info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing 1–48 of 80 results

Ofertë!
-15%

Vichy 48 Hour No Trace Anti Perspirant Deodorant Roll On

Deodorant rroll on që nuk le shenja të bardha në rroba 50ml
L1,800.00 L1,530.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy 48H Aluminium Salt Free Mineral Deodorant Roll On

Deodorant roll on 48 orësh pa kripëra të aluminit
L1,800.00 L1,530.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy 7 Days Anti-Perspirant Treatment Cream

Deodorant në formë kremi për kontrollin e djersitjes 30 ml
L1,800.00 L1,530.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Aminexil Clinical 4 Anti-Hair Loss Woman

Trajtim kundër rënies së flokëve për femra Paketim me 21 ampula
L9,300.00 L7,905.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Aminexil Clinical 5 Anti-Hair Loss Treatment Man

Trajtim kundër rënies së flokëve për meshkuj Paketim me 21 ampula
L9,300.00 L7,905.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Aqualia Thermal Awakening Eye Balm

Xhel hidratues për zonën rreth syve 15 ml
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Aqualia Thermal Light Cream

Krem hidratues për lëkurë normale në të yndyrshme 50ml
L3,600.00 L3,060.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Aqualia Thermal Night SPA Gel Cream

Trajtim nate ushqyes e hidratues për çdo lloj lëkure 75ml
L4,000.00 L3,400.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Aqualia Thermal Power Serum

Serum hidratues për çdo lloj lëkure 30 ml
L3,800.00 L3,230.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Aqualia Thermal Rehydrating Water Gel

Xhel hidratues për lëkurë mikse në të yndyrshme Paketim 50ml
L3,600.00 L3,060.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Aqualia Thermal Rich Cream

Krem hidratues për lëkurë të thatë 50ml
L3,600.00 L3,060.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Deodorant Anti – Transpirant Intense Roll On 48h

Deodorant rroll-on Vichy 48 orësh për djersitje të shtuar 50ml
L1,800.00 L1,530.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Deodorant Anti-Transpirant 48h Roll-on

Deodorant rroll-on Vichy 48 orësh për lëkurë të ndjeshme 50ml
L1,800.00 L1,530.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Deodorant Anti-Transpirant 48h Spray

Deodorant në formë spraji Vichy 125 ml
L1,800.00 L1,530.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Deodorant Mineral MgO

Deodorant me minerale për lëkurë të ndjeshme 125ml
L1,800.00 L1,530.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Aminexil Foaming Solution

Solucion për meshkuj, trajtues për rënien e flokëve 150ml
L5,090.00 L4,326.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Aminexil Intensive Treatment for Thinning Hair Man

Trajtim intensiv për fazat e para të rënies së flokëve te meshkujt 36ml
L3,430.00 L2,915.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Anti Dandruff Shampoo for Sensitive Scalp

Shampo kundër zbokthit për skalp të irrituar 200 ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Anti- pelliculaire DS Cheveux Secs

Shampo kundër zbokthit për flokë të thatë 200ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Anti-Dandruff DS Shampoo Normal/Oily Hair

Shampo kundër zbokthit për flokë normalë dhe të yndyrshëm 200ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Densi – Solution Thickening Shampoo

Shampo për flokë të dobët dhe të rrallë 250ml
L2,200.00 L1,870.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Energising Stimulating Shampoo Men

Shampo trajtuese për rënien e flokëve për meshkuj 200 ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Micro Peel Shampoo

Shampo kundër zbokthit të yndyrshëm 200ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Neogenic Redensifying Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve 200ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Oil Control Shampoo

Shampo trajtuese për flokë të yndyrshëm 200ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Regenerating Thickening Balm

Balsam rigjenerues për flokë të dobët dhe të rrallë 150 ml
L1,600.00 L1,360.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Ultra Soothing Colour Cleansing Cream

Shampo për flokë të lyer dhe skalp të ndjeshëm 250ml
L2,180.00 L1,853.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Ultra Soothing Dry Hair Shampoo

Shampo për skalp të irrituar e flokë të thatë 200ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dermablend 3D Oil-free – NR.45 (gold)

Fondotintë jovajore për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 30ml
L3,700.00 L3,145.00 -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Vichy Dermablend Fluid Foundation – NR.45 (gold)

Fondotintë e lëngshme për të gjitha llojet e lëkurës 30 ml
L3,700.00 L3,145.00 -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Vichy Eau Thermale

Ujë termal 150 ml
L1,050.00 L892.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Energising Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve 200ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Homme Hydra Mag C Anti-Fatigue Hydrating Care

Hidratues për meshkuj për aplikim në fytyrë dhe në zonën rreth syve 50ml
L3,400.00 L2,890.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Ideal Soleil Anti – Sand Mist for Children SPF 50

Spraj mbrojtës ndaj diellit për fëmijë kundër rërës 200 ml
L3,600.00 L3,060.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Ideal Soleil Anti-Ageing SPF 50+

Krem anti-age mbrojtës ndaj diellit 50ml
L3,400.00 L2,890.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Ideal Soleil Anti-Blemish Face Sun Cream SPF 30

Krem mbrojtës ndaj diellit, korrigjues I imperfeksioneve të lëkurës 50ml
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Ideal Soleil Face Emulsion BB SPF 50+

Emulsion me ngjyrë, që ofron mbrojtje nga rrezatimi diellor 50ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Ideal Soleil Invisible Hydrating Mist SPF 50+

Spraj trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 50 për çdo lloj lëkure 200ml
L3,100.00 L2,635.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Ideal Soleil Lait Enfant SPF 50+

Qumësht mbrojtës ndaj diellit për fëmijë SPF 50 300 ml
L3,600.00 L3,060.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Ideal Soleil Mattifying Face Fluid Dry Touch SPF 30

Emulsion mbrojtës ndaj diellit SPF 30 për lëkurë mikse në të yndyrshme 50 ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Ideal Soleil Mattifying Face Fluid Dry Touch SPF 50+

Emulsion mbrojtës ndaj diellit SPF 50 për lëkurë mikse në të yndyrshme 50 ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Ideal Soleil Protective Water SPF 30

Uje hidratues dhe mbrojtës ndaj rrezatimit diellor për fytyrën dhe trupin 200ml
L3,300.00 L2,805.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Ideal Soleil Solar Protective Water SPF 30 Enhanced Tan

Ujë mbrojtës ndaj rrezatimit diellor dhe përshpejtues i nxirjes për fytyrën dhe trupin 200ml
L3,300.00 L2,805.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Ideal Soleil Tinted Anti Dark Spots SPF 50

Krem me veprim të trefishtë i përshtatshëm për çdo lloj lëkure 50ml
L3,300.00 L2,805.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Ideal Soleil Velvety Cream SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit për lëkurë normale në të thatë 50ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Idealia Energizing Cream Normal to Combination Skin

Krem anti-age ushqyes dhe energjizues për lëkurë normale mikse 50ml
L4,400.00 L3,740.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Idealia Eyes

Krem anti-rrudhë për zonën rreth syve 15ml
L3,900.00 L3,315.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Idealia Night Gel-Balm

Trajtim nate anti-age për çdo lloj lëkure 50ml
L4,700.00 L3,995.00 -15%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro