info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Sun System SPF 30 Light Emulsion

Çmimi:2,600.00 L 2,080.00 L -20%

Emulsion mbrojtës ndaj diellit SPF 30 për lëkurë mikse në të yndyrshme
50 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

,

Suitable For

Spf

Specific For

Përshkrimi

Formulim jovajor, me një teksturë të lehtë, ideale për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.
Në sajë të kompleksit Pro-DNA mbron lëkurën nga dukuria e fotoplakjes.
Përmban filtrat MBBT dhe Escalol, duke i ofruar lëkurës suaj mbrojtje si ndaj rrezatimit UVA dhe atij UVB.
Testuar klinikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.
Jo komedogjenik
Hipoalergjik.
Pa parabene, ngjyrues dhe derivate të grurit.
Rezistent ndaj ujit.

Përdorimi

Aplikohet rreth 30 minuta para ekspozimit ndaj rrezatimit diellor.
Riaplikohet disa herë, në varësi të ekspozimit.

Përbërësit

Octocrylene, Methylene
Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Ethylexyl Salicilate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Titanium Dioxide, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Methoxycinnamate. Ingredients Aqua (Water) ● Octocrylene ● Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (nano) ● Ethylhexyl Salicylate ● Cyclopentasiloxane ● Butyl Methoxydibenzoylmethane ● Diethylhexyl Carbonate ● Alcohol denat. (SD Alcohol 40-C) ● Silica ● Titanium Dioxide (nano) ● Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine ● Niacinamide ● Dibutyl Adipate ● Butylene Glycol ● Bis-PEG/PPG-20/5 PEG/PPG-20/5 Dimethicone ● Methoxy PEG/PPG-25/4 Dimethicone ● Isohexadecane ● Ethylhexyl Methoxycinnamate ● Glyceryl Stearate ● Ceteareth-25 ● Triethylhexanoin ● Decyl Glucoside ● Caprylic/Capric Triglyceride ● Tocopheryl Acetate ● Allantoin ● Bisabolol ● Oryzanol ● Artemisia umbelliformis Extract ● Buddleja davidii Leaf Extract ● Peucedanum ostruthium Leaf Extract ● Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Schizandra chinensis Fruit Extract ● Dimethicone ● Polymethyl Methacrylate ● Aluminum Stearate ● Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate copolymer ● Xanthan Gum ● Polyhydroxystearic Acid ● Alumina ● PEG-8 ● Glycerin ● Polysorbate 80 ● Propylene Glycol ● Tocopherol ● Sorbitan Oleate ● Diglycerin ● Ascorbyl Palmitate ● Ascorbic Acid ● Citric Acid ● Phenoxyethanol ● Ethylhexylglycerin ● Sodium Benzoate ● Potassium Sorbate ● Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate ● Disodium EDTA ● Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping