info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 10 results

Ofertë!
-10%

Erbozeta Ferrodep

Suplement ushqimor me bazë hekuri për të parandaluar dhe trajtuar aneminë ferriprive Kuti x 30 kapsula
1,400.00 L 1,260.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Erbozeta Ferrodep Sciroppo

Shurup me hekur, bakër, zink dhe vitamina Flakon x 150 ml
1,733.00 L 1,559.70 L -10%
Shtoje në shportë

Zeta Vital

Suplement ushqimor për një florë intestinale të shëndetshme Kuti x 20 flakonë
2,160.00 L
Shtoje në shportë

Nausolvit Junior Drops

Suplement ushqimor bimor që pakëson të vjellat dhe të përzjerat tek fëmijët 20 ml
1,450.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Erbozeta Vitadep

Suplement ushqimor me vitamina për të rritur Paketim x 30 tableta
1,155.00 L 1,039.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Erbozeta Vitadep Junior Soluzione Orale

Shurup me vitamina dhe minerale për fëmijë 150 ml
1,300.00 L 1,170.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Erbozeta Allerdep Soluzione Orale

Suplement ushqimor që favorizon funksionimin e rrugëve të sipërme të frymëmarrjes 150 ml
1,575.00 L 1,417.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Erbozeta Caldep

Suplement ushqimor për forcimin dhe mineralizimin e kockave Paketim x 30 tableta
1,650.00 L 1,485.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Erbozeta Colidep Junior Gocce

Suplement ushqimor që pakëson kolikat dhe ndihmon në eleminimin e gazrave tek bebet 20 ml
1,400.00 L 1,260.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Erbozeta Neceniol 800

Suplement ushqimor që mbron qelizat nga stresi oksidativ dhe pakëson dhimbjet neuropatike Paketim x 20 bustina
3,495.00 L 3,145.50 L -10%
Shtoje në shportë