info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Youth Lab

Showing 1–20 of 41 results

Ofertë!
-20%

Youth Lab Shimmering Dry Oil

Vaj i thatë me shkëlqim për hidratim të lëkurës Flakon 100 ml
3,650.00 L 2,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Blemish Control Serum

Serum eksfoljues AHA, BHA dhe Niacinamide 30 ml
4,350.00 L 3,480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Retinol Reboot Serum

Serum i fuqishëm me retinol i cili ka veprim anti-moshë, anti-rrudhë dhe anti njollë 30 ml
6,460.00 L 5,168.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth-Lab Brightening Vit-C Gel Cream

Xhel-krem hidratues anti-oksidues me vitaminë C për çdo lëkurë 50 ml
5,150.00 L 4,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth-Lab Retinol Reboot Night Cream

Krem nate me retinol me veprim anti-moshë për çdo lëkurë 50 ml
7,040.00 L 5,632.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth-Lab Retinol Reboot Eye Serum

Serum i fuqishëm anti-age dhe anti-rrudhë për zonën e syve me retinol 15 ml
5,450.00 L 4,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Brightening Vit-C Serum

Serum me vitaminë C me veti anti moshë dhe anti oksiduese 30 ml
5,850.00 L 4,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Hydro Cleanser Normal to Dry Skin

Larës për lëkurë normale në të thatë 300 ml
2,210.00 L 1,768.00 L -20%
Shtoje në shportë

Youth Lab Daily Cleanser Value set Normal/Dry skin

Set pastrues për lëkurat normale të thata
1,650.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Cleansing Radiance Mask

Maska një përdorimshe hidratuese dhe seboreduktuese 2x6ml
400.00 L 320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Thirst Relieve Mask

Maska një përdorimshe hidratuese dhe ushqyese 2x6ml
550.00 L 440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Balance Mattifying Cream

Krem hidratues seborregullues për lëkurat e ydyrshme 50 ml
3,190.00 L 2,552.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Oxygen Moisture Cream

Krem hidratues dhe antioksidues për lëkurë normale 50 ml
3,190.00 L 2,552.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Blemish Dots

Patch (ngjitëse) formuluar specifikisht për trajtimin e akneve dhe pikave të zeza
490.00 L 392.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Oxygen Cleansing Milk

Qumësht pastrues për lëkurë normale në të thatë 200 ml
1,940.00 L 1,552.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Micellar Water All Skin Types

Ujë micelar për pastrimin e fytyrës dhe zonës rreth syve 400 ml
2,280.00 L 1,824.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Lip Balm

Balsam zbutës dhe hidratues për buzët 10 ml
990.00 L 792.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Hand Cream

Krem hidratues dhe ushqyes për duart 50 ml
1,100.00 L 880.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Check Matte Solution Combination to Oily Skin

Solucion që ofron një efekt mat që zgjat në kohë 12 ml
3,650.00 L 2,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Check Matte Solution Refiller Combination to Oily Skin

Solucion mbushës Check Matte 12 ml
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping