info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Antioksidantë

Showing 1–20 of 51 results

Biozym-Q10

Suplement ushqimor me koenzimë Q10 Kuti x 30 kapsula
2,340.00 L
Shtoje në shportë

Valens QuVital Q10

Suplement ushqimor me koenzimës Q10 Kuti x 30 kapsula
3,500.10 L
Shtoje në shportë

Granagard Pomegranate Seed Oil

Suplement ushqimor me veprim antioksidues Kuti x 60 kapsula
3,499.80 L
Shtoje në shportë

Immuvit Plus Q10

Suplement ushqimor që rrit imunitetin dhe shton energjinë dhe vitalitetin Kuti x 30 kapsula
1,899.90 L
Shtoje në shportë

ATC Caj mollë e egër

Çaj me mollë dhe kanellë në formën e bustinave Kuti x 20 bustina
180.00 L
Shtoje në shportë

ATC Caj mollë, kanellë dhe hibiskus

Çaj me mollë, kanellë dhe hibiskus 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now L-methionine 500 mg

Suplement ushqimor që ndihmon në detoksifikimin e organizmit Kuti x 100 kapsula
2,350.00 L 1,997.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now NAC 600 mg

Suplement ushqimor me veti antioksiduese Kuti x 100 kapsula
2,970.00 L 2,524.50 L -15%
Shtoje në shportë

Technopharma Rovitec

Suplement ushqimor me efekt pozitiv në shikim dhe veti antioksiduese Kuti x 30 tableta
1,560.00 L
Shtoje në shportë

Salvit AntiOX Formula

Suplement ushqimor që mbron organizmin nga radikalet e lirë Kuti x 60 tableta
1,660.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Haliborange Vitamin C 1000 mg

Vitaminë C në formën e tabletave eferveshente për të rritur 20 tableta
1,300.00 L 1,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sensilab Super Omega-3 + Q10

Suplement ushqimor me omega-3 dhe koenzimë Q10 Kuti x 30 kapsula
2,300.10 L 2,070.09 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Vitamin C 1000 mg Chewable

Vitaminë C për të rritur 1000 mg. 60 tableta të përtypshme
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid NeuroForte

Vitamina dhe aminoacide thelbësore për ruajtjen e një sistemi nervor të shëndershëm. 30 tableta
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid GinkoVital 5000mg

Formulim me përmbajtje gingko biloba që përmirëson memorien dhe rrit përqëndrimin, duke nxitur qarkullimin normal të gjakut. Paketim me 30 kapsula
2,730.00 L 2,457.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Vitamin E 400 IU

Suplement ushqimor me vitaminë E. 60 kapsula
3,250.00 L 2,925.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Vitamin C 500 mg

Vitaminë C për fëmijë & të rritur në formën e tabletave të përtypshme. 60 tableta
1,820.00 L 1,638.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Selenium 200 µg

Suplement ushqimor me selenium. 60 tableta
2,080.00 L 1,872.00 L -10%
Shtoje në shportë

Nature’s Truth Zinc 50 mg plus Vitamin C

Suplement ushqimor me zink dhe vitaminë C Paketim x 120 kapsula
2,490.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Adrien Gagnon C 1000 mg Prolonged Release

Suplement ushqimor me vitaminë C, një substancë me veti antioksiduese Paketim x 100 tableta
1,794.00 L 1,614.60 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping