info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 18 results

Ofertë!
-20%

Bioderma Photoderm Kid Spray Enfants SPF 50+

Spraj me faktor të lartë mbrojtës, kundër rrezatimit të dëmshëm diellor për fëmijë. 200ml
4,210.00 L 3,368.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Biolane Gel Arnica en Unidoses

Arnika xhel në formë monodozash praktike për t'u përdorur dhe mbajtur me vete kudo. Qetësojnë ndjesinë e dhimbjes dhe ulin enjtjen. 12x1ml
1,520.00 L 1,292.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Noresun Gradual UV Fluide SPF 30

Mbrojtës nga dielli me SPF 30 pa filtra kimikë për lëkurë të ndjeshme, për të rritur dhe fëmijë 40 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-derma Protect AD SPF 50+ Cream

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për lëkurë të thatë & atopike Bebe, fëmijë & të rritur 150 ml
3,400.00 L 2,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Kit Baby Rilastil Sun System Fluid Baby Lotion + Dermastil Pediatric Cleanser -FREE

Emulsion trupi me SPF 50+ për bebe 200ml + Larës për trupin & kokën për bebe 250 ml FALAS
3,430.00 L 3,087.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Sun System Fluid Baby Lotion

Emulsion trupi me SPF 50+ për bebe 200ml
3,430.00 L 2,744.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Baby Fluid Comfort SPF 50+

Emulsion mbrojtës ndaj diellit me filtra fizikë për bebe me lëkurë atopike 50 ml
2,470.00 L 1,976.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Sun System Baby Spray SPF 50+

Spraj mbrojtës ndaj diellit për bebe SPF 50+ 200ml
3,430.00 L 2,744.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Ideal Soleil Anti – Sand Mist for Children SPF 50

Spraj mbrojtës ndaj diellit për fëmijë kundër rërës 200 ml
3,600.00 L 3,060.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Baby Lotion SPF 50+

Locion mbrojtës ndaj rrezatimit diellor për bebe me lëkurë të thatë me tendencë atopike 50ml
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Children Lotion SPF 50+

Qumësht mbrojtës nga rrezatimi diellor për fëmijë 250ml
3,600.00 L 3,060.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Sun Lotion SPF 50+

Përkujdesje shumë e lartë, mbrojtëse nga dielli për fytyrë dhe trup, për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes. Flakon-pompë. 200ml.
3,600.00 L 2,880.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela After Sun Spray

Përkujdesje pas diellit për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes. 125ml.
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Sun Lotion Face SPF 50+

Përkujdesje shumë e lartë, mbrojtëse nga dielli për fytyrën, për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes. 40 ml.
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Sun Lotion SPF 50+

Qumësht kremoz për mbrojtje nga dielli, për fytyrë dhe trup, për bebe dhe fëmijë. 100ml.
3,000.00 L 2,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Lait Enfant SPF50

Qumësht mbrojtës nga dielli SPF50 për fëmijë 200 ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene spray enfants SPF 30

Spraj mbrojtës nga dielli për fëmijë, për fytyrën dhe trupin 200 ml
3,400.00 L 2,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Spray Enfants SPF 50+

Spraj mbrojtës ndaj diellit për fëmijë SPF 50+ 200ml
3,600.00 L 2,880.00 L -20%
Shtoje në shportë