info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Shampo për trupin dhe kokën

Showing 1–20 of 53 results

Ofertë!
-20%

Dermedic Baby Linum Emollient Cleansing Gel

Xhel larës delikat për përdorim të përditshëm në pastrimin e lëkurës së thatë dhe shumë të thatë. I përshtatshëm për të gjithë familjen. 200 ml
1,100.00 L 880.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Baby Linum Bath And Shower Oil

Vaj pastrues me veprim qetësues për lëkurë të thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 500 ml
2,081.00 L 1,664.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Soft Hair Shampoo

Shampo delikate për flokët e fëmijëve. 300 ml
1,250.00 L 1,062.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Baby Care Mild Bath

Xhel shumë i butë për banjë, ideal për pastrimin e përditshëm të lëkurës së ndjeshme të foshnjave dhe fëmijëve. 500 ml
1,480.00 L 1,258.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Baby Care Extra Sensitive Bath

Xhel larës delikat për trupin dhe flokët e fëmijëve. 250 ml
1,260.00 L 1,071.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Baby Care Mild Bath

Xhel shumë i butë për banjë, ideal për pastrimin e përditshëm të lëkurës së ndjeshme të foshnjave dhe fëmijëve. 1 L
2,320.00 L 1,972.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Kid Soft Bath

Xhel i butë larës për fytyrë dhe trup, ideal për kujdesin e përditshëm të lëkurës së fëmijëve. 500 ml
1,670.00 L 1,419.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Baby Care Soft Milk Bath

Qumësht i butë larës, ideal për pastrimin e përditshëm të lëkurës së ndjeshme të foshnjave dhe fëmijëve. 300 ml
1,380.00 L 1,173.00 L -15%
Shtoje në shportë

Uriage Huile Lavante

Përkujdesje pastruese delikate në trajtë vaji për trupin dhe fytyrën. 500 ml
2,550.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Gel Surgras Dermatologique

Përkujdesje pastruese delikate për trupin dhe fytyrën. 500 ml
2,450.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Crème Lavante

Përkujdesje pastruese delikate në trajtë kremi larës, për trupin, fytyrën dhe flokët. 500 ml
2,650.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Xémose Huile Lavante Apaisante

Vaj pastrues me veprim qetësues për lëkurë të thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 500 ml
2,450.00 L
Shtoje në shportë

Frezyderm Baby Bath

Pastrues delikat për fëmijë për larje të përditshme dhe pastrimin e zonës së pelenave. 300 ml
1,705.00 L
Shtoje në shportë

Frezyderm Baby Shampoo

Shampo delikate për kujdesin e përditshëm të foshnjes. 300 ml
1,663.00 L
Shtoje në shportë

Frezyderm Chamomile Bath

Locion qetësues për banjë, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të irrituar. 200 ml
1,545.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto PhytoSpecific Kids Shampooing Douche Démêlant Magique

Shampo pastruese delikate për trupin dhe flokët e fëmijëve. 400 ml
1,810.00 L 1,629.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène XeraCalm A.D Huile Lavante Relipidante

Vaj pastrues për lëkurë shumë të thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 400 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Trixera Nutrition Crème de Douche

Krem larës delikat për përdorim të përditshëm në pastrimin e lëkurës të thatë dhe shumë të thatë. I përshtatshëm për të gjithë familjen. 500 ml
2,300.00 L 1,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène XeraCalm A.D Pain Nettoyant Surgras

Pastrues i ngurtë me pH fiziologjik për lëkurë të thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 100g
1,000.00 L 800.00 L -20%
Shtoje në shportë

BABÉ Pediatric Bath Gel

Xhel shumë i butë për banjë, i përsosur për pastrimin e përditshëm të lëkurës së ndjeshme të foshnjave dhe fëmijëve. 100 ml
750.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso