[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Caudalie

Showing 1–20 of 79 results

Caudalie Set The Essentials

Set udhëtimi me mini-produkte për trupin dhe fytyrën Caudalie. 50 ml, 15 ml, 30 ml, 30 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinofresh Déodorant Stick Naturel

Deodorant në formë stick-u pa alkool dhe pa alumin. 50 ml
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Caudalie Vinosun Protect Fluid SPF 50 +

Fluid me faktor të lartë mbrojtës kundër diellit. Pa aromë. 40 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Caudalie Vinosun Protect Cream SPF 50 +

Krem me faktor të lartë mbrojtës kundër diellit. 50 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Caudalie Vinosun Protect Cream SPF 30

Krem me faktor të lartë mbrojtës kundër diellit. 50 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Rose de Vigne Gel Douche

Xhel pastrues pa sapun për trupin. Aromë delikate e trëndafilave. 200 ml
1,510.00 L 1,359.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Thé des Vignes Gel Douche

Xhel pastrues pa sapun për trupin. Aromë delikate e trëndafilave.
2,700.00 L 2,430.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Caudalie Crème Gommante Douce

Krem eksfoljues delikat me lëkurën. 75 ml
3,410.00 L 3,069.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Eau de Beauté Limited Edition

Formulim 100% natyral për kujdesin e lëkurës në format spraj. 30 ml
2,040.00 L 1,836.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Soin des Lèvres

Përkujdesje hidratuese për buzët. 4.5 g
770.00 L 693.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Caudalie Vinosun Protect Spray SPF 50

Fluid me faktor mbrojtës SPF 50 për trupin dhe fytyrën. Format spraj. 150 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Caudalie Vinosun Protect Sun Water SPF 50+

Spraj bifazik me faktor mbrojtës SPF 50+ për trupin , fytyrën dhe flokët. 150 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Resveratrol-Lift Crème Tisane de Nuit

Përkujdesje hidratuese dhe antirrudhë me resveratrol dhe kolagjen vegan, specifike për natën. 50 ml
6,250.00 L 5,625.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Caudalie Vinosun Protect Spray SPF 30

Fluid me faktor mbrojtës SPF 30 për trupin dhe fytyrën. Format spraj. 150 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Eau des Vignes Eau Fraîche

Parfum i cili i dhuron lëkurës tuaj aromë sensuale që zgjat. Aromë e Bergamot, myshkut të bardhë dhe lules Iris. 50 ml
3,770.00 L 3,393.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Parfum Divine

Parfum me aromën e njëjtë të vajit Divine Oil. 50 ml
6,410.00 L 5,769.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Eau des Vignes Gel Douche

Xhel pastrues pa sapun për trupin. Aromë e myshkut të bardhë dhe lules Iris. 200 ml
1,510.00 L 1,359.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Huile Divine

Vaj i thatë për fytyrën, trupin dhe flokët.
4,280.00 L 3,852.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Caudalie Crème Exfoliante Désincrustante

Eksfoljues i thellë i përshtatshëm për çdo lloj lëkure 75 ml
3,280.00 L 2,952.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinoclean Eau Micellaire Démaquillante

Ujë mishelar pastrues për çdo lloj lëkure
2,630.00 L 2,367.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi