info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 41 results

Ofertë!
-20%

Nuxe Crème Fraiche de Beaute Serum Desalterant Hydratant

Serum hidratues dhe kundër ndotjes për lëkurë të dehidratuar 30 ml
4,700.00 L 3,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Crème Visage Ultra-Reconfortante Nuit

Krem ushqyes nate me bazë mjalti për lëkurë të thatë 50 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Crème Fraiche de Beaute Masque SOS Hydratant

Maskë hidratuese anti-ndotje me efekt të menjëhershëm për lëkurë të dehidratuar dhe të thatë 50 ml
3,080.00 L 2,464.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Super Baume Reparateur

Balsam riparues dhe ushqyes me bazë mjalti për lëkurë të thatë 40 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Crème Visage Ultra-Reconfortante

Krem ushqyes dite me bazë mjalti për lëkurë të thatë 50 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Very Rose Eau Micellaire Hydratante 3-en-1

Ujë micelar me veti pastruese dhe hidratuese për lëkurë të thatë 200 ml
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Very Rose Huile Délicate Démaquillante

Vaj demakijues me shpëlarje 150 ml
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Very Rose Lait Démaquillant Onctueux

Qumësht pastrues për lëkurë të thatë 200 ml
2,400.00 L 1,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Gel Lavant Surgras Visage et Corps

Xhel larës me bazë mjalti për lëkurë të thatë për fytyrë dhe trup 400 ml
2,950.00 L 2,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Gel Nettoyant et Demaquillant Visage

Xhel pastrues dhe demakijues me bazë mjalti për lëkurën e thatë 200 ml
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë

Noreva Sensidiane Riche Soothing Cream

Krem hidratues për lëkura të thatë dhe të ndjeshme 40 ml
2,700.00 L
Shtoje në shportë

Noreva Xerodiane AP plus emollient cream

Krem zbutës për lëkura të thata atopike për të gjithë familjen 200 ml
2,400.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 SOS Skin relief cream

Krem për lëkurë të thatë & të irrituar 150 ml
4,800.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Infinite motion mineral Aqua perfection face moisturizer

Krem hidratues për lëkurë normale në të thatë 50 ml
7,400.00 L
Shtoje në shportë

Esi Aloe Vera Gel with Vitamine E and Tea Tree Oil

Xhel me aloe vera, tea tree oil dhe vitaminë E për përdorim në lëkurë 500 ml
1,450.00 L
Përzgjidhni mundësi

A-Derma Dermalibour + Barrier Cream

Krem riparues për lëkura të thata dhe të dëmtuara 100 ml
1,950.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Krem ushqyes për lëkurë shumë të thatë

Krem ushqyes me vitaminë E & gjalpë kakaoje për lëkurë shumë të thatë 40 g
800.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Krem ushqyes për fytyrën

Krem ushqyes me vitaminë E për lëkurë të thatë 40 g
600.00 L
Shtoje në shportë

A-derma Protect AD SPF 50+ Cream

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për lëkurë të thatë & atopike Bebe, fëmijë & të rritur 150 ml
3,400.00 L
Shtoje në shportë

Derma-E Psorzema Cream

Krem hidratues për lëkura të thata, të acaruara dhe me skuama 113g
3,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Huile Prodigieuse Riche 100 ml

Vaj i thatë shumëfunksional për fytyrën, trupin & flokët Lëkurë shumë e thatë 100 ml
5,200.00 L 4,160.00 L -20%
Shtoje në shportë

Rilastil Xerolact Cleansing Oil

Vaj pastrues për lëkurë të thatë me tendencë atopike 250ml
2,360.00 L
Shtoje në shportë

Korff Perfect Balance Face Balm

Balsam ribalancues për fytyrën 50ml
8,260.00 L
Shtoje në shportë

Vichy Neovadiol Compensating Complex Dry Skin

Krem ushqyes dhe anti-rrudhë për lëkurë të thatë Paketim 50ml
5,200.00 L
Shtoje në shportë

Vichy Idealia Smoothness and Glow Energizing Cream Dry Skin

Krem antii-age ushqyes dhe zbutës për lëkurë të thatë 50 ml
4,400.00 L
Shtoje në shportë

Vichy Ideal Soleil Velvety Cream SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit për lëkurë normale në të thatë 50ml
2,900.00 L
Shtoje në shportë

Vichy Aqualia Thermal Rich Cream

Krem hidratues për lëkurë të thatë 50ml
3,690.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Vichy Neovadiol Gf Dry Skin

Krem anti-rrudhë për lëkurë të thatë, për femra në periudhën e menopauzës 50ml
5,200.00 L 3,380.00 L -35%
Shtoje në shportë

Vichy Nutrilogie 1

Krem ushqyes për lëkurë të thatë 50ml
3,500.00 L
Shtoje në shportë

Vichy Liftactiv Dry Skin

Krem anti-rrudhë për lëkura të thatë 50ml
5,200.00 L
Shtoje në shportë

La Roche Posay Toleriane Caring Wash

Larës dhe heqës i make-up-it për lëkurë sensitive normale në të thatë
2,050.00 L3,080.00 L
Përzgjidhni mundësi

La Roche Posay Toleriane Dermo-Cleanser

Emulsion pastrues për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme 200ml
2,605.00 L
Shtoje në shportë

La Roche Posay Lipikar Pain Surgras

Larës për lëkurë të ndjeshme të thatë 150 g
1,390.00 L
Shtoje në shportë

La Roche Posay Redermic C Dry Skin

Krem kundër rrudhave për lëkurë të thatë 40ml
5,900.00 L
Shtoje në shportë

La Roche Posay Nutritic Riche

Krem riparues dhe ushqyes për lëkurë shumë të thatë 50ml
3,900.00 L
Shtoje në shportë

La Roche Posay Hydraphase UV Intense Rich

Krem hidratues me mbrojtje UV për lëkurë të ndjeshme të thatë 50 ml
4,000.00 L
Shtoje në shportë

La Roche Posay Hydraphase Intense Rich

Krem hidratues me veprim intensiv për lëkurë të dehidratuar normale në të thatë 50 ml
3,900.00 L
Shtoje në shportë

Mustela Stelatopia Creme Emolliente

Stelatopia krem zbutës për lëkura atopike. Për fytyrën dhe trupin. 200 ml.
2,900.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Avene Couvrance Compact Teint Cream Comfort SPF 30

Fondotintë kompakte që korrigjon & njëtrajtëson ngjyrën e lëkurës së thatë 10 g
1,575.00 L3,150.00 L
Përzgjidhni mundësi

Avene Creme Nutritive Revitalisante Riche

Krem ushqyes & rivitalizues  për lëkurë të ndjeshme shumë të thatë 50 ml
4,000.00 L
Shtoje në shportë

Avene Creme Nutritive Revitalisante

Krem ushqyes  e rivitalizues për lëkurë të ndjeshme të thatë 50 ml
3,900.00 L
Shtoje në shportë