info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

DR.Grandel

Showing 1–20 of 66 results

DR.Grandel Hyaluron Travel Set

Set udhëtimi me 7ampula ampula të ndryshme x 3 ml
3,900.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Protection UV 50

Serum mbrojtës ndaj diellit 50 ml
4,500.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hydro Active Hyaluron Refill Night

Krem hidratues nate 50 ml
5,900.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hydro Active Balancer

Hidratues për lëkurë mikse 50 ml
5,300.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Sugar Scrub

Skrub dhe ushqyes për trupin 200 ml
3,600.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Body Cream

Krem trupi anti-age me shkëlqim të artë 200 ml
5,000.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Eye & Lip

Krem anti-rrudhë për zonën rreth syve dhe buzëve 15 ml
6,900.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Concentrate

Serum anti-age, reduktues i rrudhave 30 ml
10,000.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Serum

Serum anti-age me efekt të lehtë peeling 30 ml
7,800.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Balancing Cream

Krem anti-age për lëkurë normale në mikse 50 ml
9,800.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Nourishing Cream

Krem ushqyes & anti-rrudhë për lëkurë të thatë 50 ml
9,800.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Sleeping Cream & Mask

Krem dhe maskë rigjeneruese 50 ml
10,000.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Retinol Balm

Balsam korrigjues intensiv i rrudhave 50 ml
9,500.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Perfection AP Anti-Pigment

Serum i përqendruar kundër njollave të errëta 50 ml
6,400.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Cream Mask

Maskë kremoze me bazë natyrale 75 ml
4,500.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Beauty Xpress Foam Your Hands

Shkumë hidratuese për duart 100 ml
1,900.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Nutra Rich

Esencë vajore me efekt rigjenerues për lëkurë të ndjeshme 30 ml
4,700.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Body Cream

Krem hidratues trupi 150 ml
2,300.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Nutra Lifting

Krem natyral me efekt lifting 50 ml
5,100.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Anti Age

Krem anti-rrudhë zbutës dhe rinues me efekt 24-orë 50 ml
5,500.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping