info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Nuxe

Showing 1–20 of 46 results

Ofertë!
-15%

Nuxe Super Serum [10] -The universal anti-aging concentrate

Serum i përqendruar me acid hialuronik, korrigjues i rrudhave & njollave të errëta 30 ml
8,900.00 L 7,565.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Prodigieux le Parfum

Parfum për femra, me ekstrakte lulesh portokalli, manjole dhe vanilje 50 ml
6,500.00 L 5,525.00 L -15%
Shtoje në shportë
Nuxe very rose mousse 1+1

Nuxe Very Rose Mousse Aérienne Nettoyante 1+1 Free

Shkumë e butë pastruese për të gjitha tipet e lëkurave 150 ml + 150 ml FALAS
2,300.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë! nuxe sun set
-15%

Nuxe Sun Crème Fondante SPF 50 + Spray Foundant SPF 50

Krem me mbrojtje të lartë dhe veti anti-moshë për fytyrën & spray mbrojtës ndaj diellit për trupin Ofertë speciale 50 ml + 150 ml
6,200.00 L 5,270.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Sun Crème Fondante SPF 50 visage + Apres-soleil FREE

Krem me mbrojtje të lartë dhe veti anti-moshë për fytyrë + Locion pas diellit FALAS 50 ml + 50 ml
2,900.00 L 2,465.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Crème Fraiche de Beaute Serum Desalterant Hydratant

Serum hidratues dhe kundër ndotjes për lëkurë të dehidratuar 30 ml
4,700.00 L 3,995.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Reve de Miel Crème Visage Ultra-Reconfortante Nuit

Krem ushqyes nate me bazë mjalti për lëkurë të thatë 50 ml
4,200.00 L 3,570.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Crème Fraiche de Beaute Masque SOS Hydratant

Maskë hidratuese anti-ndotje me efekt të menjëhershëm për lëkurë të dehidratuar dhe të thatë 50 ml
3,080.00 L 2,618.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Reve de Miel Super Baume Reparateur

Balsam riparues dhe ushqyes me bazë mjalti për lëkurë të thatë 40 ml
2,900.00 L 2,465.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Reve de Miel Crème Visage Ultra-Reconfortante

Krem ushqyes dite me bazë mjalti për lëkurë të thatë 50 ml
4,200.00 L 3,570.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Crème Prodigieuse Boost Gel baume yeux multi-correction

Xhel-balsam për sytë me efekt anti-moshë 15 ml
3,700.00 L 3,145.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Crème Prodigieuse Boost Concentré Préparateur Energisant

Krem para përgatitor me veti energjizuese 100 ml
3,800.00 L 3,230.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Crème Prodigieuse Boost – Base Lissante Multi-Perfection 5-en-1

Bazë parapërgatitore për lëkurën me efekt anti-moshë 30 ml
3,700.00 L 3,145.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Very Rose Lotion Peeling Éclat

Solucion me veti mikro-eksfoliuese për përdorim të përditshëm 150 ml
3,700.00 L 3,145.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Very Rose Eau Micellaire Hydratante 3-en-1

Ujë micelar me veti pastruese dhe hidratuese për lëkurë të thatë 200 ml
2,200.00 L 1,870.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Very Rose Huile Délicate Démaquillante

Vaj demakijues me shpëlarje 150 ml
2,600.00 L 2,210.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Very Rose Brume Tonique Fraîche

Hidratues në formë spraji për fytyrën 200 ml
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Nuxe Sun Spray solaire visage et corps SPF 50

Qumësht me faktor të lartë mbrojtës për trupin dhe fytyrën 150 ml
4,000.00 L 2,400.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Very Rose Lait Démaquillant Onctueux

Qumësht pastrues për lëkurë të thatë 200 ml
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Very Rose Eau Micellaire Apaisante 3-en-1

Ujë micelar me veti pastruese dhe qetësuese 200 ml
2,200.00 L 1,870.00 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso