info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing all 33 results

Ofertë!
-10%

Esi Acknes Gel

Xhel trajtues për aknet dhe imperfeksionet e lëkurës 25 ml
L750.00 L675.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Aloe Fresh – Fresh Breath Spray

Spraj efikas kundër aromës së pakëndshme të gojës 15 ml
L700.00 L630.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Aloe Fresh Dentifricio in Gel Menta Crystal

Pastë dhëmbësh me aloe vera dhe aromë mente 100 ml
L500.00 L450.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Aloe Fresh Dentifricio in Pasta con Microgranuli

Pastë dhëmbësh zbardhuese 100 ml
L500.00 L450.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Aloe Fresh Smile Dentifricio in Gel con Microsfere

Pastë dhëmbësh në formë xheli me origjine 100% natyrale dhe veprim që zgjat në kohë 100 ml
L500.00 L450.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Aloe Fresh Whitening Dentifricio in Gel

Pastë dhëmbësh natyrale zbardhuese 100 ml
L500.00 L450.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Aloe Vera + Noni

Lëng detoksifikues me aloe vera dhe noni 1000 ml
L2,100.00 L1,890.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Aloe Vera Balsamo Labbra

Balsam natyral për buzë me SPF 20 5.7 ml
L510.00 L459.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Aloe Vera Gel 99.9 %

Xhel me aloe vera për hidratimin e lëkurës tuaj 100 ml
L800.00 L720.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Aloe Vera Massima Forza

Lëng i pastër dhe i përqëndruar i aloe verës 500 ml
L1,050.00 L945.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Batteril

Suplement ushqimor natyral që rrit rezistencën fiziologjike të organizmit 30 tableta
L1,620.00 L1,458.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi BioCollagenix Beauty Formula

Suplement me kolagjen për një lëkurë të shëndetshme dhe '' të re'' 10 flakone
L5,200.00 L4,680.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Chitosano +Forte

Suplement ushqimor që ndihmon në reduktimin e peshës trupore 60 tableta
L1,270.20 L1,143.18 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Echinaid Urto

Suplement me echinacea që forcon sistemin imunitar 30 kapsula
L949.80 L854.82 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Fucuslinea + Forte

Suplement ushqimor me veti detoksifikuese dhe kontrolluese të peshës trupore 45 tableta
L779.85 L701.87 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Fucuslinea Pocket Drinks

Suplement ushqimor që pakëson oreksin dhe ndihmon në eleminimin e lëngjeve të tepërta nga organizmi 24 bustina
L1,350.00 L1,215.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Immunilflor

Suplement ushqimor që rrit imunitetin 30 kapsula
L879.90 L791.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Immunilflor Junior

Shurup me echinacea për rritjen e imunitetit 180 ml
L1,070.00 L963.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-10%

Esi Melatonin Pura 3 mg

Suplement me melatoninë që rregullon ciklin e gjumit 30 tableta të vogla (mikrotableta)
L450.00 L405.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi MultiComplex Potassium plus Magnesium

Suplement me magnez dhe kalium 90 tableta
L1,080.00 L972.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi MultiComplex Sport

Suplement ushqimor me kripëra për persona që merren me sport 10 bustina
L1,190.00 L1,071.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Nodol Collagen

Suplement me kolagjen për kockat dhe artikulacionet 60 tableta
L2,949.60 L2,654.64 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Noglic

Suplement ushqimor i cili ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak 30 tableta
L900.00 L810.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Normolip Naturcaps

Suplement ushqimor që normalizon nivelet e kolesterolit 30 kapsula
L1,200.00 L1,080.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Propolaid Balsamo Labbra

Balsam për buzët me propolis dhe SPF 20 5.7 ml
L600.00 L540.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Propolaid PropolBabySyrup

Shurup me propolis dhe echinacea për rritjen e imunitetit 180 ml
L730.00 L657.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Prosterbe

Suplement ushqyes me ekstrakte bimore që mbështet funksionimin normal të prostatës dhe rrugëve urinare te meshkujt 30 kapsula
L2,100.00 L1,890.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Relaxerbe Naturcaps

Suplement ushqimor bimor anti-stres 30 kapsula
L900.00 L810.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Rigenforte Pid Block Shampoo

Shampo që trajton parazitët e kokës 200 ml
L1,240.00 L1,116.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Tea Tree Oil Remedy

Vaj i pastër i bimës së çajit 10 ml
L680.00 L612.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Tea Tree Remedy Balsamo Labbra

Balsam për buzët me tea tree oil dhe SPF 20 5.7 ml
L660.00 L594.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi The Verde Formula Concentrata 500 mg

Suplement ushqimor që ndihmon në ruajtjen e peshës trupore dhe eleminimin e lëngjeve të tepërta nga organizmi 60 kapsula
L1,110.00 L999.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Tusserbe Junior

Shurup bimor për fëmijë që qetëson kollën dhe liron rrugët e frymëmarrjes 180 ml
L940.00 L846.00 -10%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro