info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing 1–48 of 92 results

Esi Olio di Mandorle Dolci

Vaj i pastër i bajames së ëmbël me veti zbutëse dhe hidratuese 100 ml
L740.00L1,990.00
Përzgjidhni mundësi

Esi Aloedermal Latte Solare Spray SPF 50+

Qumësh trupi që mbron lëkurën nga rrezatimi diellor 150 ml
L2,130.00
Shtoje në shportë

Esi Rigenforte Shampoo Antiforfora

Shampo kundër zbokthit për flokë të thatë dhe të yndyrshëm 200 ml
L1,270.00
Shtoje në shportë

Esi Karbofin Forte

Suplement me karbon vegjetal dhe ekstrakte bimore efikas në eleminimin e gazrave suportimin e funksioneve digjestive 30 kapsula natyrale
L699.90
Shtoje në shportë

Esi Rigenforte Lozione Tonica

Locion hidratues dhe forcues për flokët 150 ml
L1,340.00
Shtoje në shportë

Esi Aloedermal Intimaid Detergente Intimo con Mentolo

Detergjent intim me mentol dhe aloe vera 250 ml
L1,000.00
Shtoje në shportë

Esi Rigenforte Shampoo Energizzante

Shampo specifike për flokë të hollë dhe të dobët 200 ml
L1,020.00
Shtoje në shportë

Esi Retin Active Naturcaps

Suplement ushqimor që përmirëson shikimin 20 kapsula natyrale
L1,470.00
Shtoje në shportë

Esi Aloedermal Crema Viso Idratante-Nutriente

Krem hidratues për fytyrën me bazë aloe vera 50 ml
L1,350.00
Shtoje në shportë

Esi Rigenforte Naturcaps

Suplement ushqimor për flokë sa më të shëndetshëm 30 kapsula natyrale
L1,050.00
Shtoje në shportë

Esi Retin Active Gocce

Pika për sy me veti hidratuese dhe lubrifikuese 10 ml
L720.00
Shtoje në shportë

Esi Propolaid PropolGola Spray

Spraj jo-alkoolik për fytin me mente dhe propolis 20 ml
L650.00
Shtoje në shportë

Esi Propolaid Vapor Oil

Miksturë me 6 vajra balsamike me ndikim pozitiv në traktin respirator 30 ml
L1,000.00
Shtoje në shportë

Esi Propolaid RinoAct Spray

Spraj nazal me bazë propolisi, eukalipti, aloe vera dhe pishe 20 ml
L850.00
Shtoje në shportë

Esi Fermental Max Mini Drinks

Fermente laktike për një florë intestinale normale 12 flakone
L1,800.00
Shtoje në shportë

Esi Erbe della Notte Activ

Suplement ushqimor me ekstrakte bimore që favorizon gjumin dhe relaksimin mendor 50 kapsula natyrale
L1,450.00
Shtoje në shportë

Esi Erbe della Notte Gocce

Suplement ushqimor me ekstrakte bimore që favorizon gjumin dhe relaksimin mendor 50 ml
L780.00
Shtoje në shportë

Esi Drimo Polvere

Suplement ushqimor që përmirëson tretjen dhe funksionin fiziologjik të zorrëve 100 g
L850.00
Shtoje në shportë

Esi Diurerbe Forte Pocket Drink

Suplement ushqimor që favorizon drenimin e lëngjeve 24 bustina
L1,360.08L1,420.08
Përzgjidhni mundësi

Esi Aloedermal Crema Solare Viso spf 20

Krem mbrojtës për fytyrën me spf 20 75 ml
L1,240.00
Shtoje në shportë

Esi NoDol Curcuma

Suplement natyral për mirëqenien e kockave dhe artikulacioneve 30 kapsula
L1,800.00
Shtoje në shportë

Esi GinkgoMax Memory

Suplement ushqimor që përmirëson kujtesën 30 tableta
L1,550.10
Shtoje në shportë

Esi NoDol Cerotti

Ngjitëse specifike për qetësimin e dhimbjeve muskulare dhe artikulare 5 ngjitëse
L1,400.00
Shtoje në shportë

Esi NoDol Crema

Krem për përdorim lokal me veprim analgjezik dhe anti-inflamator 100 ml
L1,050.00
Shtoje në shportë

Esi Aloe Fresh Collutorio

Shpëlarës për gojën me veti zbardhuese 500 ml
L750.00
Shtoje në shportë

Esi BioCollagenix Polvere

Suplement ushqimor me bazë kolagjeni me veprim anti-age dhe anti-rrudhë 120 g
L2,850.00
Shtoje në shportë

Esi Tusserbe Pocket Drink

Suplement bimor që qetëson kollën dhe përmirëson tonin e zërit 16 bustina
L1,280.00
Shtoje në shportë

Esi BioCollagenix Eye Patches

Ngjitëse me kolagjen dhe acid hialuronik për zonën rreth syve 14 ngjitëse
L939.96
Shtoje në shportë

Esi Aloe Vera Gel

Xhel për trupin me aloe vera, vitaminë E dhe tea tree oil 100 ml
L800.00
Shtoje në shportë

Esi Melatonin Pura Activ

Suplement ushqimor me melatoninë dhe valerianë që rregullon ciklin e gjumit 30 tableta
L939.90
Shtoje në shportë

Esi Donna Life

Suplement ushqimor që lehtëson problematikat e shfaqura gjatë periudhës së menopauzës 30 kapsula
L1,434.00
Shtoje në shportë

Esi Melatonin Pura Retard

Suplement ushqimor me melatoninë për të rregulluar ciklin e gjumit 30 tableta
L649.80
Shtoje në shportë

Esi Propolaid PropolGola Spray

Spraj për fytin me mjaltë dhe ekstrakte bimësh 20 ml
L650.00
Shtoje në shportë

Esi Aloedermal Shampo-Doccia Corpo e Capelli

Shampo hidratuese dhe delikate për flokët dhe trupin 200 ml
L1,010.00
Shtoje në shportë

Esi Erbaven Retard

Suplement ushqimor që përmirëson mikroqarkullimin dhe favorizon drenimin e lëngjeve 30 tableta
L1,190.10
Shtoje në shportë

Esi Fermental Max Naturcaps

Fermente laktike për normalizimin e florës intestinale 20 kapsula
L880.00
Shtoje në shportë

Esi Erbaven Fresh Gel

Xhel me ekstrakte bimore me efekt drenues 100 ml
L1,025.00
Shtoje në shportë

Esi Garcinia Cambogia 1000 mg

Suplement ushqimor me garcinia cambogia, efikas në humbjen e peshës 60 tableta
L1,989.60
Shtoje në shportë

Esi Go Up Pocket Drink

Suplement ushqimor kundër lodhjes mendore dhe fizike 16 bustina
L1,320.00
Shtoje në shportë

Esi Propolaid Flu

Suplement me acetilcisteinë dhe propolis për kollë me sekrecione 10 bustina
L880.00
Shtoje në shportë

Esi Herpes Patch

Ngjitëse transparente për trajtimin e herpesit 15 ngjitëse
L439.95
Shtoje në shportë

Esi Aloedermal Crema Antirughe Occhi e Labbra

Krem kundër rrudhave të syve dhe buzëve 30 ml
L1,500.00
Shtoje në shportë

Esi Melatonin Pura

Suplement ushqimor me melatoninë për të rregulluar ciklin e gjumit 30 tableta
L399.90
Shtoje në shportë

Esi Rigenforte Lozione Urto con Biotinax

Trajtim në formën e ampulave kundër rënies së flokëve 12 ampula x 10 ml
L3,340.00
Shtoje në shportë

Esi Aloedermal Intimaid Detergente Intimo con Chamomilla

Detergjent për zonën intime me ekstraktet e kamomilit 250 ml
L1,000.00
Shtoje në shportë

Esi Le Dieci Erbe Flor

Suplement ushqimor për zorrën dembele 30 kapsula natyrale
L1,320.00
Shtoje në shportë

Esi Aloedermal Crema Anti-age

Krem anti-rrudhë për fytyrën me bazë aloe vera 50 ml
L3,200.00
Shtoje në shportë

Esi Psylliox Activ Fibra

Suplement ushqimor i pasur me fibra që nxit lëvizshmërinë e zorrës 20 bustina
L1,400.00
Shtoje në shportë