info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Trudi

Trudi Baby Care është një markë e frymëzuar nga lëndët e para të ofruara nga kosherja si mjalti, poleni, nektari, dylli dhe propolisi. Delikate, të çmuara dhe me një sasi të madhe lëndësh ushqyese dhe proteinash, distilatet natyrale të këtyre lëndëve kanë frymëzuar  krijimin e produkteve Trudi.

Showing all 19 results

Ofertë!
-15%

Trudi Set (Pasta protettiva, Crema idratante, Salviettine detergenti)

Trudi set 3 në 1 për bebe të sapolindura
1,380.00 L 1,173.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi SET (Shampoolatte, Pasta protettiva, Crema idratante, Salviettine detergenti)

Trudi paketim dhuratë, ideal për bebe te sapolindura
2,390.00 L 2,031.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Talco Liquido

Trudi pudër talk e lëngshme 100 ml
700.00 L 595.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Burrocacao Lipstick Idratamte

Trudi zbutës dhe hidratues për buzët 5.7 ml
400.00 L 340.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Valigietta Regalo

Trudi paketim dhuratë, ideal për bebe te sapolindura
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Set (Olio nutriente, Pasta protettiva, Salviettine detergenti)

Trudi paketim dhuratë, ideal për bebe te sapolindura
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Salviettine detergenti

Trudi letra të lagura Paketim me 20 copë
170.00 L 144.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Salviettine Detergenti

Trudi letra të lagura 72 copë
350.00 L 297.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Pasta Protettiva (Baby Care)

Trudi pastë mbrojtëse kundër irritimit dhe skuqjes, për zonën e pelenave, me oksid zinku 100 ml
890.00 L 756.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Pannolini Nr.4

Trudi pelena për bebe me peshë 7-18 kg, me ngjitje anësore. 18 pelena
900.00 L 765.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Olio Nutriente alla Pappa Reale

Trudi vaj ushqyes për lëkurën delikate të bebit që nga lindja 150 ml
1,220.00 L 1,037.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Pannolini Nr.2

Trudi pelena për bebe 3 - 6 kg, me ngjitje anësore 18 pelena
900.00 L 765.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Pannolini Nr.3

Trudi pelena për bebe me peshë 4 -9 kg, me ngjitje anësore. 20 pelena
900.00 L 765.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Pannolini Nr. 5

Trudi pelena për bebe me peshë 11-25 kg, me ngjitje anësore. 16 pelena
900.00 L 765.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Pannolini Nr. 6

Trudi pelena për bebe me peshë 15-30 kg, me ngjitje anësore. 14 pelena
820.00 L 697.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Sun Crema Solare Kids SPF 50

Trudi krem mbrojtës nga dielli për fëmijë me SPF 50+ 200 ml
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Gel Balsamico Profumato

Trudi xhel balsamik i parfumuar për lirimin e rrugëve të frymëmarrjes të bebeve mbi 3 muajsh dhe fëmijëve. 70 ml
1,370.00 L 1,164.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Fluidolatte

Trudi sapun i lëngshëm për pastrimin e duarve dhe trupit 500 ml
1,175.00 L 998.75 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Baby Care shampoolatte al polline di fiori

Shampo për flokët dhe skalpin delikat të bebeve
637.50 L1,096.50 L
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping