info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Showing all 15 results

Abena Materniy Pads

Peceta super përthithëse për nënat e reja pas lindjes 14 peceta
L600.00
Add to cart
Sale!
-20%

Bambo Nature Bath Oil for kids

Vaj larës me përbërës organikë natyrorë dhe të çertifikuar me cilësi të lartë 100 ml
L1,290.00 L1,032.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Bambo Nature Body Lotion for kids

Locion për aplikim të përditshëm për të mbajtur lëkurën e foshnjës tuaj të qetë dhe të butë 100 ml
L790.00 L632.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Bambo Nature Hair & Body Wash for kids

Shampo pastruese delikate për flokët dhe trupin e fëmijëve 150 ml
L790.00 L632.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Bambo Nature Junior (12- 20 kg) Pants nr 5

Pelena në formë mbathjesh për bebe me peshë 12-22 kg 20 pelena
L1,350.00 L1,080.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Bambo Nature Junior (12- 22 kg) Diapers nr 5

Pelena me ngjitje për bebe me peshë 12-22 kg 27 pelena
L1,550.00 L1,240.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Bambo Nature Maxi (7-18 kg) Diapers nr 4

Pelena me ngjitje për bebe me peshë 7-18 kg 30 pelena
L1,550.00 L1,240.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Bambo Nature Midi (5-9 kg) Diapers nr 3

Pelena me ngjitje për bebe me peshë 5-9 kg 33 pelena
L1,550.00 L1,240.00 -20%
Add to cart
Sale!
-17%

Bambo Nature Mini(3-6 kg) Diapers nr 2

Pelena me ngjitje për bebe me peshë 3-6 kg 30 pelena
L1,300.00 L1,080.00 -16%
Add to cart
Sale!
-11%

Bambo Nature Newborn(2-4 kg) Diapers nr 1

Pelena me ngjitje për bebe me peshë 2-4 kg 18 pelena
L850.00 L760.00 -10%
Add to cart
Sale!
-20%

Bambo Nature Soothing Cream for kids

Krem qetësues natyral i çertifikuar që ndihmon në zbutjen dhe mbrojtjen e zonave të thata ose të ndjeshme të lëkurës së foshnjës tuaj 100 ml
L890.00 L712.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Bambo Nature Tear Clear Baby Shampoo

Shampo me përbërës të certifikuar natyralë dhe organikë pë r flokët dhe lëkurën e ndjeshme të foshnjës 500 ml
L1,690.00 L1,352.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Bambo Nature Wet Wipes

Letra të lagura pastruese për bebe, të përshtatshme t'u marrë kudo me vete Paketim me 80 copë
L350.00 L280.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Bambo Nature XL ( 16- 30 kg) Diapers nr 6

Pelena me ngjitje për bebe me peshë 16-30 kg 22 pelena
L1,350.00 L1,080.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Bambo Nature XL ( 18 kg +) Pants nr 6

Pelena në formë mbathjesh për bebe me peshë18 kg+ 18 pelena
L1,350.00 L1,080.00 -20%
Add to cart