info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 21 results

Ofertë!
-20%

Trudi Crema Idratante Viso e Corpo

Krem hidratues me kalendula dhe propolis 100 ml
460.00 L 368.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Baby Care Fluido Latte Sapone Delicato

Qumësht pastrues delikat me lëkurën 250 ml
1,290.00 L 1,032.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Bagno Latte al Miele D’arancia

Shampo delikate për larjen e të vegjëlve tuaj 500 ml
1,290.00 L 1,032.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Set (Pasta protettiva, Crema idratante, Salviettine detergenti)

Trudi set 3 në 1 për bebe të sapolindura
1,380.00 L 1,104.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Burrocacao Lipstick Idratamte

Trudi zbutës dhe hidratues për buzët 5.7 ml
600.00 L 480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Salviettine detergenti

Trudi letra të lagura Paketim me 20 copë
170.00 L 136.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Salviettine Detergenti in Cottone

Trudi letra të lagura pambuku Paketim me 20 copë
210.00 L 168.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Salviettine Detergenti

Trudi letra të lagura 72 copë
385.00 L 308.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Pasta Protettiva (Baby Care)

Trudi pastë mbrojtëse kundër irritimit dhe skuqjes, për zonën e pelenave, me oksid zinku 100 ml
970.00 L 776.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Pannolini Nr.2

Trudi pelena për bebe 3 - 6 kg, me ngjitje anësore 18 pelena
900.00 L 720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Pannolini Nr.4

Trudi pelena për bebe me peshë 7-18 kg, me ngjitje anësore. 18 pelena
900.00 L 720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Pannolini Nr.3

Trudi pelena për bebe me peshë 4 -9 kg, me ngjitje anësore. 20 pelena
900.00 L 720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Pannolini Nr. 5

Trudi pelena për bebe me peshë 11-25 kg, me ngjitje anësore. 16 pelena
900.00 L 720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Pannolini Nr. 6

Trudi pelena për bebe me peshë 15-30 kg, me ngjitje anësore. 14 pelena
900.00 L 720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Sun Spray Solare Kids SPF 50

Trudi krem mbrojtës në formë spray nga dielli për fëmijë me SPF 50+ 200 ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Sun Latte Doposole kids

Trudi qumësht hidratues pas ekspozimit në diell për fëmijë 200 ml
1,700.00 L 1,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Sun Spray Solare Kids SPF 30

Trudi krem mbrojtës nga dielli për fëmijë 200 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Sun Crema Solare Kids SPF 50

Trudi krem mbrojtës nga dielli për fëmijë me SPF 50+ 200 ml
3,100.00 L 2,480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Fluidolatte

Trudi sapun i lëngshëm për pastrimin e duarve dhe trupit 500 ml
1,290.00 L 1,032.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Sun Crema Solare Kids SPF 30

Trudi krem mbrojtës nga dielli për fëmijë me SPF 30+ 200 ml
2,700.00 L 2,160.00 L -20%
Shtoje në shportë