info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Noreva

Showing 1–20 of 69 results

Ofertë!
-15%

Noreva Trio White XP Anti-Dark Spot Night Care

Krem nate për lëkurë të hiperpigmentuar. 30 ml
3,600.00 L 3,060.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Aquareva Legere Moisturizing Cream 24h

Krem hidratues 24 orësh, i përshtatshëm për lëkurë të dehidratuar normale në mikse. 40 ml
3,100.00 L 2,635.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Strivadiane Concentrated Anti-Stretch Mark Care

Krem për parandalimin e formimit të strijave. 125 ml
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Noregyn Intimate Cleansing Gel

Xhel për përdorim të përditshëm për zonën intime. 500 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Exfoliac Purifying Scrub

Scrub pastrues për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 50 ml
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Exfoliac Mat & Pore Mattifying Care

Krem hidratues & matifikues për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 40 ml
2,300.00 L 1,955.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sensidiane AR CC Cream Light SPF 30

Krem korrigjues, unifikues i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, të prirur ndaj rosacea. 40 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Aquareva Moisturizing Eye Care

Krem për zonën rreth syve, veprues ndaj rrudhave, rrathëve të zinj & qeseve poshtë syve. 15 ml
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Xerodiane AP+ Gentle Foaming Gel

Xhel larës për lëkurë të thatë & atopike, i përshtatshëm për të gjithë familjen. 745 ml
3,200.00 L 2,720.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Hexaphane Calming, Strengthening Shampoo

Shampo për skalp të ndjeshëm & të irrituar. 250 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Epidiane 24h Moisturizing Cream Feet & Nails

Krem hidratues për këmbë të thata & thonjtë. 125 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Aquareva Moisturizing Body Cream 24h

Krem trupi ushqyes & hidratues, i përshtatshëm per lëkurë të dehidratuar. 400 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Bergasol Expert Fluid Cream SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit, ideal për lëkurë mikse & të yndyrshme. 50 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Eczeane Anti-Itch Lipid-Replenishing Balm

Balsam qetësues me veti rilipiduese, i përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë në atopike. 100 ml
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sensidiane Soothing Micellar Water

Ujë mishelar pastrues, i formuluar duke respektuar lëkurat e ndjeshme. 400 ml
2,200.00 L 1,870.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sensidiane Palpebral

Krem për kujdesin e syve, i formuluar posaçërisht për qepallat e ndjeshme, të thata, të brishta ose të irrituara. 20 ml
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Exfoliac Drying Lotion

Locion për tharjen, riparimin & pastrimin e lëkurës akneike. 125 ml
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Psoriane Daily Shampoo

Shampo kundër zbokthit të shoqëruar me kruarje dhe irritim të lëkurës. 125 ml
2,300.00 L 1,955.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Aquareva Lip Balm

Balsam ushqyes për buzë të thata dhe të dëmtuara. 4 g
1,000.00 L 850.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Aquareva BB Cream Light SPF 15

BB Cream që hidraton, mbron dhe unifikon lëkurën. 40 ml
3,100.00 L 2,635.00 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare