info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Showing all 13 results

Ofertë!
-20%

Biolane Summer Set

Set plazhi Biolane Blini kremin e diellit me SPF50 Biolane dhe merrni falas kremin pas dielli Biolane 125 ml, 100 ml
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Organic Eau Nettoyante

Ujë pastrues pa shpëlarje, për fytyrë dhe trup. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Formulim organik. 500 ml  
1,275.00 L 1,020.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Organic Dentifrice 1ères dents 2 en 1

Pastë dentare me shije luleshtrydhe për fëmijë 0-3vjeç. 50 ml
780.00 L 624.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Organic Crème Hydratante Visage et Corps

Krem hidratues intensiv për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë me aloe vera. Për fytyrën dhe trupin e bebeve dhe fëmijëve. 100 ml
890.00 L 712.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Organic Water Wipes

Letra të lagura me bazë uji të cilat pastrojnë dhe freskojnë fytyrën dhe duart e bebit.
312.00 L624.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Biolane Organic Liniment Oléo-Calcaire

Qumësht pastrues për të ndenjurat e bebit me bazë vajin e ullirit. 500 ml
1,950.00 L 1,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Crème Change Dermo-Pédiatrie

Biolane krem për përkujdesjen e lëkurës në zonën e pelenave.
700.00 L 560.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Biolane Organic Crème Change

Formulim organik specifik për përkujdesjen e lëkurës në zonën e pelenave. 100 ml
980.00 L 784.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Organic Cicabébé

Krem riparues dhe rigjenerues i lëkurës për bebe dhe fëmijë. 40 ml
950.00 L 760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Organic Gel à L’arnica

Xhel organik me arnika në përmbajtje i cili  lehtëson shpejt ndjesinë e dhimbjes dhe ndihmon në uljen e zonave të enjtura . 40 ml
1,330.00 L 1,064.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Gel Corps et Cheveux 2 en 1

Xhel larës pastrues për bebe dhe fëmijë
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Biolane Organic Gel Lavant Corps et Cheveux

Xhel larës për bebe dhe fëmijë. Formulim me përbërës organikë. 500 ml
1,670.00 L 1,336.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Organic Gel Lavant Corps et Cheveux Eco-recharge

Xhel larës për bebe dhe fëmijë. Formulim me përbërës organikë. Paketim ekologjik. 500 ml
1,760.00 L 1,408.00 L -20%
Shtoje në shportë