info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Mëposhtë shfaqen të 25 rezultatet.

Ducray Anacaps Tri Activ 30 tab

Kapsula për flokë dhe thonj të shëndetshëm.

L4,100.00
Lexo më shumë

Ducray Anaphase Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve

400 ml

L2,400.00
Lexo më shumë

Ducray Argeal Shampoo

Shampo për gjendjet seborroike e flokë të yndyrshëm

150 ml

L1,650.00
Shto në shportë

Ducray Diaseptyl spray

Spray antiseptik për lëkurë të dëmtuar

125 ml

L1,200.00
Shto në shportë

Ducray Elution shampoing

Shampo trajtuese mbrojtëse

400 ml

L2,000.00
Shto në shportë

Ducray Extra-Doux Shampoo

Shampo për flokë delikatë

400 ml

L2,000.00
Shto në shportë

Ducray Kelual DS cream

Krem për aplikim në zonat sebo-skuamoze në fytyrë (qepalla, vetulla, rrëzë hundës) dhe rreth flokëve

40 ml

L2,200.00
Shto në shportë

Ducray Kelual DS Shampoo

Shampo trajtuese kundër zbokthit me përbërës antimikrobialë dhe eksfoljues

100 ml

L1,950.00
Shto në shportë

Ducray Kertyol P.S.O. Shampoo

Shampo për gjëndje skuamoze të paraqitur me pllaka në lëkurën e kokës

200 ml

L2,100.00
Shto në shportë

Ducray Melascreen Depigmenting Intense Care

Trajtim intensiv kundër njollave të errëta në fytyrë dhe dekolte

30 ml

L4,300.00
Shto në shportë

Ducray Melascreen Eclat Light Cream

Krem për fytyrën kundër njollave kafe për lëkurë normale mikse

40 ml

L4,200.00
Lexo më shumë

Ducray Melascreen Eclat Rich Cream

Krem për fytyrën, kundër njollave kafe, për lëkura të  thata

40 ml

L4,200.00
Lexo më shumë

Ducray Melascreen Serum Global

Serum kundër njollave kafe dhe rrudhave

30 ml

L5,250.00
Lexo më shumë

Ducray Melascreen Soin Global mains SPF50 30ml

Krem për duart, me flitra solarë për mbrojtje maksimale ndaj diellit, që parandalon dhe korrigjon njollat kafe

L2,300.00
Lexo më shumë

Ducray Melascreen UV Creme Legere SPF 50+

Krem kundër njollave kafe, mbrojtës nga dielli, për lëkura normale-mikse

40 ml

L2,600.00
Shto në shportë

Ducray Melascreen UV Creme Riche SPF 50 +

Krem kundër njollave kafe, mbrojtës nga dielli, për lëkura të thata

40 ml

L2,600.00
Shto në shportë

Ducray Neoptide Homme Lotion

Locion për meshkuj, kundër rënies së flokëve

100 ml

L7,000.00
Lexo më shumë

Ducray Neoptide Lotion

Locion kundër rënies së flokëve te femrat

3 x 30 ml

L7,000.00
Shto në shportë

Ducray Nutricerat Nutrition Mask

Maskë ushqyese për flokët e thatë, të ashpër e të dëmtuar

150 ml

L2,500.00
Shto në shportë

Ducray Nutricerat Shampoo

Shampo për flokë të thatë e të dëmtuar që kanë humbur gjallërinë

400 ml

L2,000.00
Shto në shportë

Ducray Sabal Shampoo

Shampo për flokë të yndyrshëm

200 ml

L1,950.00
Shto në shportë

Ducray Sensinol Shampoo

Shampo për skalp të ndjeshëm

200 ml

L1,950.00
Shto në shportë

Ducray Squanorm Shampoo Dry Dandruff

Shampo për flokë me zbokth të thatë

200 ml

L1,950.00
Shto në shportë

Ducray Squanorm Shampoo Oily Dandruff

Shampo për zbokth të yndyrshëm

200 ml

L1,950.00
Shto në shportë

Ducray Squanorm Zink Lotion

Locion kundër zbokthit

200 ml

L2,000.00
Lexo më shumë