info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Showing 1–48 of 92 results

Rilastil Acnestil Cleansing Gel

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike
250ml

L2,150.00
Shto në shportë

Rilastil Acnestil Cream

Krem ushqyes për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike
50 ml

L2,230.00
Shto në shportë

Rilastil Acnestil Mat Cream

Krem matifikues për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike
50ml

L1,950.00
Shto në shportë

Rilastil Acnestil Mousse Detergente Viso

Shkumë larëse për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike
150ml

L2,090.00
Shto në shportë

Rilastil After Sun Lotion

Qumësht trupi për pas ekspozimit në diell
200ml

L2,100.00
Shto në shportë

Rilastil Aqua Eye Contour Cream

Krem hidratues për zonën rreth syve
15ml

L2,500.00
Shto në shportë

Rilastil Aqua Face Cleanser

Xhel larës & hidratues për fytyrën
200ml

L1,750.00
Shto në shportë

Rilastil Aqua Light Cream

Emulsion ushqyes & hidratues
për lëkurë normale në mikse
50 ml

L3,600.00
Shto në shportë

Rilastil Aqua Moisturizing Body Milk

Qumësht ushqyes për trupin
400ml

L2,790.00
Shto në shportë

Rilastil Aqua Moisturizing Cream

Krem hidratues me SPF 15 i
përshtatshëm për çdo lloj lëkure
50 ml

L3,600.00
Shto në shportë

Rilastil Aqua Moisturizing Mask

Maskë hidratuese e përshtatshme për çdo lloj lëkure
75ml

L3,100.00
Shto në shportë

Rilastil Aqua Normalizing Fluid

Emulsion hidratues për lëkurë të yndyrshme
50 ml

L3,850.00
Shto në shportë

Rilastil Aqua Optimal Cream

Krem hidratues për lëkurë normale në të thatë
50ml

L3,600.00
Shto në shportë

Rilastil Baby Fluid Comfort SPF 50+

Emulsion mbrojtës ndaj diellit me filtra fizikë për bebe me lëkurë atopike
50 ml

L2,470.00
Shto në shportë

Rilastil Camouflage Corrective Foundation High Coverage

Fondotintë korrigjuese me mbulim të lartë
30ml

L3,290.00
Zgjidh opsionet

Rilastil D-Clar Depigmenting Concentrate in drops

Serum depigmentues
30ml

L5,460.00
Shto në shportë

Rilastil D-Clar Uniforming and Depigmenting Cream SPF 50+

Krem depigmentues & mbrojtës ndaj diellit
50 ml

L4,060.00
Shto në shportë

Rilastil Daily Care Cleansing Gel

Xhel larës për lëkurë mikse në të yndyrshme
100 ml

L2,100.00
Shto në shportë

Rilastil Daily Care Cleansing Milk

Qumësht pastrues për lëkurë normale dhe të ndjeshme
250ml

L2,100.00
Shto në shportë

Rilastil Daily Care Exfoliating Face Cream

Krem eksfoliues për pastrim të thellë të lëkurës
75ml

L2,790.00
Shto në shportë

Rilastil Daily Care Micellar Solution

Ujë micelar për çdo lloj lëkure
400 ml

L2,520.00
Shto në shportë

Rilastil Daily Care Rebalancing Adstrigent Toner

Locion tonifikues për lëkurë të yndyrshme & mikse
200ml

L2,100.00
Shto në shportë

Rilastil Daily Care Soothing Micellar Solution

Ujë micelar për lëkurë shumë të ndjeshme
250 ml

L2,100.00
Shto në shportë

Rilastil Deliskin RS Anti-redness Normal to Dry Skin

