info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Riparim post-trajtime

Showing 1–20 of 37 results

Ofertë!
-30%

Bionike Procutase+ Ionic Hydrogel

Xhel i cili trajton lezionet e lëkurës si: plagë, gërvishtje, abrazione, djegie dhe ulcera. 50 ml
1,400.00 L 980.00 L -30%
Shtoje në shportë

Canova Reoxall 100S Sun Cream SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit, i përshtatshëm për lëkurë delikate dhe sensitive ndaj diellit. 50 ml
4,620.00 L
Shtoje në shportë

Cicatridina pomadë

Pomadë riparuese me acid hialuronik 60 g
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Aloe Vera Active Gel

Maskë hidratuese dhe qetësuese me aloe vera. 100 ml
2,830.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bariéderm Onguent Fissures Crevasses

Pomadë riparuese dhe rigjeneruese e lëkurës, specifike për zonat e çara apo të dëmtuara. 40 g
1,950.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bariéderm Cica Daily Gel-Crème

Xhel-krem riparues dhe rigjenerues i lëkurës me prebiotikë dhe Centella Asiatica. 40 ml
3,000.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bariéderm Cica Daily Sérum

Serum riparues dhe rigjenerues i lëkurës me prebiotikë dhe Centella Asiatica. 30 ml
4,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris A & E Sensilix

Serum me vitaminë E & A, i përshtatshëm për lëkurë sensitive dhe alergjike. 30 ml
4,965.00 L 3,972.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris T Deeply Cleansing Face Foam

Shkumë pastruese për lëkurë të mikse, të yndyrshme dhe me tendencë akneike. 150 ml
2,030.00 L 1,624.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris A Dermo-Regenerating Soothing Cream

Krem riparues dhe rigjenerues për fytyrën dhe trupin. I përshtatshëm për lëkurë sensitive dhe alergjike. 75 ml
2,789.00 L 2,231.20 L -20%
Shtoje në shportë

Froika Scar Gel SPF 50+

Xhel rigjenerues i shenjave dhe cicatriceve. SPF 50+ 30 ml
3,000.00 L
Shtoje në shportë

Froika Scar Gel

Xhel rigjenerues i shenjave dhe cicatriceve. 40 ml
2,560.00 L
Shtoje në shportë

Froika Flamosin Gel

Xhel riparues dhe rigjenerues i shenjave dhe cicaktriceve. 40 ml
1,490.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bariéderm Cica-crème Au Cuivre Zinc SPF 50+

Përkujdesje riparuese për fytyrën dhe trupin, për bebe, fëmijë dhe të rritur. 40 ml
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bariéderm Cica-spray Asséchant Réparateur Au Cuivre-Zinc

Përkujdesje riparuese dhe qetësuese e irritimeve. Format spraj. 100 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bariéderm Cica-crème Au Cuivre Zinc

Përkujdesje riparuese për fytyrën dhe trupin, për bebe, fëmijë dhe të rritur.
2,190.00 L
Përzgjidhni mundësi

Uriage Gyn-8 Gel Apaisant Hygèine Intime

Xhel pastrues dhe qetësues i irritimeve në zonën intime. 100 ml
1,320.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Restore Bionic Face Cream

Krem hidratues & qetësues për çdo lloj lëkure, veçanërisht për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. 40 g
4,450.00 L 3,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Cicalfate+ Gel Cicatrice

Xhel rigjenerues dhe riparues i shenjave. Për bebe duke nisur nga mosha 1 vjec, fëmijë dhe të rritur. 30 ml
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ 100% ALOE

Xhel freskues, ideal për lëkurën e irrituar. 300 ml
3,690.00 L 1,845.00 L -50%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping