info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Showing all 16 results

Ofertë! doppel herz
-15%

Doppelherz Omega-3

Vaj peshku me Omega-3 dhe Vitaminë E për sistemin imunitar dhe atë kardiak 120 kapsula
1,750.00 L 1,487.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz System Omega 3 Family

Omega - 3 dhe vitamina për të gjithë familjen 250 ml
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Kollagen 11.000 Plus

Kolagjen  dhe vitamina për nyje të shëndetshme dhe lëvizje pa dhimbje 30 flakonë
6,890.00 L 5,856.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Sport Direct

Vitamina & minerale për aktivitet fizik 20 bustina
1,235.00 L 1,049.75 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz A – Z Multivitaminë

Vitamina dhe minerale për mirëqenien mendore dhe fizike 30 tableta
1,365.00 L 1,160.25 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Vitaminë C Zink

Vitaminë C dhe zink për sistemin imunitar 20 bustina
1,180.00 L 1,003.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Glucosamin Extra Chondroitin

Glukozaminë dhe Kondroitinë për kycet dhe kockat 30 kapsula
1,360.00 L 1,156.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Kinder Multivitamin Shurup

Shurup me vitamina & minerale për rritjen dhe zhvillimin e fëmijëve 150 ml
1,390.00 L 1,181.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Haar Intensiv + Biotin

Vitamina & minerale për flokë të shëndetshëm 30 kapsula
1,430.00 L 1,215.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Calcium D3

Kalcium dhe vitaminë D3 për sistemin skeletor dhe kockat 30 tableta
1,180.00 L 1,003.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Vital Materna PLUS

Suplement me vitamina dhe minerale për femrat përgjatë mëmësisë, që nga konceptimi e deri në fund të periudhës së ushqyerjes me gji 30 kapsula
2,270.00 L 1,929.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Diabetiker

Integrator ushqimor me vitamina dhe minerale për diabetikët 30 tableta
1,104.90 L 939.17 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Magnez 400 B vitamina

Magnez, vitamina B6, B12, dhe acid folik për muskujt & nervat 20 bustina
1,180.00 L 1,003.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Lecithin B-Vitamina

Lecitinë dhe vitamina B për ushqimin e sistemit nervor 40 kapsula
1,250.00 L 1,062.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Magnez 400 B vitamina

Magnez, vitamina B1, B6, B12, dhe acid folik për muskujt, zemrën & nervat 30 tableta
1,230.00 L 1,045.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Meno Soja Isoflavonoide + Calcium + D3

Integrator ushqimor për femrat gjatë dhe pas menopauzës 30 tableta
1,400.00 L 1,190.00 L -15%
Shtoje në shportë