Krem ushqyes për lëkurë kuperoze normale & të thatë
40ml

L3,350.00
Shto në shportë

Rilastil Deliskin RS fluid cream Anti-Redness Normal to Combination Skin

Krem ushqyes për lëkurë kuperoze normale-mikse
40ml

L3,070.00
Shto në shportë

Rilastil Dermastil Pediatric Body Hair-Cleanser

Shampo trupi dhe koke për fëmijë
400ml

L1,490.00
Shto në shportë

Rilastil Dermastil Pediatric Body Milk

Qumësht ushqyes trupi për bebe & fëmijë
400ml

L1,890.00
Shto në shportë

Rilastil Dermastil Pediatric Ointment

Pomadë pediatrike për zonën e pelenave
50g

L1,190.00
Shto në shportë

Rilastil Dermastil Pediatric Water Based Cream

Pastë me bazë ujore për bebe mbrojtëse dhe parandaluese
100g

L1,290.00
Shto në shportë

Rilastil EAP Lipogel Restructuring Oil

Xhel vajor ushqyes për lëkurë të thatë dhe të irrituar
30ml

L1,650.00
Shto në shportë

Rilastil Elasticizing Cream

Krem që rrit elasticitetin e lëkurës
200 ml

L5,740.00
Shto në shportë

Rilastil Elasticizing Oil

Vaj ushqyes rrit elasticitetin e lëkurës
80 ml

L2,100.00
Shto në shportë

Rilastil Hand Cream

Krem ushqyes dhe riparues për duart
100ml

L1,526.00
Shto në shportë

Rilastil Hydrafusion Gel-Crem

Xhel krem ushqyes dhe kundër celulitit
400 ml

L4,725.00
Shto në shportë

Rilastil Hydrotenseur Concentrate in drops Limited Edition

Serum anti-rrudhë për çdo lloj lëkure

L2,690.00L5,850.00
Zgjidh opsionet

Rilastil Hydrotenseur Moisturizing Cream Limited Edition

Krem hidratues dhe antirrudhë për moshë mbi 40 vjeç

L2,690.00L5,550.00
Zgjidh opsionet

Rilastil Hydrotenseur Eye Contour Cream

Krem anti-rrudhë për zonën rreth
syve
15ml

L4,300.00
Shto në shportë

Rilastil Hydrotenseur LF Lifting Serum

Serum anti-rrudhë me efekt lifting
30ml

L5,400.00
Shto në shportë

Rilastil Hydrotenseur Lifting Cream

Krem anti-rrudhë me efekt lifting 50 ml

L6,286.00
Shto në shportë

Rilastil Hydrotenseur Moisturizing Fluid

Emulsion hidratues dhe antirrudhë për moshë mbi 40 vjeç
50ml

L5,550.00
Shto në shportë

Rilastil Hydrotenseur Nourishing Cream Limited Edition

Krem ushqyes dhe antirrudhë për lëkurë të thatë

L2,690.00L5,910.00
Zgjidh opsionet

Rilastil Intensive Day Cream

Krem dite anti-rrudhë për çdo lloj lëkure
50ml

L4,100.00
Shto në shportë

Rilastil Intensive Eye Cream

Krem anti-rrudhë për zonën rreth syve
15ml

L3,260.00
Shto në shportë

Rilastil Intensive Night Cream

Krem nate për rrudhat e para për lëkurë normale në të thatë
50 ml

L4,650.00
Shto në shportë

Rilastil Kit Baby Rilastil Sun System Fluid Baby Lotion + Dermastil Pediatric Cleanser -FREE

Emulsion trupi me SPF 50+ për bebe
200ml + Larës për trupin & kokën për bebe 250 ml FALAS

L3,430.00
Shto në shportë

Rilastil Lipofusion Fluid

Locion trupi anti-celulit për çdo lloj lëkure
250ml

L5,040.00
Shto në shportë

Rilastil Lipofusion Intensive Night Cream

Krem nate kundër celulitit
200 ml

L5,000.00
Shto në shportë

Rilastil Lipstick

Stick ushqyes për buzët
4.5g

L770.00
Shto në shportë