info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Sun System Food Supplement

Çmimi:2,500.00 L 1,250.00 L -50%

Suplement ushqyesr për gjatë ose pas ekspozimit në diell
30 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Lactose Gluten

,

Specific For

Përshkrimi

Mund të përdoret nga të gjithë
personat që kanë një mungesë të vitaminave dhe mineraleve të pranishme në këtë formulim, në dietën e tyre.
Seleni dhe vitamina E mbrojnë qelizat nga stresi oksidativ, i krijuar si pasojë e ekspozimit ndaj rrezatimit diellor.
Vaji i përftuar nga bima Borago dhe vitamina B3 parandalojnë irritimet e lëkurës dhe e mbajnë atë në gjendje normale.
Nuk përmban gluten.
Nuk përmban qumësht apo derivate të tij.
Nuk përmban laktozë.
Nuk përmban organizma të modifikuar gjenetikisht (OMG).

Përdorimi

Merret një kapsulë në ditë pas ushqimit, e shoqëruar me një gotë me ujë.

Përbërësit

L-Tirosina • Olio di soia •
Gelatina alimentare • Olio di borragine (Borrago officinalis L.oleum) • Agente di resistenza: glicerolo • Semi d’uva (Vitis vinifera L.semen) estratto • Acetato di DL-α-tocoferile • Nicotinamide • Addensante: cera flava • Luteina sospensione oleosa al 20% • Emulsionante : lecitina di soia. Coloranti : Ossidi di ferro • Colecalciferolo • Selenito di sodio.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping