info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Showing 1–20 of 21 results

Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics Lifting Anti-Wrinkle Booster Ampoules

Ampula të përqëndruara me efekt të menjëhershëm lifting. 7 x 2 ml
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics Moisture Hyaluron Fluid Ampoules

Ampula të përqëndruara me acid hialuronik. 7 x 2 ml
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics Energy Caviar Extract Ampoules

Ampula për fytyrën me acid hialuronik dhe ekstrakte havjari. 7 x 2 ml
2,450.00 L 2,082.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics Men Long Lasting Deodorant

Deodorant në formë stick-u për meshkujt. 30 g
900.00 L 765.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics Intensive Face Scrub

Scrub eksfoljues për të gjithë tipet e lëkurës. 50 ml
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics Skin Youth Formula

Formulim në trajtë emulsioni për një lëkurë më të re. 50 ml
3,700.00 L 3,145.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics Melafadin Fluid Ampoules

Ampula të përqëndruara për trajtimin e zonave të hiperpigmentuara. 7 x 2 ml
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics Vitaforce C Skin Complex

Serum revitalizues i pasur me vitaminë C dhe acid hialuronik. 30 ml
3,400.00 L 2,890.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics High Protection Sun Care SPF 50

Krem mbrojtës për fytyrën me SPF 50 për të gjithë tipet e lëkurës. 75 ml
3,500.00 L 2,975.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics Purifying Mask

Maskë pastruese specifike për lëkurë të yndyrshme. 75 ml
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics Balancing Cream

Krem matifikues dhe balancues për lëkurën e kombinuar. 50 ml
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics Rich Recovery Cream

Krem antirrudhë specifik për lëkurë të maturuar. 50 ml
4,800.00 L 4,080.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics Mild Creamy Cleanser

Pastrues kremoz specifik për lëkurë të thatë. 200 ml
2,200.00 L 1,870.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics Bio-Fruit Gel Exfoliator

Eksfoljues me bazë acidet e frutave(AHA) i cili pastron lëkurën nga qelizat e vdekura dhe përmirëson funksionin rigjenerues. 30 ml
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics Microsilver Serum

Serum specifik për trajtimin e lëkurës së yndyrshme. 30 ml
3,200.00 L 2,720.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics Clarifying Cleansing Gel

Xhel pastrues për fytyrën, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme. 200 ml
2,570.00 L 2,184.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics Gentle Cleansing Powder

Pudër pastruese për lëkurën e kombinuar. 100 g
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics AHA Face Cream

Krem eksfoljues me acide frutash. 50 ml
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics Sun Shield SPF 30

Përkujdesje mbrojtëse kundër diellit me faktor mbrojtës 30. 150 ml
3,200.00 L 2,720.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics Superfruit Box

Set i cili përmban kombinimin perfekt të produkteve për një pamje rinore. 50 ml, 7 x 2 ml
6,400.00 L 5,440.00 L -15%
Shtoje në shportë