info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 28 results

Salvia Specie për Tension

Çaj që ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të presionit të gjakut 100 g
210.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Specie për Diabet

Çaj që ndihmon në ruajtjen e niveleve normale sheqerit në gjak 100 g
230.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Specie për uljen e yndyrnave në gjak

Çaj bimor që ul nivelin e yndyrnave në gjak 100 g
230.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nutrileya NutriRegular Cardio

Suplement ushqimor që ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të kolesterolit në gjak 20 tableta
2,250.00 L 1,910.00 L -15%
Shtoje në shportë

ATC Çaj Trendafil i Egër

Çaj natyral i trëndafilit të egër 20 bustina
180.00 L
Shtoje në shportë

Arberia Vaj Lini

Vaj liri 100% natyral 110 ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Adrien Gagnon Maxi Garlic Extra

Suplement ushqimor që ndihmon në pakësimin e nivelit të yndyrnave 200 tableta
2,808.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Glicemir

Suplement ushqimor që ndihmon në mbajtjen e niveleve normale të sheqerit në gjak 30 tableta
2,950.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Fitobiostatin 10K

Suplement ushqimor që ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të kolesterolit në gjak 30 tableta
3,880.00 L
Shtoje në shportë

PromoPharma Calip Advance

Suplement ushqimor që ul nivelet e kolesterolit 20 bustina
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Healthy Life Favio Forte

Kombinim me vitamina dhe minerale, destinuar për personat me diabet. Me ekstrakt Gymnema që ul nivelin e sheqerit në gjak. 60 tableta
1,780.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Chromium Picolinate 200 mcg

Krom, për metabolizimin normal të glukozës në gjak 100 kapsula
1,200.00 L 1,020.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Red Yeast Rice 600 mg

Suplement ushqimor që ndihmon në uljen e nivelit të kolesterolit Kuti x 60 kapsula
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Glucose Control

Suplement ushqimor që synon të ruajë nivele normale të sheqerit në gjak Kuti x 30 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Cholesterol Control

Suplement ushqimor që normalizon nivelet e kolesterolit në gjak Kuti x 30 tableta
3,200.00 L 2,720.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid GlucoBate

Suplement ushqimor, i cili ndihmon në mirëmbajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak, metabolizmit dhe niveleve të energjisë së organizmit. 60 tableta
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë

Guerriero Ala Crono Complex

Suplement ushqimor që ndihmon në trajtimin e polineuropatisë diabetike Paketim x 30 kapsula
1,947.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TwoBee Lipolow Plus

Suplement ushqimor që ndihmon në uljen e nivelit të kolesterolit në gjak Paketim x 20 tableta
2,000.00 L 1,800.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Coleris800

Suplement ushqimor që ndihmon në normalizimin e nivelit të kolesterolit në gjak Paketim x 30 tableta
3,000.00 L 2,700.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Epacol 1000

Suplement ushqimor me omega-3, për të rritur Paketim x 48 kapsula
1,650.00 L 1,485.00 L -10%
Shtoje në shportë