info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Doppelherz

Showing all 17 results

Ofertë!
-15%

Doppel Herz Active D3 83.300UI Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë mbi 1 vjeç. (30ml)
1,230.00 L 1,045.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë! doppel herz
-15%

Doppelherz Omega-3

Vaj peshku me Omega-3 dhe Vitaminë E për sistemin imunitar dhe atë kardiak 120 kapsula
1,624.80 L 1,381.08 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz System Omega 3 Family

Omega - 3 dhe vitamina për të gjithë familjen 250 ml
2,340.00 L 1,989.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Kollagen 11.000 Plus

Kolagjen  dhe vitamina për nyje të shëndetshme dhe lëvizje pa dhimbje 30 flakonë
6,890.00 L 5,856.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Sport Direct

Vitamina & minerale për aktivitet fizik 20 bustina
1,235.00 L 1,049.75 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Augen Extra

Për shikim të mirë ditën & natën 30 kapsula
1,130.10 L 960.59 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Eisen Femin

Hekur, vitaminë C & vitamina B për sistem të mirë të qarkullimit të gjakut dhe energji 20 bustina
1,210.00 L 1,028.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz A – Z Multivitaminë

Vitamina dhe minerale për mirëqenien mendore dhe fizike 30 tableta
1,299.90 L 1,104.92 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Vitaminë C Zink

Vitaminë C dhe zink për sistemin imunitar 20 bustina
1,160.00 L 986.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Glucosamin Extra Chondroitin

Glukozaminë dhe Kondroitinë për kycet dhe kockat 30 kapsula
1,290.00 L 1,096.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Magnesium Calcium D3

Magnez, kalcium dhe vitaminë D3 për kockat dhe muskujt 40 tableta
1,235.00 L 1,049.75 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Haar Intensiv + Biotin

Vitamina & minerale për flokë të shëndetshëm 30 kapsula
1,300.00 L 1,105.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Magnez 400 B vitamina

Magnez, vitamina B6, B12, dhe acid folik për muskujt & nervat 20 bustina
1,130.00 L 960.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Lecithin B-Vitamina

Lecitinë dhe vitamina B për ushqimin e sistemit nervor 40 kapsula
1,248.00 L 1,060.80 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Diabetiker

Integrator ushqimor me vitamina dhe minerale për diabetikët 30 tableta
1,104.90 L 939.17 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë! Doppelherz Magnez
-15%

Doppelherz Magnez 400 B vitamina

Magnez, vitamina B1, B6, B12, dhe acid folik për muskujt, zemrën & nervat 30 tableta
1,170.00 L 994.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Meno Soja Isoflavonoide + Calcium + D3

Integrator ushqimor për femrat gjatë dhe pas menopauzës 30 tableta
1,299.90 L 1,104.92 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping