info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Vitaminë C

Showing 1–20 of 45 results

Ofertë!
-20%

Haliborange Vitamin C 1000 mg

Vitaminë C në formën e tabletave eferveshente për të rritur 20 tableta
1,300.00 L 1,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Vitamin C 1000 mg Chewable

Vitaminë C për të rritur 1000 mg. 60 tableta të përtypshme
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid B-vital

Suplement me vitaminat e grupit B i cili redukton lodhjen fizike dhe mendore. Paketim me 20 tableta eferveshente.
1,690.00 L 1,521.00 L -10%
Shtoje në shportë

Promolase 1000 Plus

Suplement ushqimor që rikthen balancën elektrolitike Kuti x 30 bustina
2,799.90 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Ester-C plus 1000 mg

Suplement ushqimor me vitaminë C 1000 mg të esterifikuar. 30 tableta
3,380.00 L 3,042.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Ester-C plus 500 mg

Suplement ushqimor me vitaminë C 500 mg të esterifikuar. 60 tableta
3,250.00 L 2,925.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitamin C 1000mg – Effervescent Blackcurrant Flavour

Vitaminë C në formën e tabletave ferveshente me shije rrushi, e përshtatshme për të rritur. 20 tableta eferveshente
1,230.00 L 1,107.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Vitamin C 1000 mg

Vitaminë C për të rritur me çlirim të zgjatur. 60 tableta
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Vitamin C 500 mg

Vitaminë C për fëmijë & të rritur në formën e tabletave të përtypshme. 60 tableta
1,820.00 L 1,638.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Adrien Gagnon C 500 mg Chewable

Vitaminë C për të rritur në formën e tabletave të përtypshme Paketim x 120 tableta
1,342.00 L 1,207.80 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Adrien Gagnon C 1000 mg Prolonged Release

Suplement ushqimor me vitaminë C, një substancë me veti antioksiduese Paketim x 100 tableta
1,794.00 L 1,614.60 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Macrovyt C

Suplement ushqimor me vitaminë C në formën e tabletave të përtypshme Paketim x 30 tableta të përtypshme
1,300.00 L 1,170.00 L -10%
Shtoje në shportë

Natural Factors Vitamine C 500 mg Blueberry, Raspberry and Boysenberry Flavour

Suplement ushqimor me vitaminë C ne formën e tabletave të përtypshme me shije frutash Paketim x 90 tableta
1,950.30 L
Shtoje në shportë

Natural Factors Vitamin C Crystals 1000 mg

Vitaminë C në formë pluhuri për sistemin të fortë imunitar Paketim x 125 g
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Promo Pharma BotanicalMix Vitamina C

Suplement ushqimor me vitaminë C në formë bustinash Paketim x 30 bustina
1,399.80 L
Shtoje në shportë

AmosVital Vitamin C + Zink

Suplement ushqimor që forcon sistemin imunitar Paketim x 60 kapsula
1,140.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitarmonyl Vitamin C a Crouquer

Vitaminë C 1000 mg në formën e tabletave të përtypshme Paketim x 24 tableta të përtypshme
750.00 L 675.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

M.E.V Feller Magnesium B6 plus C

Suplement ushqimor për kockat, muskujt dhe sistemin nervor Paketim x 18 tableta eferveshente
950.00 L 855.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

M.E.V Feller Vitamin C with Bioflavonoids

Suplement ushqimor që mbështet funksionimin normal të sistemit imunitar Paketim x 60 tableta
1,273.20 L 1,145.88 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

M.E.V Feller Vitamin B Complex + C

Suplement ushqimor që ndihmon në mirë-funksionimin e sistemit imunitar dhe pakëson ndjesinë e lodhjes Paketim x 60 tableta
1,669.00 L 1,502.10 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping