info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Showing 1–48 of 75 results

Ulje!
-15%

DR.Grandel Active Moisture Depot

Hidratues me veprim ”Depo”
30ml

L5,600.00 L4,760.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Alpha Effect AHA Peeling

Serum me efekt peeling, ribalancues dhe reduktues i rrudhave
30 ml

L5,600.00 L4,760.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Beauty Sleep Ampoule

Ampula rigjeneruese
3 ampula x 3ml

L2,000.00 L1,700.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Cell Repair Ampoule

Ampula rigjeneruese
3 ampula x 3ml

L2,000.00 L1,700.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Cleansing Milk

Qumësht pastrues për fytyrën
200 ml

L3,300.00 L2,805.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Contour Lift Ampoule

Ampula me efekt lifting
3 ampula x 3ml

L2,000.00 L1,700.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Effect Peeling

Formulim me efekt peeling
75 ml

L3,900.00 L3,315.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Elements of Nature Body Cream

Krem hidratues trupi
150 ml

L2,300.00 L1,955.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Elements of Nature Epigran

Serum me ekstrakte nga embrioni i grurit
30 ml

L5,200.00 L4,420.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Elements of Nature Hyaluron Sleeping Cream

Krem nate me acid hialuronik
50 ml

L5,500.00 L4,675.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Elements of Nature Nutra Lifting

Krem natyral me efekt lifting
50 ml

L5,100.00 L4,335.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Elements of Nature Nutra Rich

Esencë vajore me efekt rigjenerues për lëkurë të ndjeshme
30 ml

L4,700.00 L3,995.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Elements of Nature Regeneration

Krem rigjenerues për lëkurë mature
50 ml

L5,100.00 L4,335.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Face Performance 3D

Krem anti-rrudhë 3D
50 ml

L14,000.00 L11,900.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Ferment Peeling

Trajtim peeling enzimatik në formë pluhuri
30 g

L4,400.00 L3,740.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Fresh Tonic

Tonik për fytyrën
200 ml

L3,600.00 L3,060.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Hydro Active Ampoule

Ampula me veti hidratuese
3 ampula x 3ml

L2,000.00 L1,700.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Hydro Active Balancer

Hidratues për lëkurë mikse
50 ml

L5,300.00 L4,505.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Hydro Active Hyaluron Refill Night

Krem hidratues nate
50 ml

L5,900.00 L5,015.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Hydro Active Moisture Mask

Maskë me veti hidratuese
75 ml

L4,700.00 L3,995.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Hydro Active Moisturizer

Krem hidratues për lëkurë të thatë
50 ml

L5,300.00 L4,505.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Hydro Active Oxygen Moisturizer

Emulsion hidratues me bazë oksigjeni
30 ml

L5,700.00 L4,845.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Instant Smoother Ampoule

Ampula për fytyrën me veti zbutëse dhe matifikuese
3 ampula x 3ml

L2,000.00 L1,700.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Perfection AP Anti-Pigment

Serum i përqendruar kundër njollave të errëta
50 ml

L6,400.00 L5,440.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Perfection BB Beauty Balm SPF 20

Balsam hidratues me SPF 20
50 ml

L4,700.00 L3,995.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Protection UV 50

Serum mbrojtës ndaj diellit
50 ml

L4,500.00 L3,825.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Purigel

Xhel larës për fytyrën
200 ml

L3,100.00 L2,635.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Soft Tonic

Tonik i butë dhe freskues
200ml

L3,600.00 L3,060.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Time Out Ampoule

Ampula hidratuese dhe rigjeneruese
3 ampula x 3ml

L2,000.00 L1,700.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Timeless Balancing Cream

Krem anti-age për lëkurë normale në mikse
50 ml

L9,800.00 L8,330.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Timeless Body Cream

Krem trupi anti-age me shkëlqim të artë
200 ml

L5,000.00 L4,250.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Timeless Concentrate

Serum anti-age, reduktues i rrudhave
30 ml

L10,000.00 L8,500.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Timeless Retinol Balm

Balsam korrigjues intensiv i rrudhave
50 ml

L9,500.00 L8,075.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Timeless Serum

Serum anti-age me efekt të lehtë peeling
30 ml

L7,800.00 L6,630.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Timeless Sleeping Cream & Mask

Krem dhe maskë
rigjeneruese
50 ml

L10,000.00 L8,500.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Timeless Sugar Scrub

Skrub dhe ushqyes për trupin
200 ml

L3,600.00 L3,060.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Ultra Lift Performance 3D

Krem anti-rrudhë me efekt lifting dhe pluhur diamanti
30ml

L10,500.00 L8,925.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Beauty Date Ampoule

Ampula me efekt imediat rafinues dhe anti-rrudhë
3 ampula x 3ml

L2,000.00 L1,700.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Beauty Flash

Ampula Beauty Flash
3 ampula x 3ml

L2,000.00 L1,700.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Beauty Xpress Foam Your Hands

Shkumë hidratuese
për duart
100 ml

L1,900.00 L1,615.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Beautygen Renew Ampoule

Ampula të pëqendruara me veti anti-rrudhë dhe efekt të menjëhershëm
3 ampula x 3ml

L3,000.00 L2,550.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Beautygen Renew Body

Krem anti-rrudhë për trupin
200 ml

L6,100.00 L5,185.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Beautygen Renew Essence

Serum rigjenerues dhe anti-rrudhë
30 ml

L9,700.00 L8,245.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Beautygen Renew Eye and Lip

Krem për zonën rreth syve dhe buzëve
15 ml

L6,600.00 L5,610.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Beautygen Renew I

Krem anti-rrudhë për lëkurë normale në mikse
50 ml

L11,100.00 L9,435.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Beautygen Renew II

Krem anti-rrudhë për lëkurë të thatë
50 ml

L11,100.00 L9,435.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Beutygen Renew Pearls

Serum-krem me veti anti-rrudhë
50 ml

L11,500.00 L9,775.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

DR.Grandel Couperose Cream

Krem për lëkurë kuperoze
50 ml

L6,100.00 L5,185.00 -15%
Shto në shportë