info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing all 43 results

Biorga Cystiphane

Suplement ushqimor për flokë dhe thonj të brishtë.
L3,900.00
Shtoje në shportë

Biorga Cystiphane Anti Hair Loss Shampoo

Shampo kundër rënies së flokut për meshkuj dhe femra.
L1,800.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Energy Capelli Uomo

Suplement kundër rënies së flokëve për meshkuj Kuti x 30 tableta
L3,120.00 L2,808.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Energy Fiale Anticaduta Uomo

Ampula për meshkuj kundër rënies së flokëve 10 ampula x 3.5 ml
L5,460.00 L4,914.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Neo Sincro Biogenina

Suplement ushqyes kundër rënies së flokëve Kuti x 30 tableta
L3,120.00 L2,808.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Oil Shampo Fortificante

Shampo për flokë të dobët dhe të dëmtuar 200ml
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Physiogenina Balsamo Fortificante

Balsam për flokë të dobët me tendecë rënie
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Physiogenina Fiale Anticaduta

Ampula kundër rënies së flokëve 10 ampula x 3.5 ml
L4,680.00 L4,212.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Physiogenina Maschera Fortificante

Maskë forcuese për flokë të dobët e të brishtë 200ml
L2,340.00 L2,106.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Physiogenina Shampoo Fortificante Rivitalizante Capelli Deboli

Shampo me veprim forcues dhe rivitalizues për flokë të brishtë që kanë tendencë rënie 200ml
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Physiogenina Styling Gel Fortificante

Xhel modelues dhe forcues për flokët 150ml
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Shampoo Rinforzante Uomo

Shampo për meshkuj kundër rënies së flokëve 200ml
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Signal Revolution Shampoo Rinforzante Ridensifiante

Shampo për flokë të dobët dhe që bien 200ml
L2,500.00 L2,250.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Signal Revolution Trattamento Intensivo Rinforzante e Ridensifiante

Locion forcues për flokë të dobët të rrallë dhe që bien 100 ml
L7,800.00 L7,020.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Trico Age 45+ Fiale Anticaduta

Ampula kundër rënies së flokëve për femra mbi 45 vjeç 10 ampula x 3.5 ml
L5,460.00 L4,914.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Trico Age 45+ Maschera Rinforzante Anti-eta

Maskë përforcuese dhe kundër moshës për femra mbi 45 vjeç 200 ml
L2,340.00 L2,106.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Trico Age 45+ Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve për femra mbi 45 vjeç 200ml
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Anaphase Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve 400 ml
L2,400.00 L1,920.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Neoptide Homme Lotion

Locion për meshkuj, kundër rënies së flokëve 100 ml
L7,000.00 L5,600.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Neoptide Lotion

Locion kundër rënies së flokëve te femrat 3 x 30 ml
L7,000.00 L5,600.00 -20%
Shtoje në shportë

Esi Rigenforte Lozione Tonica

Locion hidratues dhe forcues për flokët 150 ml
L1,340.00
Shtoje në shportë

Esi Rigenforte Lozione Urto con Biotinax

Trajtim në formën e ampulave kundër rënies së flokëve 12 ampula x 10 ml
L3,340.00
Shtoje në shportë

Esi Rigenforte Naturcaps

Suplement ushqimor për flokë sa më të shëndetshëm 30 kapsula natyrale
L1,050.00
Shtoje në shportë

Esi Rigenforte Shampoo Energizzante

Shampo specifike për flokë të hollë dhe të dobët 200 ml
L1,020.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Force Keratin Fall Protection

Spraj forcues me keratinë kundër rënies së flokut 125ml
L4,600.00 L3,680.00 -20%
Shtoje në shportë

Klorane Fortifiant & Stimulant Baume Quinine & Vitamines B

Balsam forcues & rivitalizues me kininë  dhe vitamina B për flokë të dobët 200 ml
L1,500.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo with Quinine

Shampo me bazë kinine kundër rënies së flokëve 200ml & 400ml.
L1,040.00L2,100.00
Përzgjidhni mundësi

Phyto Duo Phytophanere

Integrator për flokët dhe thonjtë Paketim me 120 kapsula + 120 kapsula falas
L6,190.00
Shtoje në shportë

Phyto Phytocyane Densifying Treatment Shampoo

Shampo trajtuese për flokë të dobët 250ml
L1,830.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytodensia Plumping Mask

Maskë volumizuese për flokë të hollë dhe të dobët 175 ml
L5,600.00 L4,760.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytodensia Serum

Serum volumizues për flokë të hollë dhe të dobët 30ml
L4,900.00 L4,165.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytodensia Shampoo

Shampo për flokë të dobët dhe të hollë 200 ml
L2,100.00 L1,785.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytolium 4 Treatment

Trajtim kundër rënies së flokëve për meshkuj Paketim me 12 ampula
L9,160.00 L7,786.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytolium Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve për meshkuj 200ml
L1,830.00 L1,555.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytonovathrix Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve 200ml
L2,150.00 L1,827.50 -15%
Shtoje në shportë

Sugarbearhair Hair Vitamins

Suplement me vitamina për flokët Paketim me 60 arushë të përtypshëm
L4,500.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Aminexil Clinical 5 Anti-Hair Loss Treatment Man

Trajtim kundër rënies së flokëve për meshkuj Paketim me 21 ampula
L9,300.00 L7,905.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Aminexil Foaming Solution

Solucion për meshkuj, trajtues për rënien e flokëve 150ml
L5,090.00 L4,326.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Densi – Solution Thickening Shampoo

Shampo për flokë të dobët dhe të rrallë 250ml
L2,200.00 L1,870.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Energising Stimulating Shampoo Men

Shampo trajtuese për rënien e flokëve për meshkuj 200 ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Neogenic Redensifying Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve 200ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Regenerating Thickening Balm

Balsam rigjenerues për flokë të dobët dhe të rrallë 150 ml
L1,600.00 L1,360.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Energising Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve 200ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro