info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Markat

Showing 1–20 of 1253 results

Ofertë!
-20%

Frezyderm Ac-Norm Medelike Effect Type 1

Krem i specializuar, i cili përdoret si alternativë e trajtimeve mjekësore për formën e lehtë të akneve. 50 ml
3,180.00 L 2,544.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Dimagra Intensive Set 10 Ditor

Trajtim intensiv 10 ditor për humbjen e peshës
14,090.00 L 12,681.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Nuxe Super Serum [10] -The universal anti-aging concentrate

Serum i përqendruar me acid hialuronik, korrigjues i rrudhave & njollave të errëta 30 ml
8,900.00 L 6,675.00 L -25%
Shtoje në shportë

Skincode Fall in Love Kit

Trajtim i plotë për pastrimin dhe hidratimin e fytyrës dhe buzëve
4,750.00 L
Shtoje në shportë

Pampers Premium Care 1 (2-5kg)

Pelena për të porsalindur 2-5 kg
1,350.00 L1,750.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-25%

Rilastil Trattamento Completo per la Rasatura (After shave gel-cream + Shaving Foam FREE )

Set rroje për meshkuj ( xhel-krem rroje + shkumë rroje FALAS) 75 ml + 200 ml
3,500.00 L 2,625.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Zinc 50 mg Immune support

Zink glukonate për sistemin imunitar & funskionet enzimatike 100 tableta
1,250.00 L 1,125.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Castor Oil 100% pure

Vaj kastori 100% i paster, i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-pressed) 473 ml
1,770.00 L 1,593.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Noreva EXFOLIAC Acnomega 200

Trajtim intensiv për lëkurë me akne të moderuara 30 ml
1,780.00 L 1,068.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva EXFOLIAC Acnomega 100

Krem kerato-aktiv për lëkurë me akne, njolla dhe imperfeksione 30 ml
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Mesolift C15

Serum me vitamina kundër shenjave të lodhjes dhe stresit në lëkurë 2 x 15 ml
7,150.00 L 6,077.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Mesolift Creme Anti-Fatigue Remineralisante

Krem rimineralizues anti-lodhje 40 ml
5,460.00 L 4,641.00 L -15%
Shtoje në shportë
higjiena orale- dr.brown furce per bebe

Dr. Brown’s® Infant-To-Toddler Toothbrush

Furce dhembesh per femije nga 0 deri 3 vjec, në ngjyrë rozë ose blu
700.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-5%

Holle Baby Water

Ujë mineral natyral për bebe & fëmijë 500 ml
200.00 L 190.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Bergasol Expert Cream Invisible Finish SPF 30

Mbrojtës nga dielli me SPF 30 pa filtra kimikë për lëkurë të ndjeshme. 40 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Astaxanthin 4 mg Softgel

Suplement për mbrojtje nga radikalet e lira përgjigje imunitare të shendetshme 90 kapsula te buta
3,650.00 L 3,285.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Water Touch Crema Matt SPF 50+

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për lëkurë të ndjeshme, mikse & të yndyrshme 40 ml
3,210.00 L 1,926.00 L -40%
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Mascara All In One +Black Eye Pencil Dhuratë

Set Rimel shumë-funksional + laps sysh i pajisur me sfungjer sfumues dhuratë 10 ml + 1.05g
3,080.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sensidiane Mixte Soothing Emulsion

Emulsion hidratues për lëkurë të ndjeshme, normale dhe mikse 40 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sensidiane Legere Soothing Cream

Krem hidratues për lëkurë normale dhe të ndjeshme 40 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare