info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Integratorë për tiroiden

Showing all 12 results

Sensilab Tirolux

Suplement ushqimor që ndihmon në mirë-funksionimin e gjendrës tiroide Kuti x 60 kapsula
2,990.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Selenium 200 mcg

Suplement ushqimor me selen në dozën 200 mcg Kuti x 90 kapsula
1,470.00 L 1,323.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Selenium 100 mcg

Suplement ushqimor me selen në dozën 100 mcg Kuti x 100 kapsula
1,250.00 L 1,125.00 L -10%
Shtoje në shportë

Erbenobili Tirovin

Suplement ushqimor me alga kafe dhe L-tirozinë 50 ml
2,650.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Nutrisorb Iodine

Suplement ushqimor me jod, një element i rëndësishëm për gjendrën tiroide Flakon x 15 ml
2,650.00 L
Shtoje në shportë

Natura House Iodokel

Suplement ushqimor që ndikon pozitivisht në funksionin e tiroides Kuti x 60 kapsula
2,480.00 L
Shtoje në shportë

Orzax Ocean Selenyum 200 mcg

Selen, një element me shumë përfitime për organizmin Kuti x 60 tableta
1,550.00 L
Shtoje në shportë

Papillon Nathyroid

Suplement ushqimor që ndihmon në funksionimin normal të gjendrës tiroide
6,500.00 L
Përzgjidhni mundësi

Semed 200 mg

Suplement ushqimor që përmban selen në dozën 200 mcg Kuti x 30 tableta
1,540.00 L
Shtoje në shportë

Tiroid Formula

Suplement ushqimor që mbështet funksionimin normal të tiroides Kuti x 30 kapsula
2,035.00 L
Shtoje në shportë

Selux 400 mg

Suplement ushqimor me selen Kuti x 60 tableta
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Plesinox

Suplement ushqimor me efekt të trefishtë në organizëm Kuti x 60 kapsula
3,240.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping