info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 28 results

Ofertë!
-30%

Kin Baby Gel

Xhel për dhëmbët e parë të foshnjeve tuaja 30 g
900.00 L 630.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Curasept Baby Toothbrush

Furçë dhëmbësh për bebe nga 0-4 vjeç
710.00 L 532.50 L -25%
Shtoje në shportë

Nuvita Replacement Brush Heads for Nuvita Sonic Clean & Care

Koka zëvëndësuese për furçat Nuvita Sonic Clean & Care
750.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Gums Gel

Xhel masazhues për gingivat e bebeve 25 ml
1,466.00 L 1,172.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Organic Dentifrice 1ères dents 2 en 1

Pastë dentare me shije luleshtrydhe për fëmijë 0-3vjeç. 50 ml
780.00 L 624.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Toothpaste Mild Mint 6 YEARS +

Pastë dhëmbësh me shije mente për fëmijë mbi 6 vjeç. 50 ml
530.00 L 477.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Travel Set

Set furçë dhe pastë dhëmbësh i përshtatshëm për udhëtime për fëmijë 3-6 vjeç
1,350.00 L1,377.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Chicco Gum Gel 2 IN 1

Xhel me efekt qetësues për gingivat e bebeve. 30 ml
660.00 L 594.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE TEETHE N PLAY 6 M+

Kruajtëse dhëmbësh që shërben edhe si një lodër për të argëtuar bebin, e përshtatshme për bebe mbi 6 muaj +.
1,300.00 L 1,170.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE TEETHE-N-SOOTHE 3 M+

Kruajtëse dhëmbësh për bebe mbi 3 muaj +. Paketim me 2 copë
900.00 L 810.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Tommee Tippee Closer To Nature Newborn Starter Set

Set ushqimi për bebe të porsalindur
4,400.00 L 3,960.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Tommee TippeeTeethe-N-Cool 4M+

Kruajtëse dhëmbësh në formë peshku për masazhimin e gingivave për bebe mbi 4 muaj
1,100.00 L 990.00 L -10%
Shtoje në shportë

Nuvita Sonic Clean&Care Spazzolino Eletricco per bambini 3 m+

Furcë elektrike për higjenën orale të bebeve 3 m+
2,990.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Uriage Bébé Peri-oral Care

Qetëson irritimet, riparon & rikthen rehatinë dhe elasticitetin në zonën peri-orale të foshnjës. 30 ml
1,350.00 L 1,012.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Curaprox Teething Ring with Massaging Toothbrush 2 m+

Kruajtëse dhëmbësh për fëmijë mbi 2 muajsh Paketim x 1 copë
1,420.00 L 1,065.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Curasept Biosmalto Baby-Kid Toothpaste

Pastë dhëmbësh për fëmijë 6 muaj-6 vjeç 50 ml
750.00 L 562.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Curasept Biosmalto Baby-Kid Toothpaste Mint Flavour

Pastë dhëmbësh për fëmijë 6 muaj-6 vjeç, me shije mente 50 ml
750.00 L 562.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Kruajtëse dhëmbësh

Kruajtëse dhëmbësh me dizajn breshke, për fëmijë mbi 3 muaj Paketim x 1 copë
900.00 L 810.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Set për Higjienenë orale

Pastë dhe furçë në formë gishti për pastrim të dhëmbëve dhe mishrave të dhëmbëve
950.00 L 855.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Set për higjenën orale të fëmijëve

Set trajnues për higjienën e dhëmbëve të parë të fëmijës
900.00 L 810.00 L -10%
Shtoje në shportë