitive A-R Cream

Përkujdesje hidratuese dhe qetësuese për lëkurë shumë të ndjeshme, me tendencë rosacea. 40 ml
2,730.00 L 2,457.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika Sensitive Cream Light

Përkujdesje hidratuese për lëkurë të ndjeshme, normale dhe mikse. 40 ml
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika Scar Gel

Xhel rigjenerues i shenjave dhe cicatriceve. 40 ml
2,990.00 L 2,691.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika Renex-T Body and Hair Cleansing Liquid

Përkujdesje intensive për trajtimin e zbokthit të yndyrshëm. 200 ml
2,340.00 L 2,106.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika AC Sal-Wash Liquid Cleanser

Pastrues për fytyrën me 2% acid salicilik, specifik për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 200 ml
1,950.00 L 1,755.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika Renex-S Foaming Cleansing Liquid

Përkujdesje intensive për trajtimin e zbokthit të thatë. 200 ml
2,340.00 L 2,106.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika Pyrithion Shampoo

Shampo e cila trajton zbokthin dhe dermatitin seborroik. 200 ml
2,080.00 L 1,872.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika Renex Plus Shampoo

Shampo efektive për trajtimin e zbokthit të yndyrshëm, pruritit, psoriazës. 200 ml
2,340.00 L 2,106.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika Pantogrin Plus Shampoo

Shampo e cila trajton flokët e hollë, të dobët dhe që bien. 200 ml
2,080.00 L 1,872.00 L -10%
Shtoje në shportë