info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Rilastil

Showing 1–20 of 48 results

Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System Water Touch Crema Matt SPF 50+

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për lëkurë të ndjeshme, mikse & të yndyrshme 40 ml
3,210.00 L 1,605.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Maquillage Foundation Lifting Anti-Wrinkle Soothing Special Price – 40 Sand

Fondotintë me efekt lifting për lëkurë të ndjeshme 30ml
1,631.00 L2,555.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Rilastil Maquillage Foundation Lifting Anti-Wrinkle Soothing Special Price – 30 Honey

Fondotintë me efekt lifting për lëkurë të ndjeshme 30ml
3,650.00 L 2,737.50 L -25%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Rilastil Hydrotenseur Concentrate in drops

Serum anti-rrudhë për çdo lloj lëkure
5,540.00 L 3,878.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Rilastil Daily Care Cleansing Gel

Xhel larës për lëkurë mikse në të yndyrshme 100 ml
2,100.00 L 1,470.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Rilastil Multirepair H.A Facial Detox Serum

Serum hidratues dhe anti-rrudhë për fytyrën 30ml
8,400.00 L 6,300.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Acnestil Matt Attiva

Krem hidratues & sebonormalizues për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 50 ml
1,950.00 L 1,365.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Acnestil Cleansing Gel

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike
1,617.00 L2,254.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Rilastil Xerolact Cleansing Oil

Vaj pastrues për lëkurë të thatë me tendencë atopike 200 ml
1,250.00 L 875.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Hydrotenseur LF Lifting Serum

Serum anti-rrudhë me efekt lifting 30ml
6,580.00 L 4,606.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Rilastil Hydrotenseur Lifting Cream

Krem anti-rrudhë me efekt lifting 50 ml
6,290.00 L 5,346.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System Transparent Spray SPF 30

Spraj trupi mbrojtës ndaj diellit për lëkurë të ndjeshme 200 ml
3,360.00 L 1,680.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Daily Care Micellar Solution

Ujë micelar për çdo lloj lëkure 400 ml
2,520.00 L 1,764.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Dermastil Pediatric Water Based Cream

Pastë me bazë ujore për bebe mbrojtëse dhe parandaluese 100g
1,290.00 L 903.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Dermastil Pediatric Ointment

Pomadë pediatrike për zonën e pelenave 50g
1,190.00 L 833.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Daily Care Exfoliating Face Cream

Krem eksfoliues për pastrim të thellë të lëkurës 75ml
2,790.00 L 1,953.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System Color Comfort Fluid SPF 50+

Fluid mbrojtës ndaj diellit me ngjyrë për lëkurë të ndjeshme 50ml
2,940.00 L 1,470.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Hand Cream

Krem ushqyes dhe riparues për duart 100ml
1,530.00 L 1,071.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Rilastil Anti Blemish Kit

Krem ushqyes për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 40 ml + xhek pastrues 50 ml DHURATË
2,310.00 L 1,963.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Acnestil Attiva Cream

Krem ushqyes për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 50 ml
2,230.00 L 1,561.00 L -30%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping