info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Biolane

Showing 1–20 of 25 results

Ofertë!
-20%

Biolane Dermo-Pediatrics Soin Hydratant

Hidratues për lëkurë të thatë me tendencë atopike. Rigjeneron, riparon, qetëson lëkurën e irrituar. 150 ml
1,200.00 L 960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Eau de Toilette Fraîcheur

Formulë aromatizuese delikate, e krijuar posaçërisht për të kompletuar higjienën e bebit dhe për t'i dhuruar ndjesi freskie përgjatë gjithë ditës. 200 ml
900.00 L 720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Spray d’Huile d’Amande Douce

Spraj zbutës, ushqyes dhe mbrojtës i epidermës me vaj bajame të ëmbël. 75 ml
860.00 L 688.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Gel Corps et Cheveux Surgras

Xhel larës i butë për lëkurë të thatë dhe me tendencë atopike. Pastron butësisht pa irrituar dhe tharë lekuren. Me ekstrakte të vajit të kokosit. 350 ml
1,400.00 L 1,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Crème Hydratante Visage et Corps

Krem hidratues intensiv për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë me bazë vajin e ullirit. Për fytyrën dhe trupin e bebeve dhe fëmijëve. I përshtatshëm edhe për lëkurë atopike. 100 ml
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Soin Appaisant

Hidratues, qetësues i irritimeve dhe rigjenerues i epidermës. I pasur me vaj avokado dhe me provitaminë B5. 100 ml
1,600.00 L 1,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Pâte à l’Eau

Pastë riparuese e irritimeve të rënda dhe skuqjeve në zonën e pelenave. Me 25% oksid zinku, glicerinë dhe pantenol. 75 ml
1,000.00 L 800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Crème Nourrissante et Hydratante

Krem hidratues intensiv për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme me bazë gjalpin shea dhe glicerinën. Për fytyrën dhe trupin e bebeve dhe fëmijëve. 100 ml
1,080.00 L 864.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Papier Toilette

Letra të lagura të cilat pastrojnë dhe e lenë lëkurën të butë, të ushqyer dhe të mbrojtur nga acarimet. Mund të hidhen në tualet. 54 copë
600.00 L 480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane EAU Pure H20

Ujë pastrues pa shpëlarje, për fytyrë dhe trup. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
880.00 L1,240.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Biolane Lingettes Visage et Mains (Pocket)

Letra të lagura të cilat pastrojnë dhe freskojnë fytyrën dhe duart e bebit. Formuluar në pH fiziologjik.
240.00 L480.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Biolane Liniment Oléo-Calcaire

Qumësht pastrues për të ndenjurat e bebit me bazë vajin e ullirit
880.00 L1,200.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Biolane Gel Douche et Bain Mousse

Shkumë larëse delikate me aromë të freskët 400 ml
1,450.00 L 1,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Crème Change Dermo-Pédiatrie

Biolane krem për përkujdesjen e lëkurës në zonën e pelenave.
560.00 L880.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Biolane Kids Gel Corps et Cheveux 2 en 1

Biolane xhel larës pastrues për flokët dhe trupin për fëmijë. 250 ml
1,170.00 L 936.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Talc Apaisant

Pudër e thatë e cila thith lagështirën e tepërt dhe mbron lëkurën nga irritimet dhe skuqjet. 100 g
1,160.00 L 928.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Cicabébé 3 en 1

Krem riparues dhe rigjenerues i lëkurës për bebe dhe fëmijë 40 ml
989.00 L 791.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Gel Arnica en Unidoses

Arnika xhel në formë monodozash praktike për t'u përdorur dhe mbajtur me vete kudo. Qetësojnë ndjesinë e dhimbjes dhe ulin enjtjen. 12x1ml
1,520.00 L 1,216.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Talc Liquide

Formulim në trajtë emulsioni që në kontakt me lëkurën transformohet në pudër. Mbron dhe qetëson lëkurën, duke thithur lagështinë e tepërt. 100ml
1,350.00 L 1,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Savon Doux Surgras

Sapun i ngurtë i formuluar specifikisht për larjen e përditshme të të porsalindurve 150g
580.00 L 464.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso