info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Froika

Showing 1–20 of 48 results

Froika Ω – Plus Cream

Përkujdesje hidratuese dhe zbutëse, specifike për lëkurën me tendencë atopike. 200 ml
2,025.00 L
Shtoje në shportë

Froika U-40 Emulsion

Përkujdesje hidratuese për trupin me 40% ure. 150 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Froika U-3 Cream

Përkujdesje hidratuese për trupin me 3% ure në pwrmbajtje 150 ml
1,750.00 L
Shtoje në shportë

Froika U-10 Cream

Përkujdesje hidratuese për trupin me 10% ure nw pwrmbajtje 150 ml
1,960.00 L
Shtoje në shportë

Froika Suncare Tinted Cream SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit me pigment natyral. 50 ml
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Froika Suncare Cream SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse kundër rrezatimit diellor, specifike për lëkurë të thatë. 50 ml
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Froika Hyaluronic Silk Touch Sunscreen SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit me efekt antirrudhë. 50 ml
3,000.00 L
Shtoje në shportë

Froika Sensitive Cream SPF 15

Përkujdesje hidratuese specifike për lëkurë të ndjeshme, me mbrojtje të ulët ndaj rrezatimit diellor. 40 ml
1,950.00 L
Shtoje në shportë

Froika Sensitive Cream Rich

Përkujdesje hidratuese specifike për lëkurë të ndjeshme, normale dhe të thatë. 40 ml
1,950.00 L
Shtoje në shportë

Froika Sensitive A-R Cream

Përkujdesje hidratuese dhe qetësuese për lëkurë shumë të ndjeshme, me tendencë rosacea. 40 ml
2,160.00 L
Shtoje në shportë

Froika Sensitive Cream Light

Përkujdesje hidratuese për lëkurë të ndjeshme, normale dhe mikse. 40 ml
2,160.00 L
Shtoje në shportë

Froika Scar Gel SPF 50+

Xhel rigjenerues i shenjave dhe cicatriceve. SPF 50+ 30 ml
3,000.00 L
Shtoje në shportë

Froika Scar Gel

Xhel rigjenerues i shenjave dhe cicatriceve. 40 ml
2,560.00 L
Shtoje në shportë

Froika Renex-T Body and Hair Cleansing Liquid

Përkujdesje intensive për trajtimin e zbokthit të yndyrshëm. 200 ml
1,760.00 L
Shtoje në shportë

Froika AC Sal-Wash Liquid Cleanser

Pastrues për fytyrën me 2% acid salicilik, specifik për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 200 ml
1,760.00 L
Shtoje në shportë

Froika Renex-S Foaming Cleansing Liquid

Përkujdesje intensive për trajtimin e zbokthit të thatë. 200 ml
1,760.00 L
Shtoje në shportë

Froika Pyrithion Shampoo

Shampo e cila trajton zbokthin dhe dermatitin seborroik. 200 ml
1,620.00 L
Shtoje në shportë

Froika Renex Plus Shampoo

Shampo efektive për trajtimin e zbokthit të yndyrshëm, pruritit, psoriazës. 200 ml
1,960.00 L
Shtoje në shportë

Froika Pantogrin Plus Shampoo

Shampo e cila trajton flokët e hollë, të dobët dhe që bien. 200 ml
1,760.00 L
Shtoje në shportë

Froika Pantogrin Shampoo

Shampo e cila trajton flokët e hollë dhe të dobët. 200 ml
1,760.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare