info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Kategoritë

Showing all 42 results

Sale!
-15%

Noreva Actipur 3 en 1 corrective and unclogging anti-imperfections care

Përkujdesje korrektuese intensive kundër akneve dhe shenjave në lëkurë për të rritur dhe adoleshentë 30 ml
L2,100.00 L1,785.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Actipur Creme Anti-imperfection Day Care

Krem kundër imperfeksioneve të lëkurës për lëkura me tendencë akneike 30 ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Actipur Gel Dermo-Nettoyant

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike 150 ml
L1,300.00 L1,105.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Actipur Stop Bouton 10 ml

Trajtim për të rritur dhe adoleshentë i formuluar për tharjen dhe korrigjimin e zonave të inflamuara të lëkurës 10 ml
L1,200.00 L1,020.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Alpha KM day emulsion corrective anti-wrinkle care

Emulsion korrektues i rrudhave për lëkurë normale dhe mikse 40 ml
L4,200.00 L3,570.00 -15%
Add to cart
Sale!
-8%

Noreva Alpha KM Eye Contour Care Anti-Age

Krem për zonën rreth syve me efekt anti-rrudhë 15 ml
L2,500.00 L2,295.00 -8%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Alpha KM Soin Anti-Age Reparateur Nuit

Krem nate ushqyes dhe korrektues i rrudhave për çdo lloj lëkure 50 ml
L4,200.00 L3,570.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Cicadiane repairing & soothing care

Krem rigjenerues dhe qetësues për fytyrën dhe trupin për të gjithë familjen 40 ml
L1,500.00 L1,275.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva EXFOLIAC Acnomega 100

Krem kerato-aktiv për lëkurë me akne, njolla dhe imperfeksione 30 ml
L2,400.00 L2,040.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva EXFOLIAC Acnomega 200

Trajtim intensiv për lëkurë me akne të moderuara 30 ml
L1,780.00 L1,513.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Exfoliac BB cream light

Hidratues dhe mbulues me ngjyrë i imperfeksioneve për lëkurë të yndyrshme 30ml
L2,200.00 L1,870.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Exfoliac Creme Reparatrice

Krem hidratues, rigjenerues për lëkurë të thatë dhe të irrituar nga trajtimet post-akne 40 ml
L2,100.00 L1,785.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Exfoliac deep cleansing mask

Maskë eksfoliuese për lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike 50 ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Exfoliac fluide solaire matifiant spf 50+

Krem solar me SPF 50+ matifikues për fytyrë të yndyrshme dhe me tendencë akneike 40 ml
L2,600.00 L2,210.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Exfoliac Gentle Foaming Gel

Xhel shkumues që pastron butësisht lëkurën me yndyrë dhe me tendencë akneike 200 ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Exfoliac Global 6

Trajtim intensiv eksfoliues i formuluar për lëkurë me akne dhe të yndyrshme 30 ml
L2,400.00 L2,040.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Exfoliac Intensive Foaming Gel

Xhel shkumues pastrues për lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike 200 ml
L1,800.00 L1,530.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Exfoliac lotion micellaire purifiant no rinse

Ujë mishelar pastrues për lëkurë mikse, të yndyrshme dhe me tendencë akneike 100 ml
L800.00 L680.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Iklen Spf 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit me SPF 50+ i krijuar posaçërisht për lëkurën me tendencë për njolla kafe 30 ml
L4,700.00 L3,995.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Iklen+ Anti Dark Spot Corrector Serum

Serum për eliminimin e njollave kafe dhe rrudhave në lëkurë 30 ml
L5,500.00 L4,675.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Iklen+ Melano-Expert

Krem korrektues i njollave kafe dhe rrudhave në lëkurë 15 ml
L2,700.00 L2,295.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Kerapil Dermo-regulating care

Krem me veti eksfoliuese që ndihmon në infeksionet e rrënjës së qimes 75 ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Matidiane Anti-Shine Day Treatment

Krem dite i cili ul prodhimin e tepërt të yndyrës në fytyrë 40 ml
L3,100.00 L2,635.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Matidiane Detoxifying Night Treatment

Trajtim nate për lëkurë të yndyrshme dhe mikse për kontrollin e sebumit në lëkurë 50 ml
L3,400.00 L2,890.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Matidiane Gel Nettoyant

Xhel pastrues me efekt eksfoljues për lëkurë mikse dhe të yndyrshme 200 ml
L2,200.00 L1,870.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Noresun Gradual UV Fluide SPF 30

Mbrojtës nga dielli me SPF 30 pa filtra kimikë për lëkurë të ndjeshme, për të rritur dhe fëmijë 40 ml
L2,600.00 L2,210.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Noresun Gradual UV spf 50+ creme

Krem mbrojtës nga dielli me SPF 50+ për të gjithë familjen 40 ml
L2,600.00 L2,210.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Noresun Gradual UV SPF 50+ Light Tinted Cream

Krem mbrojtës nga dielli me SPF 50+ me ngjyrë natyrale 40 ml
L2,600.00 L2,210.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Psoriane Shampooing Apaisant Anti-Squames

Shampo kundër skalpit të irrituar dhe zbokthit 125 ml
L2,300.00 L1,955.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Psoriane shampooing intesif apaisant anti-squam

Shampo trajtuese intensive kundër skalpit të irrituar dhe psoriazës 125 ml
L2,200.00 L1,870.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Psoriane vit. PP Lait Apaisant Hydratant

Qumësht hidratues, zbutës për lëkura të thata dhe të irrituara 200 ml
L2,300.00 L1,955.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Sebodiane DS Micro-Emulsion

Mikro-emulsion me veti zbutëse dhe qetësuese kundër skuamave të krijuara në lëkurë i përshtatur për të gjithë familjen 30 ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Sebodiane DS Shampooing anti-pelliculaire

Shampo kundër zbokthit dhe skalpit të irrituar 150 ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Sedax Trioxyglycerides Dermo-soothing treatment

Trajtim zbutës, hidratues dhe qetësues për lëkurë të irrituar për të rritur, fëmijë dhe bebe 125 ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Sensidiane Legere Soothing Cream

Krem hidratues për lëkurë normale dhe të ndjeshme 40 ml
L2,700.00 L2,295.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Sensidiane Mixte Soothing Emulsion

Emulsion hidratues për lëkurë të ndjeshme, normale dhe mikse 40 ml
L2,700.00 L2,295.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Sensidiane Riche Soothing Cream

Krem hidratues për lëkura të thatë dhe të ndjeshme 40 ml
L2,700.00 L2,295.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Xerodiane AP plus emollient cream

Krem zbutës për lëkura të thata atopike për të gjithë familjen 200 ml
L2,400.00 L2,040.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Zeniac high tolerance purifying and cleansing gel

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme dhe të dobësuar si rezultat i trajtimeve anti-akne 200 ml
L1,500.00 L1,275.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Zeniac LP fort intensive keratoregulating treatment

Kujdes i përditshëm me veprim eksfoliues për lëkurë të yndyrshme me akne 30 ml
L1,700.00 L1,445.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Zeniac LP Keratorelugating Treatment

Trajtim që rregullon prodhimin e sebumit në lëkura të yndyrshme dhe me akne 30 ml
L1,600.00 L1,360.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Noreva Zeniac Roll Activ

Trajtim i menjëhershëm kundër imperfeksioneve për zona të lokalizuara për lëkurë akneike 5 ml
L1,500.00 L1,275.00 -15%
Add to cart