[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Nuxe

Një markë origjinale franceze e frymëzuar nga natyra. Studiuesit në Laboratoire NUXE janë në kërkim të vazhdueshëm të bimëve të çmuara të përdorura rrallë në kozmetikë, për të nxjerrë përbërës të rinj aktivë, të cilët përdoren në çdo formulim Nuxe.

Showing 1–20 of 101 results

Ofertë!
-30%

Nuxe Lait Fondant Haute Protection SPF 50

Qumësht mbrojtës për fytyrën dhe trupin Tub x 150 ml
3,600.00 L 2,520.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Men Déodorant Protection 24h

Roll on për meshkuj kundër djersitjes 24 h 50 ml
1,500.00 L 1,050.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Refreshing Deodorant 24HR Reve de The

Roll on për femrakundër djersitjes 24 h me ekstrakte të çajit jeshil 50 ml
1,500.00 L 1,050.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Men Contour des Yeux Multi-Functions

Krem sysh me veti hidratuese dhe anti-moshë për meshkuj 15 ml
2,700.00 L 1,890.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Reve de The Gelée de Douche Ressourçante

Xhel pastrues, zbutës dhe rifreskues për trupin 200 ml
1,300.00 L 910.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Reve de The Lait Hydratant Ressourçant

Locion freskues dhe hidratues për trupin me ekstrakt të çajit jeshil 400 ml
3,600.00 L 2,520.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Reve de The Gommage Granité Ressourçant

Skrub pastrues ne ekstrakte tw çajit jeshil 150 ml
2,700.00 L 1,890.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Reve de The Crème Raffermissante Tonifiante

Krem ridensifikues dhe tonifikues për trupin 200 ml
5,400.00 L 3,780.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Nuxe Men Care

Set promocional për meshkuj (30% ulje) Xhel rroje kundër irritimit + Balsam pas rroje + Deodorant anti-djersë 50 ml
6,600.00 L 4,620.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Nuxe Men Care Christmas Set

Set promocional për meshkuj (30% ulje) Xhel pastrues për flokët dhe trupin 200 ml + Balsam pas rroje 50 ml + Deodorant anti-djersë 50 ml
6,100.00 L 4,270.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Nuxe Nuxuriance Gold Christmas Set

Set promocional për lëkurat e maturuara dhe të thata Xhel pastrues për fytyrën 100 ml DHURATË+ Krem vajor ushqyes anti-rrudhë 50 ml +serum anti-rrudhë 30 ml
17,500.00 L 10,500.00 L -40%
Shtoje në shportë

Nuxe Men Care Christmas Neroli

Set promocional për meshkuj Blini kremin për zonën rreth syve 15 ml dhe vajin e  thatë Neroli 100 ml. Merni FALAS xhelin hidratues & matifikues për fytyrën 50 ml
6,900.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!

Nuxe Body Summer Set 3

Blini 2 produkte për trupin Reve de The me 30% ulje dhe përfitoni FALAS 1 shishe uji NUXE  
6,700.00 L 4,690.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Nuxe Body Summer Set 2

Blini 2 produkte për trupin Reve de The me 30% ulje dhe përfitoni FALAS 1 shishe uji NUXE  
6,300.00 L 4,410.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Reve de Miel Gentle shampoo Bar

Sapun pastrues për flokët dhe trupin me mjaltë 65 g
1,700.00 L 1,190.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Reve de Miel Deliciosly Nourishing Body Scrub

Skrab i butë eksfoljues për trupin me mjaltë 175 ml
3,200.00 L 2,240.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rêve de Miel Cleansing Gel and Body Cream Duo

Set me xhel larës dhe qumësht hidratues me mjaltë dhe luledielli 2 x 400 ml
5,500.00 L 3,850.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Nuxe Set Prodigieuse Floral & Creme Fraiche

Bli vajin floral 50 ml dhe brymën hidratuese 50 ml me 40% ulje
5,500.00 L 3,300.00 L -40%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!

Nuxe Baume Nuit Prodigieuse Boost & Masque SOS Hydratant Falas

Bli balsamin e natës anti-moshë për fytyrën dhe përfito maskën ultra hidratuese Falas
8,100.00 L 4,860.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Nuxe Creme Prodigieuse Boost & Masque SOS Hydratant Falas

Bli kremin anti-moshë për fytyrën dhe përfito maskën ultra hidratuese Falas
7,800.00 L 4,700.00 L -39%
Shtoje në shportë