info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Twistshake

Showing 1–20 of 29 results

Ofertë!
-20%

Twistshake Bowl and Lid 6m+

Tas për ushqyerjen e fëmijëve tuaj 520 ml
1,380.00 L 1,104.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake 3 Pack Refillable Squeeze Bags

Qese disa përdorimëshe për ruajtjen e ushqimeve dhe lëngjeve të frutave për bebet tuaja Paketim x 3 qese
1,250.00 L 1,000.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Click-Mat

Mbulesë silikoni që iu ofron rehati dhe komfort gjatë ushqyerjes së fëmijëve tuaj
2,504.00 L2,760.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Orthodontic Pacifiers 6m+

Biberon i gënjeshtërt me formë ortodontike, delikat me lëkurën e bebit tuaj Paketim me 2 biberonë
880.00 L 704.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Orthodontic Pacifiers 0-6m

Biberon i gënjeshtërt me formë ortodontike, delikat me lëkurën e bebit tuaj Paketim me 2 biberonë
880.00 L 704.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Straw Cup 6m+

Shishe plastike me ngjyra të ndryshme e përshtatshme për ujin dhe lëngjet e frutave 360 ml
1,000.00 L1,104.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Soft Bib 4m+

Gushore plastike me ngjyra të ndryshme, e përshtatshme për fëmijë mbi 4 muaj Paketim x 2 gushore
1,750.00 L 1,400.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Anti-Colic Baby Bottle 0m+

Shishe biberoni me kokë silikoni e përshtatshme për të porsalindur 180 ml
1,130.00 L 904.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Container 2x

Enë për ruajtjen e ushqimeve, frutave dhe çuçove 2 x 100 ml
750.00 L 600.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Mini Cup 4m+

Gotë plastike me ngjyra të ndryshme e përshtatshme për fëmijë mbi 4 muajsh 230 ml
1,130.00 L 904.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Anti-Colic Baby Bottle 2m+

Shishe biberoni me kokë silikoni e përshtatshme për fëmijë mbi 2 muaj 260 ml
952.00 L1,040.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Kid Cup 12m+

Shishe me ngjyra të ndryshme që u mundëson fëmijëve mbi 12 muaj të pijnë lëngje pa i derdhur 360 ml
1,380.00 L 1,104.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Anti-Colic Baby Bottle 4m+

Shishe biberoni me kokë silikoni e përshtatshme për fëmijë mbi 4 muaj 330 ml
1,000.00 L1,104.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Pacifier Clip 0m+

Kapëse biberoni me dizajne të ndryshme 0m+
750.00 L 600.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Cultery Learning Set 12m+

Set me lugë, pirun dhe thikë i përshtatshëm për t'u përdorur nga fëmijë mbi 12 muaj
1,304.00 L1,440.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Plate and Lid 6m+

Pjatë e përshtatshme për të ushqyer fëmijët tuaj 430 ml
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Feeding Spoon 4m+

Lugë plastike për ushqyerjen e bebeve mbi 4 muajsh Paketim me 3 lugë
880.00 L 704.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Learn Cutlery Set 6m+

Set me lugë, pirunj dhe thikë për fëmijë mbi 6 muaj
704.00 L880.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Teether 2m+

Kruajtëse dhëmbësh për bebet tuaja
750.00 L 600.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Hot or Cold

Termus që ruan të pandryshuar temperaturën e lëngjeve për rreth 10 orë 420 ml
3,000.00 L3,296.00 L
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso