info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Kolesteroli dhe diabeti

Showing all 20 results

Ofertë!
-15%

Physalis Glucose Control

Suplement ushqimor që synon të ruajë nivele normale të sheqerit në gjak Kuti x 30 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Cholesterol Control

Suplement ushqimor që normalizon nivelet e kolesterolit në gjak Kuti x 30 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid GlucoBate

Suplement ushqimor, i cili ndihmon në mirëmbajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak, metabolizmit dhe niveleve të energjisë së organizmit. 60 tableta
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë

Guerriero Ala Crono Complex

Suplement ushqimor që ndihmon në trajtimin e polineuropatisë diabetike Paketim x 30 kapsula
1,947.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TwoBee Lipolow Plus

Suplement ushqimor që ndihmon në uljen e nivelit të kolesterolit në gjak Paketim x 20 tableta
1,940.00 L 1,746.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Alta Natura Coleris800

Suplement ushqimor që ndihmon në normalizimin e nivelit të kolesterolit në gjak Paketim x 30 tableta
2,500.00 L 1,750.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Alta Natura Spirulina

Suplement ushqimor me spirulinë, një algë me shumë përfitime në organizëm Paketim x 60 tableta
1,800.00 L 1,260.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Adrien Gagnon Garlic Odourless

Suplement ushqimor me hudhër për personat që vuajnë nga hipertensioni Paketim x 100 kapsula
936.00 L 842.40 L -10%
Shtoje në shportë

Natures Aid Cod Liver Oil

Suplement ushqimor me omega-3, i përftuar nga vaji i mëlçisë së merlucit 90 kapsula
2,569.50 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Alta Natura Epacol 1000

Suplement ushqimor me omega-3 Paketim x 48 kapsula
1,650.00 L 1,155.00 L -30%
Shtoje në shportë

Natural Factors Extra Strength Bromelain

Suplement ushqimor me bromelainë që favorizon tretjen Paketim x 90 kapsula
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Promo Pharma Botanical Mix Olio di Fegato di Merluzzo

Suplement ushqimor me omega-3 me origjinë nga mëlçia e merlucit Paketim x 60 kapsula
1,300.20 L
Shtoje në shportë

Abopharma Flax Oil

Suplement ushqimor me vajin e farave të linit Paketim x 60 kapsula
2,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Esi Normolip Naturcaps

Suplement ushqimor që normalizon nivelet e kolesterolit 30 kapsula
1,320.00 L 1,056.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Esi Noglic

Suplement ushqimor i cili ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak 30 tableta
970.00 L 776.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Now Berberine Glucose Support

Suplement që mbështet metabolizmin e glukozës dhe lipideve 90 kapsula xhelatinore
4,600.00 L 3,680.00 L -20%
Shtoje në shportë

Bio Planete Flaxseed Oil

Vaj organik i farave të linit
760.00 L1,230.00 L
Përzgjidhni mundësi

ATC Çaj Anti-kolesterol Bio

Përzierje bimore kundër kolesterolit 95 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Anti-diabetik Bio

Çaj me përzierje bimore natyrore për uljen e niveleve të sheqerit në gjak 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Diabetiker

Integrator ushqimor me vitamina dhe minerale për diabetikët 30 tableta
1,104.90 L 939.17 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping