[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Omron

Showing all 18 results

Ofertë!
-10%

Omron Compressor Nebulizer NE-C801KD

Aparat aerosoli.
9,100.00 L 8,190.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron MIT Elite Digital Automatic Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik krahu, për matjen e presionit të gjakut.
16,250.00 L 14,625.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron Gentle Temp 720 Infrared Forehead Thermometer

Termometer elektronik "pa kontakt".
7,150.00 L 6,435.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron Gentle Temp 521 Infrared Ear Thermometer 3 in 1

Termometer elektronik veshi.
7,800.00 L 7,020.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron RS3 Wrist Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik kyçi, për matjen e presionit të gjakut.
9,750.00 L 8,775.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron RS2 Wrist Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik kyçi, për matjen e presionit të gjakut.
8,190.00 L 7,371.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron DuoBaby 2 in 1 Nebulizer – Aparat aerosoli

Aparat aerosoli me veprim të dyfishtë.
11,900.00 L 10,710.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron A3 Complete Accessory Kit – Aksesorë për aerosol

Aksesorë për aparat aerosoli Omron A3 Complete.
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron A3 Complete Nebulizer – Aparat aerosoli

Aparat aerosoli.
9,880.00 L 8,892.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron Compressor Nebulizer NE-C28P

Aparat aerosoli.
11,440.00 L 10,296.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron Body Composition Monitor BF511

Pajisje elektronike për matjen e masës yndyrore, masës muskulare dhe parametrave të tjerë truporë.
15,000.00 L 13,500.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron Body Fat Monitor BF306

Pajisje elektronike për matjen e BMI-së dhe përqindjes së masës yndyrore.
8,500.00 L 7,650.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron Digital Personal Scale HN289 – Peshore elektronike

Peshore elektronike për matjen e peshës trupore.
5,200.00 L 4,680.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron Walking Style One 2.0 Step Counter – Hapamatës

Aparat elektronik për matjen e hapave.
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron M7 Intelli IT

Aparat elektronik krahu, për matjen e presionit të gjakut.
12,990.00 L 11,691.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron M3 Upper Arm Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik krahu, për matjen e presionit të gjakut.
10,140.00 L 9,126.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron M6 Comfort – Aparat elektronik për matjen e presionit arterial

Aparat elektronik krahu, për matjen e presionit të gjakut.
12,990.00 L 11,691.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron M3 Comfort

Aparat elektronik krahu, për matjen e presionit të gjakut.
10,400.00 L 9,360.00 L -10%
Shtoje në shportë