info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Erbozeta

Showing all 10 results

Erbozeta Ferrodep

Suplement ushqimor me bazë hekuri për të parandaluar dhe trajtuar aneminë ferriprive Kuti x 30 kapsula
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Erbozeta Ferrodep Sciroppo

Shurup me hekur, bakër, zink dhe vitamina Flakon x 150 ml
1,733.00 L
Shtoje në shportë

Zeta Vital

Suplement ushqimor për një florë intestinale të shëndetshme Kuti x 20 flakonë
2,160.00 L
Shtoje në shportë

Nausolvit Junior Drops

Suplement ushqimor bimor që pakëson të vjellat dhe të përzjerat tek fëmijët 20 ml
1,450.00 L
Shtoje në shportë

Erbozeta Vitadep

Suplement ushqimor me vitamina për të rritur Paketim x 30 tableta
1,155.00 L
Shtoje në shportë

Erbozeta Vitadep Junior Soluzione Orale

Shurup me vitamina dhe minerale për fëmijë 150 ml
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Erbozeta Allerdep Soluzione Orale

Suplement ushqimor që favorizon funksionimin e rrugëve të sipërme të frymëmarrjes 150 ml
1,575.00 L
Shtoje në shportë

Erbozeta Caldep

Suplement ushqimor për forcimin dhe mineralizimin e kockave Paketim x 30 tableta
1,650.00 L
Shtoje në shportë

Erbozeta Colidep Junior Gocce

Suplement ushqimor që pakëson kolikat dhe ndihmon në eleminimin e gazrave tek bebet 20 ml
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Erbozeta Neceniol 800

Suplement ushqimor që mbron qelizat nga stresi oksidativ dhe pakëson dhimbjet neuropatike Paketim x 20 bustina
3,495.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare