info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 9 results

Ofertë!
-10%

Retafer Duo

Hekur me pika për fëmijë Flakon x 20 ml
1,100.00 L 990.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Fortex Elaxa Syrup

Shurup me laktulozë dhe glicerinë, për të kundërshtuar konstipacionin 200 ml
940.00 L 846.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Fortex Liquid Magnesium Citrate 815 mg

Suplement ushqimor me citrat magnezi Paketim x 20 bustina
910.00 L 819.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Fortex Elaxa Liquid Sachets

Suplement ushqimor që kundërshton fenomenin e konstipacionit Paketim x 12 bustina
912.00 L 820.80 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Fortex Magne D’Oro B-Complex

Suplement ushqimor me magnez dhe vitaminat e grupit B Paketim x 30 kapsula
912.60 L 821.34 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Fortex Elaxa

Suplement me ekstrakte bimësh që nxit peristaltikën dhe përmirëson funksionet tretëse Paketim x 20 kapsula
780.00 L 702.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Fortex Prostamax

Suplement ushqimor për meshkuj që kanë probleme me prostatën dhe rrugët urinare Paketim x 30 kapsula
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Fortex Phytolor Honey and Lemon Lozenges

Karamele për fytin me shije mjalti dhe limoni Paketim x 18 karamele
377.46 L 339.71 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Fortex Vitamin C + Zinc + D3 Direct

Suplement në formën e bustinave orosolubile për rritjen e imunitetit Paketim x 30 bustina
970.00 L 873.00 L -10%
Shtoje në shportë