info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Pjata dhe lugë

Showing 1–20 of 57 results

Nuvita Cutlery Set

Set me lugë dhe pirun për bebe nga 6 muaj
750.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita Easy Eating 2 Solicone Spoons (8480)

Set me 2 lugë silikoni për bebe nga 6 muaj, i disponueshëm në 3 ngjyra
990.00 L
Përzgjidhni mundësi

Nuvita Set ushqimi për udhëtim 6M+ (8477)

Set me lugë dhe pirun për udhëtim për bebe nga 6 muaj
860.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita Easy Eating set me dy pjata 6M+ (8451)

Set me dy pjata për ushqim për bebe nga 6 muaj me ngjyrë blu
1,290.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita tas me kapak dhe lugë 6M+ (1421)

Tas me kapak dhe lugë ngjyrë rozë për bebe nga 6 muaj
1,190.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita Collapsible silicone container

Tas silikoni i butë dhe i palosshëm
1,050.00 L1,550.00 L
Përzgjidhni mundësi

Nuvita set Easy Eating Set me 2 tasa ushqimi (8431)

Set me dy tasa për ushqim, për bebe nga 6 muaj, i disponueshëm në dy ngjyra
1,090.00 L
Përzgjidhni mundësi

Philips Avent Easy Storage Pots for fresh meals Enë për ruajtjen e ushqimit

Enë për ruajtjen e ushqimit Kuti x 2 copë
1,814.00 L
Shtoje në shportë

Reer Baby Spoon with Temperature Indication

Lugë për ushqyerjen e foshnjeve me indikator temperature Paketim x 3 lugë
680.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Softly Spoon Set Pink 6 M+

Set me 2 lugë silikoni për ushqimin e bebit të përshatura nga mosha 6 muaj +
790.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Easy Menu Section Plate

Pjatë me ndarje për fëmijë mbi 12 muaj
2,570.00 L
Përzgjidhni mundësi

Chicco Easy Plate Heart Shaped 9M+

Pjatë në formë zemre për fëmijë mbi 9 muaj
2,050.00 L
Përzgjidhni mundësi

Chicco Easy Flex Bib

Gushore plastike për fëmijë 6 muaj +
1,420.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Softly Spoon 6 M+

Lugë silikoni për bebe 6 muaj +
570.00 L
Përzgjidhni mundësi

Chicco Stay Warm Plate 2 in 1

Pjatë që ruan ushqimin të ngrohtë e përshtatshme për fëmijë 6 muaj +
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Dish Set 12 m+

Set me 2 pjata plastike e përshtatshme për fëmijë 12 m+
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Tommee Tippee Easy Drink Cup 6M+

Gotë plastike me mbajtëse për bebe 6 muaj + për konsumimin e lëngjeve 230 ml
1,100.00 L
Përzgjidhni mundësi

TOMMEE TIPPEE ESSENTIALS FEEDING PLATES 12 M +

Set me 3 pjata ushqimi për bebe 12 muaj+ , i disponueshëm në dy ngjyra, blu dhe rozë.
550.00 L600.00 L
Përzgjidhni mundësi

TOMMEE TIPPEE FEEDING SPOONS 6M+

Set me 4 lugë të përshtatshme për bebe mbi 6 muaj
900.00 L
Shtoje në shportë

TOMMEE TIPPEE COOL N MASH WEANING BOWL AND WEANING SPOON 4M+

Set me lugë dhe tas me kapak, ideal dhe për udhëtime për bebe 4 muaj + që kanë filluar ushqimin.
900.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare