info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing 1–48 of 1481 results

Rilastil Stretch Marks cream 1+ 1 FREE

Krem parandalues i shfaqjes së strijave 75 ml
1,520.00 L
Shtoje në shportë

Rilastil D-Clar S.O.S Dark Spots 3-Step Regimen

Trajtimi intensiv, komplet, për njollat e errëta në lëkurë
6,990.00 L
Shtoje në shportë

Rilastil Trattamento Completo per la Rasatura (After shave gel-cream + Shaving Foam FREE )

Set rroje për meshkuj ( xhel-krem rroje + shkumë rroje FALAS) 75 ml + 200 ml
3,500.00 L
Shtoje në shportë

Phyto Phytocyane Anti Hair Loss Program

Trajtim i plotë, efikas dhe bimor kundër rënies së flokëve
8,130.00 L
Shtoje në shportë

Pampers Premium Care 1 (2-5kg)

Pelena të krijuara për të mbrojtur lëkurën delikate të fëmijëve 52 pelena
1,350.00 L
Shtoje në shportë

Zinc 50 mg Immune support

Zink glukonate për sistemin imunitar & funskionet enzimatike 100 tableta
1,250.00 L
Shtoje në shportë

Vitamin C-500 Calcium Ascorbate Capsules

Suplement me vitaminë C në formë jo-acidike me përthithshmëri të lartë 100 kapsula
1,850.00 L
Shtoje në shportë

Now Castor Oil 100% pure

Vaj kastori 100% i paster, i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-pressed) 473 ml
1,650.00 L
Shtoje në shportë

Lierac Mesolift C15

Serum me vitamina kundër shenjave të lodhjes dhe stresit në lëkurë 2 x 15 ml
7,150.00 L
Shtoje në shportë

Lierac Mesolift Creme Anti-Fatigue Remineralisante

Krem rimineralizues anti-lodhje 40 ml
5,460.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s® Infant-To-Toddler Toothbrush

Furce dhembesh per femije nga 0 deri 3 vjec, në ngjyrë rozë ose blu
700.00 L
Përzgjidhni mundësi

Holle Baby Water

Ujë mineral natyral për bebe & fëmijë 500 ml
200.00 L
Shtoje në shportë

Now Astaxanthin 4 mg Softgel

Suplement për mbrojtje nga radikalet e lira përgjigje imunitare të shendetshme 90 kapsula te buta
3,649.95 L
Shtoje në shportë

Rilastil Sun System Comfort Matt SPF 50+

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për lëkurë të ndjeshme, mikse & të yndyrshme 40 ml
3,210.00 L
Shtoje në shportë

Rilastil Summer Set

Sun System Comfort Matt SPF 50+ +Daily Care Cleansing gel FALAS 40 ml+ 100 ml
3,210.00 L
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Mascara All In One +Black Eye Pencil Dhuratë

Set Rimel shumë-funksional + laps sysh i pajisur me sfungjer sfumues dhuratë 10 ml + 1.05g
3,080.00 L
Shtoje në shportë

Pharmatheiss Mascara Med XL Volume + Pharma Hyaluron Volume Lip Booster DHURATË

Rimel  për qerpikë të fortë & me volum + lip me acid hialuronik për buzë më të plota FALAS 6 ml + 7 ml
1,480.00 L
Shtoje në shportë

Pharmatheiss Eyelash Booster + Mascara Med XL DHURATË

Serum stimulues i rritjes natyrale të qerpikëve + Rimel për qerpikë të fortë & me volum FALAS 2.7 ml + 6 ml
2,925.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Sensidiane Mixte Soothing Emulsion

Emulsion hidratues për lëkurë të ndjeshme, normale dhe mikse 40 ml
2,700.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Sensidiane Legere Soothing Cream

Krem hidratues për lëkurë normale dhe të ndjeshme 40 ml
2,700.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Sensidiane Riche Soothing Cream

Krem hidratues për lëkura të thatë dhe të ndjeshme 40 ml
2,700.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Iklen Spf 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit me SPF 50+ i krijuar posaçërisht për lëkurën me tendencë për njolla kafe 30 ml
4,700.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Iklen+ Anti Dark Spot Corrector Serum

Serum për eliminimin e njollave kafe dhe rrudhave në lëkurë 30 ml
5,500.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Matidiane Detoxifying Night Treatment

Trajtim nate për lëkurë të yndyrshme dhe mikse për kontrollin e sebumit në lëkurë 50 ml
3,400.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Matidiane Anti-Shine Day Treatment

Krem dite i cili ul prodhimin e tepërt të yndyrës në fytyrë 40 ml
3,100.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Norelift Chrono-Filler Night Cream

Krem nate korrigjues dhe mbushës i rrudhave për të gjitha tipet e lëkurës 40 ml
4,900.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Norelift Chrono-Filler Day Cream PNM

Krem dite anti-rrudhë me efekt mbushës të rrudhave për lëkurë normale në mikse 30 ml
4,300.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Alpha KM Soin Anti-Age Reparateur Nuit

Krem nate ushqyes dhe korrektues i rrudhave për çdo lloj lëkure 50 ml
4,200.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Alpha KM day emulsion corrective anti-wrinkle care

Emulsion korrektues i rrudhave për lëkurë normale dhe mikse 40 ml
4,200.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Xerodiane AP plus emollient cream

Krem zbutës për lëkura të thata atopike për të gjithë familjen 200 ml
2,400.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Cicadiane repairing & soothing care

Krem rigjenerues dhe qetësues për fytyrën dhe trupin për të gjithë familjen 40 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Exfoliac fluide solaire matifiant spf 50+

Krem solar me SPF 50+ matifikues për fytyrë të yndyrshme dhe me tendencë akneike 40 ml
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Exfoliac Global 6

Trajtim intensiv eksfoliues i formuluar për lëkurë me akne dhe të yndyrshme 30 ml
2,400.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Exfoliac Gentle Foaming Gel

Xhel shkumues që pastron butësisht lëkurën me yndyrë dhe me tendencë akneike 200 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Exfoliac Intensive Foaming Gel

Xhel shkumues pastrues për lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike 200 ml
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Exfoliac Creme Reparatrice

Krem hidratues, rigjenerues për lëkurë të thatë dhe të irrituar nga trajtimet post-akne 40 ml
2,100.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Sebodiane DS Shampooing anti-pelliculaire

Shampo kundër zbokthit dhe skalpit të irrituar 150 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Sebodiane DS Micro-Emulsion

Mikro-emulsion me veti zbutëse dhe qetësuese kundër skuamave të krijuara në lëkurë i përshtatur për të gjithë familjen 30 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Noresun Gradual UV Fluide SPF 30

Mbrojtës nga dielli me SPF 30 pa filtra kimikë për lëkurë të ndjeshme, për të rritur dhe fëmijë 40 ml
2,700.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Sedax Trioxyglycerides Dermo-soothing treatment

Trajtim zbutës, hidratues dhe qetësues për lëkurë të irrituar për të rritur, fëmijë dhe bebe 125 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Actipur Stop Bouton 10 ml

Trajtim për të rritur dhe adoleshentë i formuluar për tharjen dhe korrigjimin e zonave të inflamuara të lëkurës 10 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Actipur Gel Dermo-Nettoyant

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike 150 ml
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Actipur Creme Anti-imperfection Day Care

Krem kundër imperfeksioneve të lëkurës për lëkura me tendencë akneike 30 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Psoriane vit. PP Lait Apaisant Hydratant

Qumësht hidratues, zbutës për lëkura të thata dhe të irrituara 200 ml
2,300.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Cicadiane Protect SPF 50+ creme photo-protectrice

Krem rigjenerues dhe qetësues për fytyrën, me faktor mbrojtës SPF 50+ 40 ml
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Actipur 3 en 1 corrective and unclogging anti-imperfections care

Përkujdesje korrektuese intensive kundër akneve dhe shenjave në lëkurë për të rritur dhe adoleshentë 30 ml
2,100.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Zeniac LP fort intensive keratoregulating treatment

Kujdes i përditshëm me veprim eksfoliues për lëkurë të yndyrshme me akne 30 ml
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Zeniac high tolerance purifying and cleansing gel

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme dhe të dobësuar si rezultat i trajtimeve anti-akne 200 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë