info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Caudalie

Showing 1–20 of 60 results

Ofertë!
-10%

Caudalie Duo Hiver Lèvres & Mains

Përkujdesje hidratuese për buzët dhe duart. Set promocional. 4.5 g, 30 ml
1,350.00 L 1,215.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Duo Thé des Vignes Lèvres & Mains

Përkujdesje hidratuese për buzët dhe duart. Set promocional. 4.5 g, 30 ml
1,350.00 L 1,215.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Caudalie Vinosun Fluid SPF 50 +

Fluid me faktor të lartë mbrojtës kundër diellit. Pa aromë. 40 ml
4,200.00 L 2,940.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Duo Rose de Vigne Lèvres & Mains

Përkujdesje hidratuese për buzët dhe duart. Set promocional. 4.5 g, 30 ml
1,350.00 L 1,215.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Rose de Vigne Gel Douche

Xhel pastrues pa sapun për trupin. Aromë delikate e trëndafilave. 200 ml
1,510.00 L 1,359.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Crème Gommante Douce

Krem eksfoljues delikat me lëkurën. 75 ml
3,410.00 L 3,069.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Resveratrol-Lift Crème Tisane de Nuit

Përkujdesje hidratuese dhe antirrudhë me resveratrol dhe kolagjen vegan, specifike për natën. 50 ml
6,250.00 L 5,625.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Eau des Vignes Eau Fraîche

Parfum i cili i dhuron lëkurës tuaj aromë sensuale që zgjat. Aromë e Bergamot, myshkut të bardhë dhe lules Iris. 50 ml
3,770.00 L 3,393.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Parfum Divine

Parfum me aromën e njëjtë të vajit Divine Oil. 50 ml
6,410.00 L 5,769.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Huile Solaire Sublimatrice SPF 30

Vaj me faktor mbrojtës SPF 30 i cili intensifikon nxirjen natyrale. 150 ml
3,500.00 L 3,150.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Crème Beauté des Pieds

Krem hidratues dhe qetësues për këmbët. 75 ml
2,250.00 L 2,025.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinoclean Eau Micellaire Démaquillante

Ujë mishelar pastrues për çdo lloj lëkure
1,314.00 L2,367.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Caudalie Resveratrol-Lift Crème Fluide Cachemire Redensifiant

Përkujdesje hidratuese dhe antirrudhë me resveratrol dhe kolagjen vegan. Teksturë fluide. 50 ml
5,900.00 L 5,310.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Fleur de Vigne Eau Fraîche

Parfum i cili i dhuron lëkurës tuaj aromë sensuale që zgjat. Aromë e trëndafilit të bardhë, piperit rozë, shalqirit dhe grejpfrutit. 50 ml
3,770.00 L 3,393.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Thé des Vignes Eau Fraîche

Parfum i cili i dhuron lëkurës tuaj aromë sensuale që zgjat.
3,770.00 L 3,393.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Caudalie Teint Divin Poudre Minérale Bonne Mine

Pudër kompakte e cila i dhuron shkëlqim lëkurës. 10 g
3,110.00 L 2,799.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Soleil des Vignes Gel Douche

Xhel pastrues pa sapun për trupin. Aromë e kokosit, luleve të portokallit dhe jaseminit. 200 ml
1,510.00 L 1,359.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Soin Corps Nourrissant

Përkujdesje hidratuese dhe ushqyese për trupin me gjalpë shea.
3,770.00 L 3,393.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Caudalie Fleur de Vigne Gel Douche

Xhel pastrues pa sapun për trupin. Aromë e trëndafilit të bardhë. 200 ml
1,510.00 L 1,359.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Resveratrol-Lift Soin Liftant Regard

Përkujdesje hidratuese dhe antirrudhë me resveratrol dhe kolagjen vegan, specifike për zonën e syve. 15 ml
5,520.00 L 4,968.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping