info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Adrien Gagnon

Showing all 8 results

Ofertë!
-10%

Adrien Gagnon Melatonin 5 Fast Acting

Suplement me melatoninë, për të gjithë personat që kanë probleme me gjumin Paketim x 90 tableta
1,404.00 L 1,263.60 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Adrien Gagnon Ginkgo Biloba

Suplement ushqimor që përmirëson memorien dhe rrit përqëndrimin Paketim x 100 kapsula
1,950.00 L 1,755.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Adrien Gagnon D 1000 UI Softgels

Suplement ushqimor me vitaminë D3 për kocka dhe sistem imunitar të fuqishëm Paketim x 180 kapsula
1,558.80 L 1,402.92 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Adrien Gagnon C 500 mg Chewable

Vitaminë C për të rritur në formën e tabletave të përtypshme Paketim x 120 tableta
1,342.00 L 1,207.80 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Adrien Gagnon Garlic Odourless

Suplement ushqimor me hudhër për personat që vuajnë nga hipertensioni Paketim x 100 kapsula
936.00 L 842.40 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Adrien Gagnon Zinc 50 mg

Suplement ushqimor me glukonat zinku Paketim x 100 tableta
1,248.00 L 1,123.20 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Adrien Gagnon C 1000 mg Prolonged Release

Suplement ushqimor me vitaminë C, një substancë me veti antioksiduese Paketim x 100 tableta
1,794.00 L 1,614.60 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Adrien Gagnon Probiox 10 Immunity

Suplement ushqimor që normalizon florën intestinale Paketim x 40 kapsula
2,106.00 L 1,895.40 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping