info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 22 results

Power of Nature Mourinol

Suplement me vaj nga mëlçia e merlucit 250 ml
L2,600.00
Shtoje në shportë

Power of Nature Vitamin C 1000mg

Vitaminë C në formën e tabletave eferveshente me shije portokalli për të rritur dhe fëmijë mbi 12 vjeç 24 tableta eferveshente
L1,600.00
Shtoje në shportë

Power of Nature Glucolen

Suplement ushqimor që normalizon nivelin e glukozës në gjak 60 kapsula
L2,449.80
Shtoje në shportë

Power of Nature Mourinol 600 mg

Suplement me vaj nga mëlçia e merlucit 60 kapsula
L2,000.00
Shtoje në shportë

Power of Nature Vita-C Kids

Suplement me vitaminë C për fëmijë mbi 4 vjeç 30 tableta të përtypshme
L870.00
Shtoje në shportë

Power of Nature Oliviotic

Suplement ushqimor specifik për rritjen e imunitetit të të rriturve 20 kapsula
L1,990.00
Shtoje në shportë

Power of Nature Osteorin – K2

Suplement me kalçium, vitaminë D3 dhe vitaminë K2 për mirëqënien e kockave 60 kapsula
L3,300.00
Shtoje në shportë

Power of Nature Arthrosis

Suplement ushqimor për kockat dhe artikulacionet 30 tableta
L2,000.10
Shtoje në shportë

Power of Nature Magnesium 300 mg + Vitamin C

Suplement me magnez, një mineral i rëndësishëm për organizmin 24 tableta eferveshente
L900.00
Shtoje në shportë

Power of Nature Echinacea Extra with Vitamin C

Suplement ushqimor me ekstraktet e bimës echinacea për mirë-funksionimin e sistemit imunitar 24 tableta eferveshente
L1,100.00
Shtoje në shportë

Power of Nature Femina Fertinal

Integrator ushqimor që mbështet fertilitetin tek femrat 30 kapsula
L2,400.00
Shtoje në shportë

Power of Nature LivaPure

Suplement ushqimor që mbështet funksionimin normal të mëlçisë 30 tableta
L2,990.10
Shtoje në shportë

Power of Nature Hair Tone Nails & Skin

Suplement ushqimor për flokë të shëndetshëm, thonj të fortë dhe lëkurë që shkëlqen 30 kapsula
L1,500.00
Shtoje në shportë

Power of Nature Omegalen Ultra Odourless Fish Oil 1000mg

Suplement me vaj peshku 30 kapsula
L1,200.00
Shtoje në shportë

Power of Nature Zinc plus C

Suplement ushqimor me zink dhe vitaminë C, për funksionimin normal të sistemit imunitar 30 tableta
L750.00
Shtoje në shportë

Power of Nature Water Shape Program

Suplement ushqimor 7ditor që u rikthen formën trupore të dëshiruar 14 tableta eferveshente
L2,299.92
Shtoje në shportë

Power of Nature Vitamin E 400UI

Suplement ushqimor me vitaminë E për të rritur 30 kapsula
L1,050.00
Shtoje në shportë

Power of Nature Calcium Plus

Suplement me kalçium, vitaminë D3 dhe magnez për forcimin e kockave 30 tableta
L879.90
Shtoje në shportë

Power of Nature B-Vit 12 1000mcg

Suplement ushqimor që përmban vitaminën B12 60 tableta
L750.00
Shtoje në shportë

Power of Nature D-Vit3 2000UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3 e rëndësishme për kockat dhe muskujt 60 tableta
L790.20
Shtoje në shportë

Power of Nature Multi+Multi Kids

Multivitamina për fëmijë 30 tableta të përtypshme
L999.90
Shtoje në shportë

Power of Nature Vitamin C 500 mg

Suplement me vitaminë C për të rritur 36 tableta të përtypshme
L1,049.76
Shtoje në shportë