info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Physalis

Showing 1–20 of 35 results

Ofertë!
-15%

Physalis Eucalyforce Syrup BIO

Shurup me eukalipt për mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes 150 ml
1,900.00 L 1,615.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Echinacea Forte Syrup

Shurup me echinacea për mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes 150 ml
1,900.00 L 1,615.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Happy Mamma Pronatal

Suplement ushqimor për femrat gjatë shtatzënisë Kuti x 30 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Glucose Control

Suplement ushqimor që synon të ruajë nivele normale të sheqerit në gjak Kuti x 30 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Relax & Sleep

Suplement ushqimor që pakëson stresin dhe promovon relaksim Kuti x 45 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis No Stress

Suplement ushqimor që pakëson stresin dhe promovon relaksim Kuti x 30 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Krill Omega 3

Suplement ushqimor me vaj karkaleci Kuti x 30 kapsula
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Digest+

Suplement ushqimor që përmirëson proçesin e tretjes Kuti x 30 tableta
2,300.00 L 1,955.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Heavy Legs

Suplement ushqimor që përmirëson qarkullimin dhe pakëson ndjesinë e rëndesës në këmbë Kuti x 30 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Sun Formula

Suplement ushqimor që mbron lëkurën nga dëmtimet e rrezatimit diellor Kuti x 30 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Glucosamin Forte

Suplement ushqimor me glukozaminë për kocka dhe artikulacione të shëndetshme Kuti x 30 tableta
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Vitamina D3 1000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3, me ndikim pozitiv në imunitet dhe në sistemin skeletik Kuti x 100 kapsula
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Cholesterol Control

Suplement ushqimor që normalizon nivelet e kolesterolit në gjak Kuti x 30 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Memory+

Suplement ushqimor që përmirëson kujtesën dhe rrit përqëndrimin Kuti x 30 kapsula
3,500.00 L 2,975.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Collagen Pro

Suplement ushqimor me kolagjen, për lëkurë të shëndetshme dhe kocka të forta Kuti x 30 bustina
4,300.00 L 3,655.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Collagen + C

Suplement ushqimor me kolagjen dhe vitaminë C Kuti x 60 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Transit+

Suplement ushqimor në formë çaji, që normalizon eleminimin e tranzitit intestinal Kuti x 20 bustina
2,600.00 L 2,210.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Hair and Nails

Suplement ushqimor për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm Kuti x 45 tableta
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Omega 3 Forte

Suplement ushqimor me omega-3 Kuti x 60 kapsula
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Vision OK

Suplement ushqimor që ruan një shikim normal Kuti x 30 kapsula
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping