info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 31 results

O’Keeffe’s Healthy Feet

Krem hidratues, ushqyes për këmbë të thata dhe të çara 91 g
1,790.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Defence Body Gambe Leggere

Xhel freskues që kundërshton ndjesinë e rëndesës dhe lodhjes së këmbëve 150 ml
2,110.00 L 1,688.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Topicrem UR-30 Anti-Roughness Soothing Cream

Krem ideal për lëkurën e trashë, hiperkeratolitike dhe me kallo 75 ml
2,400.00 L 1,680.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinotherapist Foot Beauty Cream

Krem që përmirëson mikroqarkullimin dhe pakëson skuqjen e këmbëve 75 ml
2,250.00 L 2,025.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Talasso Piedi e Gambe Crema Riparatrice

Krem hidratues dhe riparues për këmbë të thata dhe të çara 100 ml
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam FangoGel Drenante Rimodellante Gambe

Krem-xhel për këmbët me efekt drenues dhe rimodelues 200 ml
4,400.00 L 3,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam CryoGel Gambe Leggere Azione Fredda

Xhel në të ftohtë për këmbë të lehta dhe të tonifikuara 100 ml
3,900.00 L 3,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Farmaci “Daja” Pomadë me acid salicilik

Pomadë me acid salicilik për përdorim lokal, në lëkurë 30 g
560.00 L 504.00 L -10%
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Solucion kundër kallove

Solucion për trajtimin e kallove 10 g
600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!

Parasoftin Set – Exfoliating Socks + Hydrating Mask

Bli çorapet eksfoljuese Parasoftin dhe përfito falas maskën hidratuese për këmbët me aloe vera
1,450.00 L 900.00 L -37%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Parasoftin Set – Exfoliating Socks + Regeneranting Mask

Bli çorapet eksfoljuese Parasoftin dhe përfito falas maskën rigjeneruese me gjalpë shea
1,450.00 L 900.00 L -37%
Shtoje në shportë

Scholl Nourish Pedimask Nutriente

Maskë hidratuese për këmbët pa aromë
840.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Parasoftin Masca Hidratanta

Maskë hidratuese për këmbët me Aloe Vera 1 maskë
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Parasoftin Regenerating Mask

Maskë rigjeneruese për këmbët 1 maskë
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë

Talamonti Microwave Legs Gel

Xhel freskues për këmbët Tub x 150 ml
2,200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave SA Renewing Foot Cream

Krem hidratues me efekt eksfoljues për zonën e këmbëve. 88 ml
1,660.00 L 1,328.00 L -20%
Shtoje në shportë

Palmer’s Cocoa Butter Heel Repair with Vitamin E

Formulim me gjalpë kakao për riparimin e thembrave të dëmtuara 25 g
842.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Hidrosis Control Antiperspirant Roll-on

Anti-transpirant i cili parandalon dhe trajton djersitjen e tepruar. 40 ml
1,700.00 L 1,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Germaine de Capuccini Perfect Forms Rescue Feet

Krem ushqyes dhe riparues për këmbët. 100 ml
4,000.00 L 3,000.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Callus Cream

Krem i formuluar me 40% ure që trajton kallot e formuara. 100 ml
3,290.00 L 2,632.00 L -20%
Shtoje në shportë