info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 10 results

Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Perfect Forms Forever Fit

Emulsion ristrukturues për trupin 300 ml
6,000.00 L 4,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam FangoCrema Planktigyn Activity Day

Krem trupi, rimodelues dhe tonifikues 200 ml
4,360.00 L 3,488.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Duo Snellente Crema Notte

Krem nate trupi, me efekt rimodelues dhe dobësues 200 ml
4,550.00 L 3,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Fanghi D’alga Freddo Intenso

Baltë e ftohtë me efekt tonifikues dhe rimodelues 500 g
5,460.00 L 4,368.00 L -20%
Shtoje në shportë

Toskani Set Dobësimi

Bli Artichoce Plus 20 amp + Slimming gel 200 ml & merr Fat Burner 20 flakonë FALAS
14,950.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!

Dimagra Intensive Set 10 Ditor

Trajtim intensiv 10 ditor për humbjen e peshës Me blerjen e gjithë setit përfitoni çmim promocional
15,900.00 L 13,515.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Toskani Slimming Gel

Xhel dobësues & rimodelues për trupin 200 ml
8,450.00 L 6,337.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Duo Pancia e Girovita

Krem me veprim të fuqishëm nxehës për trajtimin e adipoziteteve në zonën e barkut dhe belit 150 ml
3,822.00 L 3,057.60 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam TourmalineCrema Liporiducente FIR Cosce – Glutei

Krem reduktues i masës dhjamore në zonën e kofshëve dhe vitheve 200 ml
5,200.00 L 4,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Elancyl Cellu Slim

Krem trupi dobësues dhe anti-celulit 200 ml
5,300.00 L 3,710.00 L -30%
Shtoje në shportë