info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Mommy's Bliss

Showing all 7 results

Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Organic Little Gums Soothing Massage Gel Day Time + Night Time

Xhel masazhues me ekstrakte kamomili për të pakësuar shqetësimet që sjell dalja e dhëmbëve të parë 30g (2 tub x 15g)
3,500.00 L 3,150.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Organic Gripe Water Gel

Formulim delikat që qetëson kolikat dhe ndihmon në eleminimin e gazrave të bebeve mbi 2 javëshe 15g
3,850.00 L 3,465.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Gripe Water Gel Night Time

Formulim delikat që qetëson kolikat, ndihmon në eleminimin e gazrave dhe mundëson një gjumë të qetë për foshnjët mbi 1 muaj 15g
3,850.00 L 3,465.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Gripe Water Original

Solucion oral që pakëson diskomfortin intestinal tek bebet mbi 2 javëshe 120 ml
3,850.00 L 3,465.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Gripe Water Night Time

Solucion oral që pakëson diskomfortin intestinal dhe promovon gjumë të qetë tek bebet mbi 1 muaj 120 ml
3,850.00 L 3,465.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Baby Multivitamin + Iron

Suplement ushqimor me vitamina dhe hekur për bebe mbi 2 muajsh 30 ml
3,600.00 L 3,240.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Baby Constipation Ease + Prebiotics

Suplement ushqimor bimor efikas në trajtimin e konstipacionit tek bebet 120 ml
3,500.00 L 3,150.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping