info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 28 results

Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Baume Levres Ultra Nourrisant et Reparateur

Balsam ushqyes me mjaltë dhe portokall për buzët e thata dhe të dëmtuara 15 g
1,850.00 L 1,480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Stick Levres Hydratant

Zbutës me mjaltë dhe portokall për buzë të thata 5 g
1,000.00 L 800.00 L -20%
Shtoje në shportë

Fillerina Lip Volume Grade 2

Trajtim specifik për rritjen e vëllimit dhe fryrjen e buzëve 5 ml
6,552.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Lip Volume Grade 3

Trajtim specifik për rritjen e vëllimit dhe fryrjen e buzëve 7 ml
7,800.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Lip Volume Grade 1

Trajtim specifik për rritjen e vëllimit dhe fryrjen e buzëve 5 ml
5,460.00 L
Shtoje në shportë

Pharmatheiss Mascara Med XL Volume + Pharma Hyaluron Volume Lip Booster DHURATË

Rimel  për qerpikë të fortë & me volum + lip me acid hialuronik për buzë më të plota FALAS 6 ml + 7 ml
1,480.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Iklen Spf 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit me SPF 50+ i krijuar posaçërisht për lëkurën me tendencë për njolla kafe 30 ml
4,700.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Exfoliac fluide solaire matifiant spf 50+

Krem solar me SPF 50+ matifikues për fytyrë të yndyrshme dhe me tendencë akneike 40 ml
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Esi Tea Tree Remedy Balsamo Labbra

Balsam për buzët me tea tree oil dhe SPF 20 5.7 ml
660.00 L
Shtoje në shportë

Esi Propolaid Balsamo Labbra

Balsam për buzët me propolis dhe SPF 20 5.7 ml
600.00 L
Shtoje në shportë

Esi Aloe Vera Balsamo Labbra

Balsam natyral për buzë me SPF 20 5.7 ml
510.00 L
Shtoje në shportë

Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Medium SPF 30+

Krem hidratues oil-free me SPF 30+ me pigment "medium" 44 ml
2,900.00 L
Shtoje në shportë

Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Deep SPF 30+

Krem hidratues oil-free me SPF 30+ me pigment "deep" 44 ml
2,900.00 L
Shtoje në shportë

Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Tan SPF 30+

Krem hidratues oil-free me SPF 30+ me pigment "tan" 44 ml
2,900.00 L
Shtoje në shportë

Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Light SPF 30+

Krem hidratues oil-free me SPF 30+ me pigment "light" 44 ml
2,900.00 L
Shtoje në shportë

Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Fair SPF 30+

Krem hidratues oil-free me SPF 30+ me pigment "fair" 44 ml
2,900.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Eye & Lip

Krem anti-rrudhë për zonën rreth syve dhe buzëve 15 ml
6,900.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Contour Balm

Balsam për zonën rreth syve dhe buzëve 15 ml
3,100.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Beautygen Renew Eye and Lip

Krem për zonën rreth syve dhe buzëve 15 ml
6,600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Couvrance Beautifying Lip Balm – Rose

Balsam me ngjyrë ushqyes dhe zbutës për buzët 3 g
2,800.00 L 1,960.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi

Rilastil Lipstick

Stick ushqyes për buzët 4.5g
770.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Eyes and Lip Contour Cream Grade 3

Krem anti-rrudhë për konturet e syve dhe buzëve 15 ml
7,335.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Eyes and Lip Contour Cream Grade 1

Krem anti-rrudhë për konturet e syve dhe buzëve 15 ml
4,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmatheiss Pharma Hyaluron Volume Lip Booster – Rosé

Lip me acid hialuronik për buzë më të plota 7 ml
975.00 L 780.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi

Korff Lifting Eye and Lips Contour Cream

Krem anti-rrudhë me efekt lifting për zonën rreth syve dhe buzëve 15ml
5,460.00 L
Shtoje në shportë

La Roche Posay Cicaplast Barrier Repairing Balm Lips

Balsam mbrojtës dhe rigjenerues për buzët 7.5 ml
960.00 L
Shtoje në shportë

Avene Cold Cream Stick Levres nourishing

Stik kremoz ushqyes për buzë të thata 4g
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Avene Cold cream baume levres 1 + 1 Falas

Balsam ushqyes për buzë të thata dhe të dëmtuara 10 ml
1,250.00 L
Shtoje në shportë