info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Janssen Cosmetics

Janssen Cosmetics bazohet në kombinime pasionante inovative të përbërësve aktivë të cilësisë më të lartë. Si një nga pionierët në tregun e kozmetikës në Gjermani, kjo markë zhvilloi për herë të parë një kujdes ndaj lëkurës që mundëson kalimin nga kujdesi i thjeshtë i bukurisë në kujdesin ndaj lëkurës të bazuar në shkencë.

Showing 1–20 of 23 results

Ofertë!
-30%

Janssen Cosmetics Lifting Anti-Wrinkle Booster Ampoules

Ampula të përqëndruara me efekt të menjëhershëm lifting. 7 x 2 ml
2,100.00 L 1,470.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Janssen Cosmetics Moisture Hyaluron Fluid Ampoules

Ampula të përqëndruara me acid hialuronik. 7 x 2 ml
2,100.00 L 1,470.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Janssen Cosmetics Energy Caviar Extract Ampoules

Ampula për fytyrën me acid hialuronik dhe ekstrakte havjari. 7 x 2 ml
2,450.00 L 1,715.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Janssen Cosmetics Men Long Lasting Deodorant

Deodorant në formë stick-u për meshkujt. 30 g
900.00 L 630.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Janssen Cosmetics Intensive Face Scrub

Scrub eksfoljues për të gjithë tipet e lëkurës. 50 ml
2,550.00 L 1,785.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Janssen Cosmetics Skin Youth Formula

Formulim në trajtë emulsioni për një lëkurë më të re. 50 ml
3,700.00 L 2,590.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Janssen Cosmetics Vitaforce C Cream

Krem hidratues me vitaminë C dhe acid hialuronik. 50 ml
3,600.00 L 2,520.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Janssen Cosmetics Melafadin Fluid Ampoules

Ampula të përqëndruara për trajtimin e zonave të hiperpigmentuara. 7 x 2 ml
2,100.00 L 1,470.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Janssen Cosmetics Vitaforce C Skin Complex

Serum revitalizues i pasur me vitaminë C dhe acid hialuronik. 30 ml
3,400.00 L 2,380.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Janssen Cosmetics High Protection Sun Care SPF 50

Krem mbrojtës për fytyrën me SPF 50 për të gjithë tipet e lëkurës. 75 ml
3,500.00 L 2,450.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Janssen Cosmetics Rich Eye Contour Cream

Krem hidratues me teksturë të plotë për zonën e konturit të syve. 30 ml
2,470.00 L 1,729.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Janssen Cosmetics Purifying Mask

Maskë pastruese specifike për lëkurë të yndyrshme. 75 ml
2,500.00 L 1,750.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Janssen Cosmetics Balancing Cream

Krem matifikues dhe balancues për lëkurën e kombinuar. 50 ml
2,500.00 L 1,750.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Janssen Cosmetics Rich Recovery Cream

Krem antirrudhë specifik për lëkurë të maturuar. 50 ml
4,600.00 L 3,220.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Janssen Cosmetics Mild Creamy Cleanser

Pastrues kremoz specifik për lëkurë të thatë. 200 ml
2,200.00 L 1,540.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Janssen Cosmetics Caviar Luxury Cream

Krem me efekt antirrudhë formuluar me ekstraktet e havjarit. 50 ml
5,000.00 L 3,500.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Janssen Cosmetics Bio-Fruit Gel Exfoliator

Eksfoljues me bazë acidet e frutave(AHA) i cili pastron lëkurën nga qelizat e vdekura dhe përmirëson funksionin rigjenerues. 30 ml
2,500.00 L 1,750.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Janssen Cosmetics Microsilver Serum

Serum specifik për trajtimin e lëkurës së yndyrshme. 30 ml
3,200.00 L 2,240.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Janssen Cosmetics Gentle Cleansing Powder

Pudër pastruese për lëkurën e kombinuar. 100 g
2,500.00 L 1,750.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Janssen Cosmetics Clarifying Cleansing Gel

Xhel pastrues për fytyrën, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme. 200 ml
2,200.00 L 1,540.00 L -30%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping