info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Showing all 20 results

Ofertë!
-10%

Terranova Calcium Magnesium Complex (2:1 Ratio)

Suplement ushqimor me kalçium dhe magnez 50 kapsula vegjetariane
1,770.00 L 1,593.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Terranova Magnesium Calcium Complex (2:1 Ratio)

Suplement ushqimor me magnez dhe kalçium 50 kapsula vegjetariane
1,640.00 L 1,476.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Liquid Colloidal Minerals

Suplement ushqimor që përmban minerale gjurmë 946 ml
3,450.00 L 2,932.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Cal & Mag DK

Suplement ushqimor për kocka të forta dhe të shëndetshme 180 kapsula
4,220.00 L 3,587.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neo Kids K2alcium+ Gummies

Arushë të përtypshëm me kalçium për kocka të forta dhe të shëndetshme 30 arushë të përtypshëm
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë

Abiogen CalcioBase

Suplement ushqimor që përmban 500 mg citrat kalçiumi 30 bustina
2,690.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Calcium & Magnesium

Suplement ushqimor me kalçium dhe magnez Kuti x 100 tableta
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë

Webber Naturals Calcium Citrate 300 mg

Suplement ushqimor me citrat kalçiumi për kocka të forta Paketim x 120 tableta
2,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Strong Calcium 600 mg

Suplement ushqimor me kalçium dhe vitaminë D3 për kocka dhe artikulacione të shëndetshme. 60 tableta të përtypshme
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk Calcium Active

Suplement ushqimor me kalçium që mund të përdoret në çdo fazë të jetës suaj Paketim x 20 tableta eferveshente
908.00 L 817.20 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk Calci-D

Formulim me kalçium dhe vitaminë D3 për forcimin e kockave dhe artikulacioneve Paketim x 20 tableta eferveshente
1,620.00 L 1,458.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Erbozeta Caldep

Suplement ushqimor për forcimin dhe mineralizimin e kockave Paketim x 30 tableta
1,733.00 L 1,473.05 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Magnesium, Calcium+ D3 Direct

Suplement ushqimor i nevojshëm për muskujt dhe kockat Paketim x 20 bustina
1,130.00 L 960.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature Calcium Plus

Suplement me kalçium, vitaminë D3 dhe magnez për forcimin e kockave 30 tableta
1,600.00 L 1,440.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Osteocare Original

Suplement për kockat 30 tableta
1,200.00 L 1,020.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Osteocare Liquid

Suplement për kockat në formë solucioni oral 200ml
1,400.00 L 1,190.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Calcium Citrate with Vitamin D3

Suplement me citrat kalçiumi dhe vitaminë D3 Paketim x 60 tableta
2,288.00 L 1,944.80 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Magnesium Calcium D3

Magnez, kalcium dhe vitaminë D3 për kockat dhe muskujt 40 tableta
1,250.00 L 1,062.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Calcium D3

Kalcium dhe vitaminë D3 për sistemin skeletor dhe kockat 30 tableta
1,180.00 L 1,003.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Meno Soja Isoflavonoide + Calcium + D3

Integrator ushqimor për femrat gjatë dhe pas menopauzës 30 tableta
1,400.00 L 1,190.00 L -15%
Shtoje në shportë