info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 200 results

Ofertë!
-10%

Nulight Professional Teeth Whitening Powder Toothpaste

Pudër zbardhuese për dhëmbët 50 g
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Aloe Fresh Spray Alito Fresco

Spraj që parandalon aromën e keqe të gojës 15 ml
700.00 L 595.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Travel Pack

Set udhëtimi me furçë dhe pastë dhëmbësh për të rritur
1,200.00 L 840.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Gingival Complex Toothpaste

Pastë dhëmbësh për persona me gingiva të ndjeshme 75 ml
950.00 L 665.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Gingival Complex Mouthwash

Shpëlarës goje me 0.12% klorheksidinë 250 ml
1,100.00 L 770.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin SensiKin Mouthwash

Shpëlarës goje për dhëmbë të ndjeshëm 250 ml
1,100.00 L 770.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Oro Fixative Cream

Krem super i fortë për ngjitjen e protezave 40 ml
1,100.00 L 770.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Oro Effervescent Cleaning Tablets

Tableta që ndihmojnë në pastrimin e protezave dentare 30 tableta eferveshente
1,200.00 L 840.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Dental Floss Waxed

Fill dentar i veshur me dyllë dhe me shije mente 50 m
650.00 L 455.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Dental Tape

Fill dentar me shije mente, për një higjienë orale sa më korrekte 50 m
650.00 L 455.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Fresh Mouth Spray

Spraj që parandalon aromën e keqe të gojës 10 ml
550.00 L 385.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin FluorKin Toothpaste

Pastë dhëmbësh me fluor, për të rritur 125 ml
700.00 L 490.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Baby Gel

Xhel për dhëmbët e parë të foshnjeve tuaja 30 g
900.00 L 630.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Care Oral Gel

Xhel hidratues dhe mbrojtës për mukozën orale 15 g
700.00 L 490.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Fluor Mouthwash

Shpëlarës goje me fluor dhe shije mente për të rritur 500 ml
1,300.00 L 910.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Interdental Brush

Furça ideale për pastrimin e mbetjeve ushqimore në hapësirat midis dhëmbëve
550.00 L 385.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi

Kin FluorKin Calcium Toothpaste

Pastë dhëmbësh me fluor dhe kalçium për fëmijë 75 ml/ 92 g
900.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Junior Toothbrush

Furçë dhëmbësh për fëmijë 6 deri në 12 vjeç 1 furçë
500.00 L 350.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin SensiKin Toothpaste

Pastë dhëmbësh për persona me dhëmbë të ndjeshëm  
1,100.00 L 770.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Kin Post Surgical Toothbrush

Furçë dhëmbësh për personat që kanë kryer një ndërhyrje në gojë 1 furçë
600.00 L 420.00 L -30%
Shtoje në shportë