info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Buzët

Showing 1–20 of 39 results

Palmer’s Cocoa Butter Lip Balm SPF15

Balsam hidratues për buzët 4 g
300.00 L
Shtoje në shportë

Palmer’s Cocoa Butter Lip Balm Dark Chocciolate & Mint

Balsam hidratues për buzët me shije çokollate dhe mente 4 g
440.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Proxera Lip Balm

Balsam për buzët me efekt mbrojtës dhe hidratues. 10 ml
950.00 L 665.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Hydracure Anti-Pollution Lip Protector SPF 20

Balsam hidratues për buzët me SPF 20. 15 ml
1,900.00 L 1,710.00 L -10%
Shtoje në shportë

NEUTROGENA LIPPEN

Zbutës për buzë të thata dhe të dëmtuara
290.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA LIPCARE WITH NORDIC BERRY

Zbutës për buzët me aromë fruta pylli nordike
300.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Xémose Stick Lèvres Hydratant

Hidratues për buzët e thata në trajtë stick-u. 4 g
1,100.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Burrocacao Lipstick Idratamte

Trudi zbutës dhe hidratues për buzët 5.7 ml
400.00 L 340.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Very Rose Lip Balm

Balsam ushqyes për buzët me petale trëndafili 15 g
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Aquareva Lip Balm

Balsam ushqyes për buzë të thata dhe të dëmtuara. 4 g
1,000.00 L 850.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Lip Balm

Balsam zbutës dhe hidratues për buzët 10 ml
990.00 L 792.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Reve de Miel Stick Levres Hydratant Duo Pack

Stik ushqyes për buzët 1+1 Falas
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Repairing Lip Balm

Përkujdesje hidratuese dhe riparuese për buzët e thata dhe të dëmtuara. 15 ml
1,160.00 L 812.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bioderma Atoderm Stick Lèvres

Përkujdesje hidratuese dhe riparuese për buzët e thata dhe të dëmtuara. 4 g
1,250.00 L 875.00 L -30%
Shtoje në shportë

Filorga Nutri-Filler Lips

Balsam hidratues dhe volumizues për buzët 4 g
3,230.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bariéderm Cica-Lèvres Baume Protecteur

Përkujdesje ushqyese dhe riparuese për zonën e buzëve. 15 ml
970.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Hydragenist Baume Levres

Stik hidratues dhe me shkëlqim për buzët 3 g
1,570.00 L 1,334.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowaé Baume Lèvres Nourrissant

Përkujdesje ushqyese dhe zbutëse, formuluar specifikisht për buzët. 4 g
510.00 L 433.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials 24h Intensive Moisturizing Lip Balm

Përkujdesje hidratuese 24 orëshe për buzët. 10 ml
1,100.00 L 880.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Lèvres Cicalfate Baume Réparateur

Balsam riparues dhe hidratues për zonën e buzëve. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 10 ml
1,200.00 L 960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping