info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Shedirpharma

Showing all 20 results

Shedirpharma Miravit Gocce

Suplement ushqimor me vitamina, mjaltë dhe propolis për fëmijë mbi 4 vjeç 30 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Mevo-fibre (Melafibre) Sciroppo

Suplement ushqimor që ndikon pozitivisht në funksionin normal të traktit intestinal 250 ml
1,760.00 L
Shtoje në shportë
Shedirpharma Neurobrain

Shedirpharma Nevobrain (Neurobrain) Flaconcini

Suplement ushqimor që shton përqëndrimin dhe përmirëson kujtesën Paketim x 10 flakone
2,630.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Cistexx Buste

Suplement ushqimor për mirëqënien e rrugëve urinare Paketim x 10 bustina
1,620.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Nevocin (Neviacin) Buste

Suplement ushqimor që rrit mbrojtjen imunitare Paketim x 18 bustina
1,990.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Zefimar Gola Spray

Spraj që qetëson irritimet e fytit të fëmijëve mbi 3 vjeç dhe të rriturve 25 ml
1,370.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Dreagin Bact Lavanda Vaginale

Produkt mjekësor i përshtatshëm si terapi bashkëshoqëruese në infeksionet vaginale Paketim x 5 lavanda vaginale
2,370.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Rupisolv Bustine

Suplement ushqimor për mirëqënien e rrugëve urinare Paketim x 20 bustina
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Neuroson Light

Suplement ushqimor për personat që kanë probleme me gjumin Paketim x 30 kapsula
1,870.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Shedirflu Sciroppo

Shurup me ekstrakte bimësh dhe acetilcisteinë për qetësimin e kollës 200 ml
1,250.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Shedirflu Buste

Bustina me ekstrakte bimësh dhe acetilcisteinë për qetësimin e kollës Paketim x 20 bustina
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Miraferrum Forte

Suplement ushqimor me bazë hekuri, për të korrigjuar aneminë Paketim x 30 kapsula
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Miraferrum Junior Gocce

Suplement ushqimor me bazë hekuri për fëmijë 30 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Miramag-K

Suplement ushqimor që rrit mbrojtjen imunitare dhe ruan balancën elektrolitike Paketim x 20 bustina
1,620.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Cronervis

Suplement ushqimor që kontribuon në funksionimin normal të sistemit nervor Paketim x 30 tableta
1,960.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Byta K

Suplement ushqimor me vitaminë K, për fëmijë 15 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Mevoflor (Melaflor)

Suplement ushqimor me probiotikë, për funksionimin normal të traktit gastro-intestinal Paketim x 10 flakonë
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Colben (Cevo-ben) Gocce

Solucion oral me pika, për një florë intestinale normale dhe sa më pak kolika te bebet 20 ml
1,350.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Miraprotein B

Suplement ushqimor për mirëqënien e përgjithshme 200 ml
1,650.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Byta D Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. (15ml)
980.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso