info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Mbrojtja imunitare

Showing 1–20 of 138 results

Ofertë!
-10%

Buona Difesa Baby Gocce

Suplement ushqimor i cili forcon sistemin imunitar dhe ndihmon në zhvillimin normal të kockave. Për bebe dhe fëmijë. 20 ml
3,500.00 L 3,150.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Difesa

Suplement ushqimor me echinancea që forcon sistemin imunitar, për fëmijë mbi 2 vjeç. 14 flakonë
1,900.00 L 1,710.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Now Colostrum 500 mg

Suplement ushqimor që rrit imunitetin Kuti x 120 kapsula
3,720.00 L 2,976.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Ester-C 500 mg

Suplement ushqimor me vitaminë C, në formë esteri 50 kapsula
2,230.00 L 1,895.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Now Zinc Picolinate 50 mg

Suplement ushqimor me zink 60 kapsula
1,220.00 L 976.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Now C-500 Chewable

Suplement ushqimor me vitaminë C të përtypshme 100 tableta të përtypshme
1,970.00 L 1,576.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Now C-1000 with Rose Hips & Bioflavonoids

Suplement ushqimor me vitaminë C Kuti x 100 tableta
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Esi Immunilflor Pocket Drink

Suplement ushqimor që rrit imunitetin 16 bustina
1,510.00 L 1,208.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Echinacea Forte Syrup

Shurup me echinacea për mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes 150 ml
1,900.00 L 1,615.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Krill Omega 3

Suplement ushqimor me vaj karkaleci Kuti x 30 kapsula
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Vitamina D3 1000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3, me ndikim pozitiv në imunitet dhe në sistemin skeletik Kuti x 100 kapsula
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Spirulina 100% Pure

Suplement ushqimor me algën spirulinë Kuti x 200 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Echinacea Forte

Suplement ushqimor me ekstraktet e bimës Echinacea Kuti x 30 tableta
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis ACE Selenium

Suplement ushqimor me vitaminat A, C, E dhe selen Kuti x 45 tableta
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Zinc Forte

Suplement ushqimor me bisglicinat zinku Kuti x 30 tableta
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë

Plesinox

Suplement ushqimor me efekt të trefishtë në organizëm Kuti x 60 kapsula
3,240.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Haliborange Vitamin C 1000 mg

Vitaminë C në formën e tabletave eferveshente për të rritur 20 tableta
1,300.00 L 1,040.00 L -20%
Shtoje në shportë

Vitalmed Provit–D me pika

Vitaminë D3 me pika për fëmijë Flakon x 20 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Uni-Pharma D3 Fix Extra 2000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3 në formën e kolekalçiferolit Kuti x 60 tableta
1,395.00 L
Shtoje në shportë

Uni-Pharma D3 Fix 4000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3, për kocka dhe muskuj të shëndetshëm Kuti x 60 tableta
1,759.80 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping