info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Qumësht 6 -12 muaj

Showing all 19 results

Kendamil Organic First Milk 1

Qumësht formulë organik për bebe 0-6 muaj. 800 gr
4,260.00 L
Shtoje në shportë

Kendamil Organic Follow-on Milk 2

Qumësht formulë organik për bebe 6-12 muaj. 800 gr
4,260.00 L
Shtoje në shportë

Kendamil Organic Toddler Milk 3

Qumësht formulë organik për bebe 12-36 muaj 800 gr
4,260.00 L
Shtoje në shportë

Kendamil Toddler Milk 3

Qumësht formulë për bebe 12-36 muaj. 400 gr
1,740.00 L
Shtoje në shportë

Kendamil First Infant Milk 1

Qumësht formulë për bebe 0-6 muaj.
1,740.00 L
Përzgjidhni mundësi

Kendamil Follow-on Milk 2

Qumësht formulë për bebe 6-12 muaj.
1,740.00 L3,360.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Nutricia Aptamil Organic 2 Bio

Qumësht formulë ORGANIK për fëmijë 6-12 muaj 800 g
3,110.00 L 2,799.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Milupa Milumil 2 Qumësht Formulë 6 m+

Qumësht formulë për fëmijë 6-12 muaj 800 g
1,630.00 L 1,467.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Milupa Milumil 3 Qumësht Formulë 10 m+

Qumësht formulë për fëmijë mbi 10 muaj 800 g
1,630.00 L 1,467.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Nutricia Aptamil Follow on milk ready to drink 2

Qumësht formulë i lëngshëm për bebe, i përshtatshëm nga 6-12 muaj 200 ml
290.00 L 261.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blemil Optimum Protech Leche de Continuacion 2

Qumësht formulë për fëmijë 6-12 muajsh 800 g
2,700.00 L 2,565.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona BB Milk 0-12 months

Qumësht formulë për fëmijë nga 0-12 mujash 750 g
3,250.00 L 2,925.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Organic 2 milk 6 -12 m

Qumësht formulë për bebe 6-12 muajsh 300 g
1,050.00 L 997.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Combiotic Milk 2

Qumësht formulë për bebe 6-12 muajsh me probiotikë 300 g
1,150.00 L 1,092.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Organic Infant Goat Milk Follow On 2 Formula

Qumësht dhie për fëmijë nga 6 muaj deri në një vit. 400g.
2,600.00 L 2,470.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Organic Infant Follow On Formula 2 – Demeter

Qumësht lope për fëmijë nga 6 -12 muajsh. 600g.
2,150.00 L 2,042.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Comfort 2

Qumësht për fëmijë 6-12 muaj, që kanë probleme me tretjen. 400g
1,700.00 L 1,530.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Pronutra Follow On Formula 2

Qumësht formulë për fëmijë nga 6-12 muaj
1,341.00 L2,358.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Aptamil Growing Up Milk 4

Qumësht formulë për fëmijë mbi 2 vjeç.
1,490.00 L 1,341.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare