info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Aparate për matjen e glicemisë (diabeti)

Showing all 13 results

OneTouch Delica Lancets

Gjilpëra shpuese për aparatet e glicemisë OneTouch Kuti x 100 gjilpëra
430.00 L
Shtoje në shportë

OneTouch Select Plus Flex Meter

Aparat për matjen e glicemisë
0.00 L
Shtoje në shportë

OneTouch Select Plus Strips

Fisha për matjen e glicemisë me aparatin OneTouch Select Plus Kuti x 50 fisha
2,500.00 L
Shtoje në shportë

iHealth Lancets for iHealth Glucose Meter

Gjilpëra shpuese për aparatin e glicemisë iHealth Kuti x 50 gjilpëra
600.00 L
Shtoje në shportë

On Call Plus Blood Glucose Monitoring System

Glukometër + 10 fisha për matjen e glicemisë
0.00 L
Shtoje në shportë

Contour Plus Strips

Fisha për aparat glicemie
1,250.00 L2,500.00 L
Përzgjidhni mundësi

Contour Plus Blood Glucose Monitoring System

Aparat për matjen e glicemisë Contour Plus
0.00 L
Shtoje në shportë

iHealth Gluco Smart Glucose Monitoring System

Aparat glicemie
1.00 L
Shtoje në shportë

iHealth Blood Glucose Test Strips

Fisha për aparat glicemie Kuti x 50 fisha
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Accu-Check Softclix Lancets – 25 lancets (gjilpëra)

Gjilpëra Accu-check për aparat glicemie
300.00 L
Përzgjidhni mundësi

Accu-Check Active Blood Glucose Test Strips

Fisha Accu-Check për matjen e glukozës në gjak Kuti me 50 fisha
2,683.00 L
Shtoje në shportë

Smart Chek Blood Glucose Monitor

Aparat glicemie Smart Chek
0.00 L
Shtoje në shportë

Bionime Blood Glucose Test Strips

Fisha për aparat glicemie 2 kuti x 25 fisha
2,200.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare