info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Pagesa të sigurta
Pagesa të sigurta

Paguaj në dorëzim & më kartë
debiti/krediti.

Suport i dedikuar
Suport i dedikuar

Nga farmacistë me përvojë.

Transporti falas
Transporti falas

Për çdo porosi në Tiranë

dhe porosi me vlerë
4000 lekë në Shqipëri.

Produkte të rinj

Mbi 200 produkte të rinj çdo muaj të disponueshëm për ju

Caudalie Moisturizing Hand Cream Trio

Set promocional i cili përmban 3 kremra hidratues dhe riparues për duart dhe thonjtë në formate 30 ml me aroma të ndryshme.

2,000.00 L
New
Caudalie Ange des Vignes Addiction Set

Set tundues nga Ange des Vignes
Blini ujin e parfumuar Ange des Vignes 50 ml dhe përfitoni falas hidratuesin e buzëve me gjalp shea.

4,500.00 L
New
Caudalie Thé des Vignes Obsession Set

Set promocional nga Thé des Vignes
Blini ujin e parfumuar Eau Fraîche Thé des Vignes 50 ml dhe përfitoni falas një xhel dushi 50 ml dhe kremin e duarve dhe thonjve 30 ml

3,770.00 L
New
Caudalie Rose de Vigne Passion Set

Set i pasionit nga Rose de Vigne
Blini ujin e parfumuar Eau Fraîche Rose de Vigne 50 ml dhe përfitoni falas një xhel dushi 50 ml dhe kremin e duarve dhe thonjve 30 ml

3,770.00 L
New
Caudalie Vinosource-Hydra My Beautiful Skin Routine Set

Set me veprim hidratues Vinosource-Hydra
Blini serumin Caudalie Vinosource-Hydra S.O.S 30 ml dhe përfitoni Falas Vinosource-Hydra krem 15 ml & Vinosource-Hydra maskë 15 ml

30 ml, 15 ml

4,560.00 L
New
Caudalie Premier Cru Set

Set Premier Cru për fytyrën dhe sytë.
50 ml, 15 ml, 5 ml

11,500.00 L
New

Informohu mbi ofertat & të rejat e fundit!

reCAPTCHA is required.