info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Pagesa të sigurta
Pagesa të sigurta

Paguaj në dorëzim & më kartë
debiti/krediti.

Suport i dedikuar
Suport i dedikuar

Nga farmacistë me përvojë.

Transporti falas
Transporti falas

Për çdo porosi në Tiranë

dhe porosi me vlerë
4000 lekë në Shqipëri.

Produkte të rinj

Mbi 200 produkte të rinj çdo muaj të disponueshëm për ju

Supmax C 1000 mg

Suplement në formën e bustinave që treten në ujë për rritjen e imunitetit
Paketim x 30 bustina

1,000.00 L 500.00 L -50%
New
La Roche Posay Lipikar Baume Light AP+M Set

Set pastrues dhe hidratues specifik për lëkurë të thatë me tendencë atopike.
Me blerjen e Lipikar Baume Light AP+ M 400 ml, përfitoni dhuratë Lipikar Syndet AP+ 100 ml dhe Cicaplast Baume B5+ 15 ml.
400 ml, 100 ml, 15 ml

3,370.00 L 2,696.00 L -20%
New
La Roche Posay Hyalu B5 Serum Set Promo

Set promocional me efekt anti-rrudhë.
Me blerjen e serumit Hyalu B5 Serum 30 ml, përfitoni dhuratë Micellar Water Sensitive Skin 50 ml dhe Eau Thermale 50 ml.

5,500.00 L 4,675.00 L -15%
New
La Roche Posay Pure Vitamin C10 Serum Set Promo

Set promocional me efekt anti-rrudhë.
Me blerjen e serumit Pure Vitamin C10 30 ml, përfitoni dhuratë Micellar Water Sensitive Skin 50 ml dhe Eau Thermale 50 ml.
30 ml, 50 ml, 50 ml

5,500.00 L 4,675.00 L -15%
New
ACM Vitix Food Supplement

Suplement ushqimor i cili ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.
Paketim me 30 tableta.

3,590.00 L
New
ACM Novophane Food Supplement

Suplement ushqimor për flokët dhe thonjtë.
Paketim me 60 kapsula.

2,340.00 L
New

Informohu mbi ofertat & të rejat e fundit!

reCAPTCHA is required.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare