info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Phyto

Showing 1–20 of 41 results

Ofertë!
-15%

Phyto Phytocolor

Bojë flokësh me ekstrakte bimore pa amoniak e përshtatshme edhe për skalp të ndjeshëm.
1,630.00 L 1,385.00 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Phyto Phytonovathrix Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve 200ml
2,150.00 L 1,827.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytoprogenium Shampoo

Shampo për përdorim të shpeshtë 200ml
1,830.00 L 1,555.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytodefrisant Botanical Straightening Balm

Balsam zbutës 100ml
2,680.00 L 2,278.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytolium 4 Treatment

Trajtim kundër rënies së flokëve për meshkuj Paketim me 12 ampula
9,160.00 L 7,786.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytoapaisant Shampoo

Shampo për skalp të ndjeshëm dhe të irrituar 200ml
1,830.00 L 1,555.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytodensia Serum

Serum volumizues për flokë të hollë dhe të dobët 30ml
4,900.00 L 4,165.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phyto 9 Nourishing Day Cream

Krem ushqyes për flokë shumë të thatë 50ml
2,120.00 L 1,802.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytodensia Plumping Mask

Maskë volumizuese për flokë të hollë dhe të dobët 175 ml
5,600.00 L 4,760.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytoargent Shampoo

Shampo për flokë gri, të bardhë dhe flokë të thinjur 200ml
1,560.00 L 1,326.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytomillesime Beauty Concentrate Spray

Spraj trajtues për flokë të lyer 150ml
3,500.00 L 2,975.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytodensia Shampoo

Shampo për flokë të dobët dhe të hollë 200 ml
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytomillesime Cleansing Care Cream

Krem pastrues për flokë të lyer 75ml
2,250.00 L 1,912.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytomillesime Color Enhancing Mask

Maskë për flokë të lyer 200 ml
5,300.00 L 4,505.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytomillesime Color Enhancing Shampoo

Shampo për flokë të lyer 200ml
1,900.00 L 1,615.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytovolume Actif Spray Volume Intense

Spraj për flokë me volum 125ml
2,900.00 L 2,465.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytovolume Volumizing Shampoo

Shampo për flokë me volum 250ml
1,560.00 L 1,326.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytopanama Daily Balancing shampoo

Shampo për flokë të yndyrshëm 250ml
1,720.00 L 1,462.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Shampoo

Shampo për flokë të thatë dhe të dëmtuar 200 ml
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytokeratine Extreme Cleansing Cream

Krem pastrues për flokë të dëmtuar 75ml
2,520.00 L 2,142.00 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping