info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Lëkurë e thatë dhe atopike

Showing 1–20 of 77 results

Ofertë!
-20%

Dermedic Baby Linum Emollient Ultra Rich Butter

Gjalpë ushqyes për trupin & fytyrën, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 225 ml
1,680.00 L 1,344.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Hydrain 3 Under Eye Cream

Përkujdesje hidratuese për zonën rreth syve, me acid hialuronik dhe ujë termal. Për sy të ndjeshëm. 15 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! DERME005
-20%

Dermedic Hydrain 3 Hydrating Serum

Serum hidratues, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, të thatë ose shumë të thatë. 30 ml
4,800.00 L 3,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Hydrain 3 Hialuro Physiotoner

Tonik me veprim hidratues, i përshtatshëm për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe të dehidratuar. 200 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Hydrain 3 Micellar Water

Ujë mishelar për pastrimin e fytyrës dhe zonës rreth syve. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, të thatë ose shumë të thatë. 200 ml
1,650.00 L 1,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Hydrain 3 Enzyme Peeling

Krem eksfoliues për fytyrën, qafën & dekoltenë. 50 ml
3,750.00 L 3,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Epidiane 24h Moisturizing Cream Feet & Nails

Krem hidratues për këmbë të thata & thonjtë. 125 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Aquareva Moisturizing Body Cream 24h

Krem trupi ushqyes & hidratues, i përshtatshëm per lëkurë të dehidratuar. 400 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Eczeane Anti-Itch Lipid-Replenishing Balm

Balsam qetësues me veti rilipiduese, i përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë në atopike. 100 ml
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Aquareva Riche Moisturizing Cream 24h

Krem hidratues 24 orësh, i përshtatshëm për lëkurë të thatë & shumë të thatë. 40 ml
3,100.00 L 2,635.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Xerodiane AP+ Anti-Irritation Cream

Krem qetësues dhe riparues për lëkurë të ndjeshme dhe të irrituar. 40 ml
1,700.00 L 1,445.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Psoriane Soothing Cream

Zbut & qetëson lëkurën e irrituar, të skuqur & të petëzuar. 40 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Deep Moisture Cream

Krem hidratues dhe ushqyes për persona me lëkurë të thatë 50 ml
3,190.00 L 2,552.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Cleria Hydra Velvet Cream

Krem hidratues 24h, i përshtatshëm për lëkurë të thatë & të kombinuar. 50 ml
1,790.00 L 1,521.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Xerolact PB Balm Lipid-Replenishing Anti-Irritation

Balsam hidratues, i përshtatshëm për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe me tendencë atopike. 400 ml
3,210.00 L 2,568.00 L -20%
Shtoje në shportë

Uriage Xémose Crème Relipidante Anti-Irritations

Krem hidratues me veprim qetësues për lëkurën e thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 400 ml
2,950.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Xémose Brume Sos Anti-Grattage

Spray qetësues me veprim të menjëhershëm për lëkurën shumë të thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 200 ml
2,550.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Xémose Baume Oléo-Apaisant Anti-Grattage

Balsam hidratues me veprim qetësues për lëkurën e thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 200 ml
2,550.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Xémose Huile Lavante Apaisante

Vaj pastrues me veprim qetësues për lëkurë të thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 500 ml
2,450.00 L
Shtoje në shportë

Frezyderm Moisturizing Plus

Krem hidratues për fytyrën dhe qafën, për femrat mbi 30 vjeç. 50 ml
2,940.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso