[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

Mbrojtja imunitare

Showing 1–20 of 137 results

Ofertë!
-15%

Now Tri-3D Omega

Suplement ushqimor me omega-3 Kuti x 90 kapsula
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Zinc Glycinate 30 mg

Suplement ushqimor me glicinat zinku Kuti x 120 kapsula
2,200.00 L 1,870.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now L-Lysine 500 mg

Suplement ushqimor me l-lizinë, për një sërë benefitesh në organizëm Kuti x 100 kapsula
1,510.00 L 1,283.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Vitamin-C 1000 mg with Rose Hip

Suplement ushqimor me vitaminë C dhe ekstrakte të trëndafilit të egër. Kuti x 250 tableta
3,800.00 L 3,230.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Quercetin with Bromelain

Suplement ushqimor që rrit imunitetin Kuti x 120 kapsula
4,450.00 L 3,782.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Difesa Baby Gocce

Suplement ushqimor i cili forcon sistemin imunitar dhe ndihmon në zhvillimin normal të kockave. Për bebe dhe fëmijë. 20 ml
3,500.00 L 3,150.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Difesa

Suplement ushqimor me echinancea që forcon sistemin imunitar, për fëmijë mbi 2 vjeç. 14 flakonë
1,900.00 L 1,710.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Colostrum 500 mg

Suplement ushqimor që rrit imunitetin Kuti x 120 kapsula
3,720.00 L 3,162.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Ester-C 500 mg

Suplement ushqimor me vitaminë C, në formë esteri 50 kapsula
2,248.00 L 1,910.80 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Zinc Picolinate 50 mg

Suplement ushqimor me zink 60 kapsula
1,220.00 L 1,037.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now C-500 Chewable

Suplement ushqimor me vitaminë C të përtypshme 100 tableta të përtypshme
1,970.00 L 1,674.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Biotin 10000 mcg

Suplement ushqimor me biotinë, me një sërë funksionesh në organizëm Kuti x 120 kapsula
3,080.00 L 2,618.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now C-1000 with Rose Hips & Bioflavonoids

Suplement ushqimor me vitaminë C Kuti x 100 tableta
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Echinacea Forte Syrup

Shurup me echinacea për mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes 150 ml
1,900.00 L 1,615.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Krill Omega 3

Suplement ushqimor me vaj karkaleci Kuti x 30 kapsula
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Vitamina D3 1000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3, me ndikim pozitiv në imunitet dhe në sistemin skeletik Kuti x 100 kapsula
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Chlorella + Spirulina

Suplement ushqimor me algat spirulinë dhe klorela Kuti x 200 tableta
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Spirulina 100% Pure

Suplement ushqimor me algën spirulinë Kuti x 200 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Echinacea Forte

Suplement ushqimor me ekstraktet e bimës Echinacea Kuti x 30 tableta
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis ACE Selenium

Suplement ushqimor me vitaminat A, C, E dhe selen Kuti x 45 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë