info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Dhëmbët e parë dhe higjiena orale

Showing all 15 results

Uriage Bébé Peri-oral Care

Qetëson irritimet, riparon & rikthen rehatinë dhe elasticitetin në zonën peri-orale të foshnjës. 30 ml
1,350.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curaprox Teething Ring with Massaging Toothbrush 2 m+

Kruajtëse dhëmbësh për fëmijë mbi 2 muajsh Paketim x 1 copë
1,360.00 L 1,224.00 L -10%
Shtoje në shportë

NUK Kruajtëse dhëmbësh

Kruajtëse dhëmbësh me dizajn breshke, për fëmijë mbi 3 muaj Paketim x 1 copë
800.00 L
Shtoje në shportë

NUK Kruajtëse dhëmbësh

Kruajtëse dhëmbësh për masazhimin e gingivave të fëmijëve mbi 3 muaj Paketim x 1 copë
800.00 L
Shtoje në shportë

NUK Set për Higjienenë orale

Pastë dhe furçë në formë gishti për pastrim të dhëmbëve dhe mishrave të dhëmbëve
950.00 L
Shtoje në shportë

NUK Set për higjenën orale të fëmijëve

Set trajnues për higjienën e dhëmbëve të parë të fëmijës
700.00 L
Shtoje në shportë

NUK Kruajtëse dhëmbësh për fëmijë

Stik ftohës që qetëson irritimin dhe kruarjen e dhëmbëve tek bebet mbi 3 muaj Paketim x 1 stik
700.00 L
Shtoje në shportë
higjiena orale- dr.brown furce per bebe

Dr. Brown’s® Infant-To-Toddler Toothbrush

Furce dhembesh per femije nga 0 deri 3 vjec, në ngjyrë rozë ose blu
700.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë! higjiena orale- Now paste dhembesh per femije
-10%

Now Xyli White Kids Toothpaste Gel

Pastë dhëmbësh për fëmijë mbi 2 vjeç Paketim x 85g
650.00 L 585.00 L -10%
Shtoje në shportë

Dr.Brown’s Finger toothbrush 3m+

Dr.Brown's furçë dhëmbësh për foshnje mbi 3 muajsh
700.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Ridgees massaging teether 3m+

Dr. Brown’s masazhues për dhëmbët për foshnje mbi 3 muajsh
650.00 L
Shtoje në shportë

Dr.Brown’s Orthees transition teether 3m+ – rozë

Dr. Brown’s masazhues për dhëmbët për foshnje mbi 3 muajsh.
580.00 L
Përzgjidhni mundësi

Dr.Brown’s Natural baby toothpaste

Dr. Brown’s pastë dhëmbësh për foshnje 40gr
1,360.00 L
Shtoje në shportë

Splat Junior So Bubble Gum Toothpaste

Pastë dhëmbësh për fëmijë 6-11 vjeç
650.00 L
Shtoje në shportë

Splat Organic Strengthening Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh organike për dhëmbë shumë të ndjeshëm 75ml
860.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso