info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Kategoritë

Showing 1–48 of 52 results

Sale!
-15%

Avene Demaquillant Yeux

Locion pastrues për zonën rreth syve 125ml Qumësht pastrues dhe heqës i make,up,it për zonën rreth syve.
L1,850.00 L1,572.50 -15%
Add to cart
Sale!
-30%

Avene Hydrance Aqua Gel

Përkujdesje hidratuese për cdo lloj lëkure, për fytyrën & zonën rreth syve 100 ml
L4,400.00 L3,080.00 -30%
Add to cart
Sale!
-15%

Avene lotion micellaire

Locion micelar pastrues për lëkurë të ndjeshme 200 ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Avene Physiolift yeux 15ml

Physiolift, Krem antirrudhë për zonën rreth syve 15ml. Krem antirrudhë për zonën rreth syve për moshat 40,60 vjeç.
L4,900.00 L4,165.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Avene Soin Apaisant Countour de Yeux

Krem për zonën rreth syve 10ml Krem zbutës dhe mbrojtës për zonën rreth syve.
L2,100.00 L1,785.00 -15%
Add to cart

Derma-E Anti-Wrinkle Eye Cream

Krem anti-rrudhë me vitaminë A për zonën rreth syve 14 g
L3,900.00
Add to cart

Derma-E CoQ10 Super Repair Eye Cream

Krem hidratues dhe antioksidues për sytë i pasur me CoQ10 14 g
L3,200.00
Add to cart

Derma-E Hydrating Eye Cream

Krem hidratues me acid hialuronik për zonën delikate rreth syve 14 g
L3,450.00
Add to cart

DR.Grandel Beautygen Renew Eye and Lip

Krem për zonën rreth syve dhe buzëve 15 ml
L6,600.00
Add to cart

DR.Grandel Elements of Nature Contour Balm

Balsam për zonën rreth syve dhe buzëve 15 ml
L3,100.00
Add to cart

DR.Grandel Eye Performance 3D

Serum anti-rrudhë për zonën e syve 15 ml
L9,700.00
Add to cart

DR.Grandel EyeMake Up Remover Gel

Xhel pastrues për zonën rreth syve 75 ml
L4,100.00
Add to cart

DR.Grandel Timeless Eye & Lip

Krem anti-rrudhë për zonën rreth syve dhe buzëve 15 ml
L6,900.00
Add to cart

Fillerina Eyes and Lip Contour Cream Grade 1

Krem anti-rrudhë për konturet e syve dhe buzëve 15 ml
L4,500.00
Add to cart

Fillerina Eyes and Lip Contour Cream Grade 2

Krem anti-rrudhë për konturet e syve dhe buzëve 15 ml
L5,670.00
Add to cart

Fillerina Eyes and Lip Contour Cream Grade 3

Krem anti-rrudhë për konturet e syve dhe buzëve 15 ml
L7,335.00
Add to cart
Sale!
-10%

Guam Micro BioCellulaire Crema Contorno Occhi

Krem trajtues dhe parandalues i shenjave të moshës për zonën rreth syve 15 ml
L2,860.00 L2,574.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Guam Micro Biocellulaire Fluido Destressante Borse Occhi

Fluid hidratues & anti-rrudhë trajtues për qeset dhe rrathët e zinj në zonën rreth syve 30 ml
L3,250.00 L2,925.00 -10%
Add to cart
Sale!
-15%

Klorance Make-Up Remover Biodegradable Wipes With Soothing Cornflower

Letra të laguara pastruese  dhe zbutëse për fytyrën.
L850.00 L722.50 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Klorane Floral Cleansing Lotion With Soothing Blueberry

Locion pastrues dhe qetësues për zonën rreth syve 100ml.
L1,100.00 L935.00 -15%
Add to cart

Korff Absolute Illuminating Global Anti-Age Eye Contour Cream

Krem anti-rrudhë absolut për zonën rreth syve. Paketim 15ml.
L12,600.00
Add to cart

Korff Cure Make Up Illuminating Compact Blush 02

Blush kompakt 02. Paketim 5g
L2,470.00
Add to cart

Korff Lifting Eye and Lips Contour Cream

Krem anti-rrudhë me efekt lifting për zonën rreth syve dhe buzëve 15ml
L5,460.00
Add to cart

Korff Perfect Balance Eye Contour Cream

Krem ribalancues për zonën rreth syve 15ml
L6,300.00
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Hydraphase Intense Yeux

Krem hidratues dhe kundër shenjave të lodhjes në zonën rreth syve 15ml
L3,100.00 L2,635.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Redermic C Eyes

Krem kundër rrudhave në zonën rreth syve. 15 ml.
L5,000.00 L4,250.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Redermic R eyes

Trajtim intensiv kundër rrudhave në zonën rreth syve 15ml
L5,200.00 L4,420.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Toleriane Ultra Eye

Hidratues intensiv, qetësues & kundër qeskave në zonën e syve 20 ml
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Add to cart
Sale!
-25%

Lierac Diopticerne Dark Circle Correction Brightening Fluid

Fluid korrigjues dhe zbehës i rrathëve të zinj, të krijuar poshtë syve. 15ml
L2,990.00 L2,242.50 -25%
Add to cart
Sale!
-25%

Lierac Dioptifatigue Gel Cream

Xhel krem për zonën rreth syve 15ml
L2,990.00 L2,242.50 -25%
Add to cart
Sale!
-25%

Lierac DioptiGel Anti-Puffiness for Under Eyes

Xhel që vepron kundër qeseve të formuara poshtë syve. 15ml
L2,990.00 L2,242.50 -25%
Add to cart
Sale!
-25%

Lierac Dioptiride Wrinkle Correction Filling Cream

Krem anti-rrudhë për zonën rreth syve 15ml
L3,020.00 L2,265.00 -25%
Add to cart
Sale!
-25%

Lierac Hydragenist Hydra Smoothing Eye Gel

Xhel hidratues për zonën rreth syve 15ml
L3,540.00 L2,655.00 -25%
Add to cart
Sale!
-25%

Lierac Lift Integral Eye Serum

Serum për zonën rreth syve anti-rrudhë, kundër qeskave dhe rrathëve të zinj. 15ml
L6,300.00 L4,725.00 -25%
Add to cart
Sale!
-25%

Lierac Premium Eyes Absolute Anti-Ageing

Krem anti-age për zonën rreth syve, korrigjues i të gjithë shenjave të moshës. 15 ml
L6,500.00 L4,875.00 -25%
Add to cart
Sale!
-25%

Lierac Supra Radiance Eye Serum

Serum tonifikues dhe korrigjues i rrudhave në zonën rreth syve 15ml
L5,850.00 L4,387.50 -25%
Add to cart

Minus 417 Time Control Eye Set

Set anti-rrudhë për zonën rreth syve 30 ml + 30 ml
L13,500.00
Add to cart

Minus 417 Time Control Intense Recovery Peptide Eyes Control

Serum intensiv anti-rrudhë për zonën rreth syve 30 ml
L9,180.00
Add to cart

Pharmatheiss Eyelash Booster

Serum stimulues i rritjes natyrale të qerpikëve 2.7 ml
L2,925.00
Add to cart

Pharmatheiss Eyelash Booster + Mascara Med XL DHURATË

Serum stimulues i rritjes natyrale të qerpikëve + Rimel për qerpikë të fortë & me volum FALAS 2.7 ml + 6 ml
L2,925.00
Add to cart

Pharmatheiss Mascara Med XL Volume + Pharma Hyaluron Volume Lip Booster DHURATË

Rimel  për qerpikë të fortë & me volum + lip me acid hialuronik për buzë më të plota FALAS 6 ml + 7 ml
L1,480.00
Select options

Rilastil Aqua Eye Contour Cream

Krem hidratues për zonën rreth syve 15ml
L2,500.00
Add to cart

Rilastil Hydrotenseur Eye Contour Cream

Krem anti-rrudhë për zonën rreth syve 15ml
L4,300.00
Add to cart

Rilastil Micro Eye Contour Cream

Krem kundër rrudhave të para në zonën rreth syve 15ml
L3,250.00
Add to cart

Skincode Firming Eye Zone Gel

Xhel për zonën rreth syve, për të gjithë tipet e lëkurës 20ml
L4,100.00
Add to cart

Skincode Revitalizing Eye Contour Cream

Krem për zonën rreth syve për të gjithë tipet e lëkurës 15 ml
L3,890.00
Add to cart

Teoxane RHA Micellar Solution Face & Eye

Solucion micelar për pastrimin e lëkurës 200 ml
L3,360.00
Add to cart
Sale!
-15%

Vichy Aqualia Thermal Awakening Eye Balm

Xhel hidratues për zonën rreth syve 15 ml
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Add to cart