info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 13 results

DUREX JEANS LARGE EASY-ON

Kondom që vendoset me lehtësi 12 copë
650.00 L
Shtoje në shportë

DUREX COMFORT XL

Kondom me përmasë extra large 12 copë
650.00 L
Shtoje në shportë

DUREX INVISIBLE

Kondom transparent dhe tepër i hollë. 12 copë
650.00 L
Shtoje në shportë

Durex Love Condoms

Kondomë 12 copë
650.00 L
Shtoje në shportë

Durex Real Feel Condoms

Kondomë pa latex 12 copë
650.00 L
Shtoje në shportë

Durex Intense Condoms

Kondomë stimulues 12 copë
650.00 L
Shtoje në shportë

Durex Performax Intense

Kondomë që rrisin performancën seksuale 12 copë
650.00 L
Shtoje në shportë

Durex Total Contact

Kondomë për një kontakt total 12 copë
650.00 L
Shtoje në shportë

Durex Sensitive Condoms

Kondomë sensitive
650.00 L
Përzgjidhni mundësi

Durex Pleasure Max Condoms

Kondomë ''Pleasure Max'' për kënaqësi maksimale
650.00 L
Përzgjidhni mundësi

Durex Perfect Connection Long Lasting Lubricant

Xhel lubrifikues klasik 50ml
585.00 L
Shtoje në shportë

Durex Play Massage Gel with Guarana 2 in 1

Xhel lubrifikues dhe masazhues me ekstrakte të guarana ose aloe vera 200ml
990.00 L
Përzgjidhni mundësi

Durex Feel Gel

Xhel lubrifikues 50ml
585.00 L
Shtoje në shportë