info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 18 results

Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Postnatal Support Lift My Mood

Suplement ushqimor që pakëson stresin dhe përmirëson humorin e femrave pas shtatzënisë 60 arushë të përtypshëm
5,500.00 L 4,950.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Kids Sleep Gummies

Arushë të përtypshëm me shije luleshtrydhe që ndihmojnë në proçesin natyral të gjumit të fëmijëve tuaj 60 arushë të përtypshëm    
5,500.00 L 4,950.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Kids Sleep Chewable Melatonin + Magnesium

Suplement ushqimor me melatoninë dhe ekstrakte bimore për një gjumë të qetë për fëmijët tuaj 35 tableta të përtypshme
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Kids Probiotic + Prebiotics

Suplement ushqimor me probiotikë dhe prebiotikë, që përmirëson funksionin e traktit tretës I përshtatshëm për fëmijë 45 arushë të përtypshëm
5,500.00 L 4,950.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Prenatal Multivitamin + Probiotics

Suplement ushqimor me vitamina dhe probiotikë për femrat gjatë shtatzënisë 45 kapsula
6,400.00 L 5,760.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Prenatal Multivitamin + Iron

Suplement ushqimor me vitamina dhe hekur për femrat gjatë shtatzënisë 45 kapsula
6,200.00 L 5,580.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Baby Elderberry Drops + Immunity Support 4m+

Suplement ushqimor me shtog që shton imunitetin e bebeve tuaja 90 ml
4,000.00 L 3,600.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Kids Elderberry Drops + Immunity Support

Suplement ushqimor me shtog që shton imunitetin e fëmijëve tuaj 60 arushë të përtypshëm
4,700.00 L 4,230.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Baby Cough Syrup & Mucus Day + Night Combo Pack

Suplement ushqimor që pakëson tharjen e fytit dhe ndihmon në eleminimin e kollës dhe mukusit 2 x 50 ml
4,350.00 L 3,915.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Kids Cough Syrup & Mucus Day + Night Combo Pack

Suplement ushqimor që pakëson tharjen e fytit dhe ndihmon në eleminimin e kollës dhe mukusit të fëmijëve 2 x 120 ml
5,250.00 L 4,725.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Baby Gas Relief Drops

Suplement me simetikon që  ndihmon në eleminimin e gazrave 30 ml
4,000.00 L 3,600.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Organic Baby Cough Syrup & Mucus 4m+

Suplement ushqimor bimor që qetëson kollën dhe pastron mukusin 50 ml
2,900.00 L 2,610.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Gripe Water Original

Solucion oral që pakëson diskomfortin intestinal tek bebet mbi 2 javëshe 120 ml
3,850.00 L 3,465.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Baby Multivitamin + Iron

Suplement ushqimor me vitamina dhe hekur për bebe mbi 2 muajsh 30 ml
3,600.00 L 3,240.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Kids Elderberry Syrup

Suplement ushqimor me lule shtogu , ekinacea dhe zink për rritjen e imunitetit 90 ml
4,100.00 L 3,690.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Probiotic Drops Everyday

Suplement për bebe nga lindja me probiotikë 10 ml
6,300.00 L 5,670.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Baby Vitamin D Organic Drops

Vitaminë D me pika për bebe 3.24 ml
3,650.00 L 3,285.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Probiotic Drops + Vitamin D

Suplement për bebe nga lindja me probiotikë dhe vitaminë D 10 ml
6,550.00 L 5,895.00 L -10%
Shtoje në shportë