[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

Physalis

Showing 1–20 of 34 results

Ofertë!
-15%

Physalis Eucalyforce Syrup BIO

Shurup me eukalipt për mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes 150 ml
1,900.00 L 1,615.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Eucalyforce Syrup

Shurup me eukalipt për mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes 150 ml
1,900.00 L 1,615.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Echinacea Forte Syrup

Shurup me echinacea për mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes 150 ml
1,900.00 L 1,615.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Happy Mamma Pronatal

Suplement ushqimor për femrat gjatë shtatzënisë Kuti x 30 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Glucose Control

Suplement ushqimor që synon të ruajë nivele normale të sheqerit në gjak Kuti x 30 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Relax & Sleep

Suplement ushqimor që pakëson stresin dhe promovon relaksim Kuti x 45 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis No Stress

Suplement ushqimor që pakëson stresin dhe promovon relaksim Kuti x 30 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Krill Omega 3

Suplement ushqimor me vaj karkaleci Kuti x 30 kapsula
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Digest+

Suplement ushqimor që përmirëson proçesin e tretjes Kuti x 30 tableta
2,300.00 L 1,955.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Sun Formula

Suplement ushqimor që mbron lëkurën nga dëmtimet e rrezatimit diellor Kuti x 30 tableta
3,200.00 L 2,720.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Vitamina D3 1000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3, me ndikim pozitiv në imunitet dhe në sistemin skeletik Kuti x 100 kapsula
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Cholesterol Control

Suplement ushqimor që normalizon nivelet e kolesterolit në gjak Kuti x 30 tableta
3,200.00 L 2,720.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Memory+

Suplement ushqimor që përmirëson kujtesën dhe rrit përqëndrimin Kuti x 30 kapsula
3,500.00 L 2,975.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Collagen Pro

Suplement ushqimor me kolagjen, për lëkurë të shëndetshme dhe kocka të forta Kuti x 30 bustina
4,300.00 L 3,655.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Collagen + C

Suplement ushqimor me kolagjen dhe vitaminë C Kuti x 60 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Transit+

Suplement ushqimor në formë çaji, që normalizon eleminimin e tranzitit intestinal Kuti x 20 bustina
2,600.00 L 2,210.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Chlorella + Spirulina

Suplement ushqimor me algat spirulinë dhe klorela Kuti x 200 tableta
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Omega Total

Suplement ushqimor me omega, për të rritur Kuti x 30 kapsula
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Hair and Nails

Suplement ushqimor për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm Kuti x 45 tableta
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Omega 3 Forte

Suplement ushqimor me omega-3 Kuti x 60 kapsula
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë