info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Sytë

Showing 1–20 of 124 results

Uriage Eau Thermale Hydration and Radiance Ritual Set

Me blerjen e kremit hidratues të fytyrës dhe kremit të konturit të syve, përfitohet dhuratë maska e natës dhe qiririn aromatizues. 40 ml, 15 ml, 15 ml
3,500.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Radiance Boosters Set

Set përkujdesje me produkte të cilat ndihmojnë në rikthimin e shkëlqimit në lëkurë. Cmim promocional. 50 ml, 30 ml, 30 ml, 4 ml
5,140.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Oil-in-Gel Cleanser

Pastrues vajor për fytyrën dhe sytë, i përshtatshëm për çdo lloj lëkure. 100 ml
1,670.00 L 1,419.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Vitamin-Rich Energizing Moisturizing Eye Gel

Xhel për sytë me efekt hidratues, i përshtatshëm për çdo lëkurë. 15 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-30%

Bionike Defence Eye Anti-Puffiness Gel

Xhel hidratues për qeskat poshtë syve për lëkurë të ndjeshme. 15 ml
2,080.00 L 1,456.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Correct Comprehensive Retinol Eye Cream

Krem me përmbajtje retinoli dhe peptidesh për trajtimin e zonës rreth syve 15 ml
6,200.00 L 4,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Dexyane MeD Palpebral

Përkujdesje trajtuese kundër ekzemës specifike për zonën e qepallave. 15 ml
2,400.00 L 1,920.00 L -20%
Shtoje në shportë

Acty Patch Anti-rughe

Ngjitëse me veprim anti-rrudhë për zonën e syve dhe buzëve Kuti x 20 ngjitëse
450.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Timexpert Sun Summer Kit

Set mbrojtës dhe hidratues për fytyrën dhe buzët. 50 ml, 15 ml
5,500.00 L 4,950.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Timexpert Sun Summer Kit

Set mbrojtës dhe hidratues për fytyrën dhe buzët. 50 ml, 15 ml
5,500.00 L 4,950.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Timexpert Sun Summer Kit

Set mbrojtës dhe hidratues për fytyrën dhe buzët. 50 ml, 15 ml
5,500.00 L 4,950.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Excel Therapy O2 Pollution Defense Eye Contour

Krem me efekt hidratues dhe veprim efektiv kundër ndotjes, specifik për zonën e syve. 15 ml
5,000.00 L 4,500.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Timexpert Lift (IN) Supreme Definition Eye Contour Cream

Krem me efekt konturues specifik për zonën e syve. 15 ml
7,250.00 L 6,525.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Timexpert SRNS Repair Night Progress Eye Serum

Serum për sytë me efekt riparues dhe rigjenerues gjatë natës. 15 ml
9,800.00 L 8,820.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Timexpert Radiance C+ Illuminating Antioxidant Eye Contour

Krem me vitaminë C të pastër, specifik për zonën e syve. 15 ml
5,650.00 L 5,085.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Timexpert Rides Eye Contour Global Treatment

Trajtim i plotë për zonën e syve gjatë ditës dhe natës. 2 x 10 ml
9,300.00 L 8,370.00 L -10%
Shtoje në shportë

Triple A Skin Science Stem Cell Eye Serum

Serum për sytë i pasur me qeliza stamina të mollës dhe arganit. 20 ml
8,600.00 L
Shtoje në shportë

Janssen Cosmetics Rich Eye Contour Cream

Krem hidratues me teksturë të plotë për zonën e konturit të syve. 30 ml
2,470.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA HYDRO BOOST EYE-AWAKENING GEL-CREAM

Xhel-krem për sytë me efekt hidratues 15 ml
1,420.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris W Anti-Dark Circles Corrective Eye Cream

Krem për zonën rreth syve, veprues ndaj rrudhave, rrathëve të zinj dhe qeseve poshtë syve. 15 ml
2,989.00 L 2,391.20 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping