info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Pjata dhe lugë

Showing 1–20 of 52 results

Ofertë!
-10%

Chicco Easy Menu Section Plate

Pjatë me ndarje për fëmijë mbi 12 muaj
2,570.00 L 2,313.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Chicco Easy Plate Heart Shaped 9M+

Pjatë në formë zemre për fëmijë mbi 9 muaj
1,746.00 L1,827.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Chicco Easy Flex Bib

Gushore plastike për fëmijë 6 muaj +
1,420.00 L 1,278.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Easy Meal Baby Food Containers

Paketim me 3 kontenitorë për mbajtjen e ushqimit
3,000.00 L 2,700.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Softly Spoon 6 M+

Lugë silikoni për bebe 6 muaj +
570.00 L 513.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Chicco Stay Warm Plate 2 in 1

Pjatë që ruan ushqimin të ngrohtë e përshtatshme për fëmijë 6 muaj +
2,200.00 L 1,980.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Dish Set 12 m+

Set me 2 pjata plastike e përshtatshme për fëmijë 12 m+
2,000.00 L 1,800.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Tommee Tippee Easy Drink Cup 6M+

Gotë plastike me mbajtëse për bebe 6 muaj + për konsumimin e lëngjeve 230 ml
1,000.00 L 900.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE ESSENTIALS FEEDING PLATES 12 M +

Set me 3 pjata ushqimi për bebe 12 muaj+ , i disponueshëm në dy ngjyra, blu dhe rozë.
600.00 L 540.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE FEEDING SPOONS 6M+

Set me 4 lugë të përshtatshme për bebe mbi 6 muaj
900.00 L 810.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE HELLO FOOD WEANING STARTER KIT 4 M+

Set për fillimin e ushqimit tek bebet 4 muaj+
3,000.00 L 2,700.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE EXPLORA POP UP WEANING POTS 4 M+

Tasa për ruajtjen e ushqimit në frigorifer. Paketim me 2 copë në ngjyrë (rozë/blu)
900.00 L 810.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE POP-UPS POTS AND TRAYS 4M+

Tasa për ruajtjen e ushqimit në frigorifer. Paketim me 4 copë
1,000.00 L 900.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE EXPLORA X 2 POP UP WEANING POTS 4 M+

Tasa për ruajtjen e ushqimit në frigorifer. Paketim me 2 copë në ngjyrë (jeshil/blu)
6,800.00 L 6,120.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE MAGIC MAT 6M+

Mbajtëse për pjatat me ngjitje në tavolinë
1,000.00 L 900.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE FIRST CUP 4 M+

Gotë plastike me mbajtëse për bebe 4 muaj +
1,000.00 L 900.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE WEANING STARTER KIT 4M+

Set për fillimin e ushqimit tek bebet 4 muaj+
3,100.00 L 2,790.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-10%

TOMMEE TIPPEE MAGIC MAT 6M+

Shtresë silikoni që ngjitet në tavolinë, për të mbajtur pjatën të palëvizshme për rehati në ushqyerjen e fëmijës
950.00 L 855.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE FIRST WEANING SPOONS 4 M+

Set me dy lugë silikoni për bebe mbi 4m+
1,000.00 L 900.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE SECTION PLATE 12 M+

Set me 2 pjata me ndarje ngjyrë e verdhë dhe bojëqielli
900.00 L 810.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare